stoegerin servisi rezalet.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • geçen hafta yayı kırılan stoeger x 20 yi servise göndermiştim .silahın kırılan ve üç parça olan yayını da yollamışlar. dün servisten gelen silahla bugün atışa gittim. daha ilk kurmada silahın kundağa tam monte edilmediği belli oluyordu.bayağı bir oynama vardı. 200 civarında pellet attım silah tamamen hurda oldu sanki. akşam eve geldim bütün vidaları düşmek üzere biraz sıkıyım dedim ama tüm vidalar yalama döndükçe dönüyor. tetik korkuluğundaki vida nerdeyse düşecek. sallanıyor. bir türlü tutmadı yerinde bende daha kalın bi vida taktım . ama oda tam olmadı ama neyse. tam bir haftadır tüfek serviste bi silahı tamir etmek bu kadar mı zor . yada bu işten sorumlu insanlar bu kadar mı yapıyolar . madem bu kadar yapıyolar hiç yapmasınlar. çok acayip sinirlerim bozuldu . attım silahı duruyor. kullanırmıyım bilmiyorum. çünkü bidaha böyle olursa sanırım sonu sobada odun olmak olacak.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• benimde stoeger x20 mim arıza yaptı servise göndermeyi düşünüyordum ama yorumunuzdan sonra vazgeçtim. bizim ara sokaktaki tüfekçiye götürmek daha mantıklı geldi şu anda.

• şahsen çok üzüldüm, silah iyi olsa bile problem çıktığında arkasında iyi bir servis olmaması herşeyi berbat ediyor. servisinin kötü olduğundan sideprensi daha önceden bahsetmişti. o zaman silah ülkemize yeni gelmişti, bu konudaki zaaflarını bu süre içinde düzeltmiş olmaları gerekirdi. ama malesef bunu başaramamışlar demekki.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• geçen hafta yayı kırılan stoeger x 20 yi servise göndermiştim .silahın kırılan ve üç parça olan yayını da yollamışlar. dün servisten gelen silahla bugün atışa gittim. daha ilk kurmada silahın kundağa tam monte edilmediği belli oluyordu.bayağı bir oynama vardı. 200 civarında pellet attım silah tamamen hurda oldu sanki. akşam eve geldim bütün vidaları düşmek üzere biraz sıkıyım dedim ama tüm vidalar yalama döndükçe dönüyor. tetik korkuluğundaki vida nerdeyse düşecek. sallanıyor. bir türlü tutmadı yerinde bende daha kalın bi vida taktım . ama oda tam olmadı ama neyse. tam bir haftadır tüfek serviste bi silahı tamir etmek bu kadar mı zor . yada bu işten sorumlu insanlar bu kadar mı yapıyolar . madem bu kadar yapıyolar hiç yapmasınlar. çok acayip sinirlerim bozuldu . attım silahı duruyor. kullanırmıyım bilmiyorum. çünkü bidaha böyle olursa sanırım sonu sobada odun olmak olacak.

Üzüldüm doğrusu.Canını sıkma bence,her zaman söylüyorum ya Weigrauch ya Diana.Tofaş alırsan katlanacaksın bence çünkü bile bile lades. g;$i

• Kadir abi bana satmıştı stoegeri bende servise gönderdim sıfırını gönderdiler ;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Bence bu durumu ve memnuniyetsizliğinizi firmaya uygun bir dille iletirseniz hatalarını düzelteceklerdir. Ya da düzeltmeleri gerekir.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Bence bu durumu ve memnuniyetsizliğinizi firmaya uygun bir dille iletirseniz hatalarını düzelteceklerdir. Ya da düzeltmeleri gerekir.

bende bunu düşünmüştüm ama dün çok sinirliydim.iletişim kurmak istemedim. beni sinirlendiren şu : silahın yayının kırılmasından başka sorunu yoktu. servisten bana geldiğindeki durumu eğer yayı kırılmasa da bu durumda olsaydı ben yine servise gönderirdim. yani bana yaptık diye yolladıkları silah servise gönderilecek durumda .

hatsan mod 99 22 cal -

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• stoeger güzel silah servisi kötü hatsan kötü silah servisi iyi nasıl iş anlamadım yani hangisi önemli tüfekmi servismi bu nasıl 1,500tl olsa direkt diana alacağım zaten

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• stoegerin servisiyle görüştüm ve tekrar tüfeği gönderdim bakalım nasıl gelecek. ?

hatsan mod 99 22 cal -

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• yanılmışım yazısını bence kaldırmak lazım siz oraya sevrisinden yanılmışım yazarsanız daha makbul olmaz mı?tüfek maşşallah süper bişey.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• benim tüfeğin isabetine ve namlusuna kesinlikle bişey dediğim yok hatta çok güzel . silahın yapısıda çok güzel kibar ele oturuyor. şekil olarak kesinlikle aradığım silah .fakat daha önce yazdığım gibi dipçik çok kötü yayı ise çok sert ve kalitesiz şu ana kadar benim gibi yoğun silah kullanıcılarının çoğu kırdı yayı. ayrıca dipçiği kıranları saymıyorum. bu benim kullandığım ilk havalı tüfek değil ilk yayını kırdığım tüfekde değil ama bu kadar kısa zamanda yayı kırılan ilk tüfeğim.

hatsan mod 99 22 cal -

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• bugün servisten gelen tüfeğin dipçiği tamamen değişmiş . yeni dipçik gayet hoş daha koyu bi rengi var. yandan ana gövdeyi tutan vidalar alyen başlı sağlam vidalarla değiştirilmiş. dün servisteki arkadaşla görüşüp şikayetlerimi saymıştım. arkadaş silahın yayını da tekrar değiştrmiş. dediğine göre yay tekrar uç tarafından kırılmış. çok farkedilmezdi ama ama değiştirdim dedi. saolsun . bu yay işi baya can sıkıcı . şimdi 500 pellet sonra yay sağlam kalabilecekmi. inşallah kırılmaz buda .

hatsan mod 99 22 cal -

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• yay ın ölçüsünü alıp burdan benzer ölçülerde uygun birtane bulup getirtmek fena olmaz aslında,

http://www.airrifleheadquarters.com/page/page/251327.htm