50 BMG üzerindeki dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan mod 125'e takıcan bunu ne Schmidt kalır ne Und Bender

• Dürbün çeşme hortumu gibi yaylanıyor kalsın arkadaş . isterse 100 usd olsun onların olsun :);şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Abi Dürbünün Yaylanmasına Sebepte Tüfeğin Gücü AS50 İdi Tüfek Gördüğüme Göre Eğer Doğru Gördüysem O Silah Dünyanın En İyi 10 Keskin Nişancı Silahı Arasında, O Kadar Yaylanması Normal, Yazdıklarınızı Okudum Gerçekten Sağlam Mal Kendini Belli Ediyor

BulletProof, Geleceğin Keskin Nişancısı ;tufey# :)

Crosman 357 6'' ;kovboys;
    karadenizteam.png

• dikkat ederseniz mermi namlıyu terkettikten hemen sonra namlu aynı dürbün gibi sallanmaya başlıyo bu time warp olayı çok enteresan

• Ben video filan göremediğim için, ne üzerine konuştuğunuzu çözebilmiş değilim... Herkes bişeyler görüyor, ben neden göremiyorum?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• öyle silahlarda ( gerçi videoyu göremiyorum bende cem abi gibi) öyle dampa ayak falan o dürbünü tutamaz tutarda dürbünün hali kalmaz. üzerinde özel montaj kitleri olur. fiyatları da 400 euro dan başlar .

EAW - SCHWENK MAGNUM
    Ürün Fiyatı : 450,00 EUR (KDV Dahildir)
    867,61 TL (KDV Dahildir)

bide bunlar av kalibrelerine uygun olanlar.daha fazla bilgisi olan özellikle bahsedilen sniper 50 cal falansa onun montaj kitini bu kurtarırmı onu bilemiyorum.

S410

• bide galiba dürbün ayagının ön tarafını tüfeğe sabitliyorlar. tüfeği delerek.... öyle vidala ,sıkma,alyen falan değil bayağı delip sabitliyorlar

S410

• Ben video filan göremediğim için, ne üzerine konuştuğunuzu çözebilmiş değilim... Herkes bişeyler görüyor, ben neden göremiyorum?

Sevgiler,

abi dns ayarlarınnı değiştirmen gerek,google yasaklandımı başlığı altında,son bölümde çok faydalı bir paylaşım yapıldı,videolu anlatım,2dk da şip şak tamam :)

• abi dns ayarlarınnı değiştirmen gerek,google yasaklandımı başlığı altında,son bölümde çok faydalı bir paylaşım yapıldı,videolu anlatım,2dk da şip şak tamam :)

Kadircim teşekkür ederim... Çözdüm :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Dürbünü montajlarken öyle mecbur kalınmadıkça delme olayı yok bildiğim kadarıyla sadece ayaklar bizim kullandıklarımıza göre biraz hassas ve LocTite kullanılıyor.

• herkese merhabalar s.bender tartısılmaz en ıyı yıvlı tufek durbunu.. uso dan bıle..
    testlerı hakkında mınımum 9000 denemeden sonra 50 kalıbre ıle tasarlanıp uretılıyor..
    sabıt zoomluları kucumsemeyın iş görürler bugun barret de dahı orjınalde 4.5-14*50 kullanılıyor.
    paralaks 100metre netleme mın deger..
    kalıbreye gore kullanımı hakkında bılgıler okumustum...
    bırcok modelının abd dısına cıkarılması yasak bknz opticsplanet..
    basıt cın malları paramparca olur...
    rem mod 700 de 7mm rm 150 gr basıt bır ımıte leupolddurbunun sırazesını kaybedıp yaklasık 30 derecelık bı acı yapmıstı....
    bırde montaj ayagı basıt dokum olursa kırılır ve durbun Allah korusun goze zarar verebilir...
    her ne kadar pcp havalılarımızda o derece sıkıntı yapmasada yaylılar ve yıvsızlerde kontolsuz kullanıs gerı donusu olmayan hasarlar acabılır...
    saygılarımla...kahles 6*42 austria riflescope