Kendi hedefini kendin yap :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Daha önce ,düşünülüp uygulandı mı ? bilmiyorum..
    Atışlara,eğlence getirecek.Basit,masrafsız ve bir o kadar da herkesin yapabileceği bir hedef düşünüyordum uzun zamandır..Kısa bir süre evvel, eğlenceli ,basit ve masrafsız bu hedefliği tasarladım ve yaptım..
    Değişik renk ve boyutlarda kapaklar kullanarak.Bu Plinking hedefliği yaptım..
    Son derece eğlenceli ve neredeyse masrafsız,herkesin kolayca bulabileceği malzemelerle hazırlayabileceği bir hedef...
    Deneyin, çok eğlenceli...Hobiye hayırlı olsun...

• Bu hedef ,geliştirilebilir..Farklı versiyonlarla da kullanılabilinir..Aklını ,ufkunu ve hayal gücünü geniş tutanlar farklı ,alternatif çözümler de bula bilir..
    Askıya da alıp çamaşır mandallarıyla da..Çamaşır teline de asıp kullanabilirsiniz...:)
    Yeni fikri olanlar paylaşabilir..airgunturk.com/attachment/31413/

• arkadaşlar yeni bir ürün piyasaya çıktı. Patlayan hedef olayını bambaşka bi seviyeye taşıdı youtube da tanıtım videosu yayinlandi linki

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bu hedef ,geliştirilebilir..Farklı versiyonlarla da kullanılabilinir..Aklını ,ufkunu ve hayal gücünü geniş tutanlar farklı ,alternatif çözümler de bula bilir..
    Askıya da alıp çamaşır mandallarıyla da..Çamaşır teline de asıp kullanabilirsiniz...:)
    Yeni fikri olanlar paylaşabilir..airgunturk.com/attachment/31413/

@Dexter

Hatsan Nova Tactical 5.5mm (0916-20010) + Leupold 6-24x60 Mark4 ;tufey#

Hatsan Mod 75 5.5mm (1113-08182) + Ansar 3-9X50 ;tufey#

Hatsan At-44 Long Qe Bullpup RG SE (0814-20794) + Beileshi 6-24X50 ;tufey#

Kral Puncher Maxi 5.5mm W (15-P1448) + Bushnell 4-12X40 ;tufey#

Kral Puncher Pro 5.5mm (16-P1661) + Leupold 6-24X60 ;tufey#

Zoraki Ultra Hp 01-02 (00138) 4.5mm + Reddot £tabanxalı$

[Resim Engellendi: http://www.imgim.com/npkvwl.png]

• buda benim evdeki fazla kaşıklar ile yaptığım döner hedef. Çay kaşığından yemek kaşığına kadar her boy var.

• Güzel bir uygulama olmuş. Emeginize sağlık

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Herkesten guzel ve değişik fikirler çıkmış.
    Ellerinize emeginize sağlık.
    Bu polka nickli arkadasin mukavva ve şişe kapaklarindan yaptığı hedeflik gerçekten çok hoş ve kullanışli geldi bana.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Herkese selam;
    Benimde hedef ile ilgili bir çalışmam oldu. Evdeki eski yemek kaşıkları ve diğer yardımcı malzemelerle yaptım. Sistem güzel çalışıyor. Amaç hedefin yanına gitmeden tekrardan hedefi kurmak. Ürün zaten sitelerde satışta bende ordan esinlenerek tasarladım. Umarım beğenirsiniz. Saygı ve sevgilerimle...

• Kısa birde video eklemek istedim

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Herkese selam;
    Benimde hedef ile ilgili bir çalışmam oldu. Evdeki eski yemek kaşıkları ve diğer yardımcı malzemelerle yaptım. Sistem güzel çalışıyor. Amaç hedefin yanına gitmeden tekrardan hedefi kurmak. Ürün zaten sitelerde satışta bende ordan esinlenerek tasarladım. Umarım beğenirsiniz. Saygı ve sevgilerimle...

Pişti oldu hedefler iyimi ;))

• :) Aynen öyle pişti olduk. Ama senin hedef daha hoş duruyor. Özellikle hedef ve alt ayak bağlantısına hayran kaldım. Yeni fikirlerini bekliyorum.
    Benim sıradaki hedef çalışmam kapalı bir kutu içerisine bu düzeneği yerleştirmek olacak. Maksat küçük ve kapalı alanlarda rahat atış yapabilmek.

• ikinci hedefimide hazırladım. Videosunu müsait bir zamanda yükleyeceğim.

• Hedeflerin belirgin olması için küçük bir ilave yaptım.

• Bu çimlendirme işi baya şekil olmuş.
    Ben çok begendim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Henüz atış yapma fırsatı bulamadım ama yinede çalışma mantığını bir video ile paylaşmak istedim.

• hem islevsel hemde gorsel olarak cok guzel bir hedef olmus. Masllah takir takir calisiyor sig sauerin hedefi bile videolarda bazen takiliyor :D

Hedeflerin malzemesi nedir sactan mi yapildi ve uzerne yapistirdiginiz hedef sticker seklinde mi?

• Güzel iltifatlarınız için teşekkür ederim. Hedefin dış gövdesi saç üzerine yapışan hedefler ise kartondan. Hedeflerin yapıştığı mazleme asma kilit menteşesi resmi aşağıda:) üzerinede kauçuktan koruma kesip yağıştırdım.