kadire rakip fx glad :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abi hayirli olsun güle güle kullan ;tacli# 3 kizakli ayak ile bendeki aletler daha havali duruyor caniiimm ;grin;;şrofls;.

• ;d;

FİLİNTALAR GRUBU

• Kadirizm bir ekoldür veeeee rakipsizdir... ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Official Post

Ayrıca Kadirin Gladiator için 75 santimlik bir L&W namlu hazırlıyorum, 400 metre şişe kırma çalışmalarında kullanabilmesi yada 250 metre grupman için. ;kihhik,

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• 75cm lw namlumu mu :him:s;confused;:him:s:!::him:s;confused;;dance;;dance; ALLAH derim ben buna x;.z

grupman calismasina baslamistim daa.. tarlada ekin boyu uzadi gitti,baska uygun arazi arastirmalari da yapiyorum,havalarda bir müsait olsa tam olacak :) önce 100mt de kafan da canlandirdigim grubun videosunu bir cekeyim ;keyfs;

• Ayrıca Kadirin Gladiator için 75 santimlik bir L&W namlu hazırlıyorum, 400 metre şişe kırma çalışmalarında kullanabilmesi yada 250 metre grupman için. ;kihhik,

mustafa abi bir dur yw . beni getirme oralara kadar. yürütürüm o namluyu :) kadirizm tarikatına uyalım dedik yırtık ceplerin içini deşeliyoruz bu aralar ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• abi destek olak sat dedik red dot u satmadin bende cakma bir adet siparis gectim az önce ;kihhik, senin red dot da cok kücükmüs abi yavvv ;şrofls;.;rofl.;

• görüntü taktik olmuş ;d;

ama 2 sorum var:
    1. dürbün üstü reddot ne işe yarıyor?
    2. feneri o şekilde yakınca, dürbünün gölgesi hedefe gelmiyormu?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun bu satın aldıgın fx in fiyatı ne kdr ortalama