Hatsan AT44-10 LONG (Uzun Namlu)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://s2b.directupload.net/images/100318/8lzkp52m.jpg]

yanı cıkmıs sanırım kullanan varsa acaba bılgı alabılırmıyım bu hız degerleerı gercek mı gıttıkce gelıstırıyo kendısını hatsan memleketımden bole basarılar gormek benı gururlandırıyo hem uygun fıyat hem musterı memnunıyetı

ÖZELLİKLERİ

11mm ve 22mmdürbün ayaklarına uygun dürbün kanalı

-Komple meneviş kaplama

-Ayarlanabilir dipcik tabanı

-Hassas yiv set çekilmiş namlu

-Manuel ve otomatik emniyet sistemi

-Monte-Karlo yanaklı sentetik dipcik

-İstinat ve tetik çekme yükü ayarlı 2 kademeli ayarlanabilir tetik sistemi

-Yedek tüp kullanımına olanak veren sökülebilir tüp sistemi

-Tüpün içindeki havabasıncını izlenilmesine olanak veren manometre

-Tüp doldurma adaptörü & tüp boşaltma adaptörü & Scuba dolum aparatı

-10 atışlı 2 adet şarjör

Teknik Özellikleri ;

-Namlu Boyu : 580 mm
    -Toplam Boy : 1080 mm
    -Ağırlık : 3.3 kg /7.3 lbs
    -Maksimum Basınç : 200 Bar
    - Tüp uzunluğu : 520 mm ( extra güçlü )

Tam dolu bir tüp ile atış sayısı :

5.5 mm ; 50 etkili atış, tüp tam olarak boşalana kadar 80 atış

Maksimum namlu Çıkış Hızı ;

5.5 mm kalibrede 1150 fps (350 m/sn ) " 5,5 mm kalıbre ıcın bence cok guzel bı hız"

• Selamlar,
    Şahsen tüfeği kullanmadım ancak 2 adet av market yetkilisi ile yaptığım görüşmede silahın önceki klasik AT44'e göre ciddi oranda daha güçlü etkili olup bununla beraber isabet ve stabil atış sayısından ödün vermediği bilgisi aldım.
    Ürünün malzeme ve işçilik kalitesi ise önceki modellerden faklı değil anladığım kadarıyla.
    Saygılar.

• Transsonik hız bölgesi falan diye boşa konuşuyoruz demek ki.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Neresi gelişmişte gurur verdi anlamadım :) Namluyla tüp uzamış altı üstü. Adam gibi fotoğrafı bile yok bu serinin. Flaş patlamış uyduruk fotoğraf içimi bulandırdı resmen. Ayrıntıları belli olmuyor tüfeğin. Sayın embriyolog, av bayileri bu işlerden anlamazlar. Tüfeğin gücü ayarıyla ilgili. Fabrikadan nasıl çıktığını allah bilir. 800 fps de verebilir, 900 fps de verebilir.

• güç konusunda sıkıntı olmaz, namlu uzayınca zaten hız artıyor.

servisi çok iyi imiş ama g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• güç konusunda sıkıntı olmaz, namlu uzayınca zaten hız artıyor.

servisi çok iyi imiş ama

Çatladım yarıldım resmen : #hims

• Neresi gelişmişte gurur verdi anlamadım :) Namluyla tüp uzamış altı üstü. Adam gibi fotoğrafı bile yok bu serinin. Flaş patlamış uyduruk fotoğraf içimi bulandırdı resmen. Ayrıntıları belli olmuyor tüfeğin. Sayın embriyolog, av bayileri bu işlerden anlamazlar. Tüfeğin gücü ayarıyla ilgili. Fabrikadan nasıl çıktığını allah bilir. 800 fps de verebilir, 900 fps de verebilir.

Hatsan'la ilgili, bırakın olumluyu, olumsuz olmayan bir mesaj göndermekle dahi grupta ilk fırçamı yemiş oldum galiba...

• Hatsan konusunun forumda bu kadar hassas olmasının tek nedeni birçok silahseverin sütten ağzının yanmış olması.Bu konuda herkesi tenzih ederek söylüyorum şoven bir gururun arkasına saklanmanın pek alemi yok..Burda benim görebildiğim kadarıyla fx lere AA lara taş çıkartacak pcp ler tasarlayabilecek ustalar mevcut.Tek sorun elinde imkan olanların ticari duygularla hareket etmesi,amatör ruhlu ustaların da ellerinde imkan olmamasıdır diye düşünüyorum.iyi forumlar..

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• Official Post

Burda benim görebildiğim kadarıyla fx lere AA lara taş çıkartacak pcp ler tasarlayabilecek ustalar mevcut.Tek sorun elinde imkan olanların ticari duygularla hareket etmesi,amatör ruhlu ustaların da ellerinde imkan olmamasıdır diye düşünüyorum.iyi forumlar..

Son paragrafa aynen katılıyorum, daha çoook fırın ekmek yemeleri gerekirken, 3 kuruşu kısıp 30 kuruştan olmaya devam edecekler.

• Hatsan'la ilgili, bırakın olumluyu, olumsuz olmayan bir mesaj göndermekle dahi grupta ilk fırçamı yemiş oldum galiba...

Estağfurullah. Forum içerisinde hiçbir üyenin bir diğerine bu şekilde bir yaklaşımda bulunacağını sanmıyorum. İlker abinin şahsınıza fırça atmak gibi bir gayesi olmadığından eminim. Sadece hiçbir şey bilmeyen çok bilmiş av bayilerine sitem etmek istemiştir bence.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Hatsanın bu kadar yerden yere vurulmasına biraz karşıyım.Bende torpedo 155 var gerçekten çok isabetsizdi.Şimdi dampa ayak ve iyi bir dürbün ayarıyla 100mtrede gayet iyi atışlar yapıyorum.bence bu kadar yüklenmek anlamsız.

• hayırdır Erhan pcp yemi geçiyosun yoksa.

• hayırdır Erhan pcp yemi geçiyosun yoksa.

evet abı pcp var aklımda evanıx de dı aklım ben her zaman gucten yanayım sıse kıracaz sonuctaa kaldır kaldır at:D yuz metreden nokta atsam kac yazar:D yuz metreye gıtmedıkten sonra:D baktım ıte hatsan cıkarmıs hem uygun her servıs denen bısı var hem yurdum kazansın bı arastırım dedım

( ayrıca olumsuz yorumlara uzuluyorum bence fıyatına gore cok ustun dıger tufeklerle kıyaslanırsa bu fıyata bu kalıte bence fıyatına gıre dıgerlerındden farkı yok fıyat performans kalıte hebsı bırbırıyle orantılı bence hatsan on mılyarada sılah satsa memnun olmayacak bı suru kısı cıkar )

• ne diyim Erhan kafana koymuşun bi kere.ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun kardeşim.

• ayrıca olumsuz yorumlara uzuluyorum bence fıyatına gore cok ustun dıger tufeklerle kıyaslanırsa bu fıyata bu kalıte bence fıyatına gıre dıgerlerındden farkı yok fıyat performans kalıte hebsı bırbırıyle orantılı bence hatsan on mılyarada sılah satsa memnun olmayacak bı suru kısı cıkar

arkadaşım konulara yazılanları okumuyor, sadece olumsuz yorum yazıldığını söylüyorsunuz (şahsınıza değil, bunu yapan bol bol fanatik var) sadece ben en az 5 kere farklı yerlerde yazdım, 3-5 TL lik iyileştirme yapsalar bu olumsuzlukların büyük kısmı ortadan kalkacak.

YAP-MI-YOR-LAR

ve bunu 3 senedir söylüyoruz, mesela bu at44lere 5 TL, ve fazladan 5dk. harcansa kargoya verilen onlarca lira ve yaşatılan mutsuzlukların hiçbir olmazdı.

ayrıca evet on milyara silah satsalar bırak bir sürüyü, hiç kimseyi memnun edemezler :)

ama 1000TLye kaliteli PCP yapsınlar, ben alırım. servisine ihtiyaç duymaz ve attığımı vurursamda emin ol çok mutlu olurum.
    yurdum kazansın diyorsunuz ama yurdum markası at44ler ilk çıktığında yurdum insanını denek olarak kullandı. o tüplerden biri patlasa ne olacaktı? eğer yok doğru idiyse niye 2., 3. nesil tüpler yapıldı at44 için? bizim milletin hastalığı balık hafızasına ve aslan yüreğine sahip olması. forumlara giren öncesini bilmeden "niye kötü yorum?" diye soruyor, eski konuları bir okuyun lütfen.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayır ben bu aletin fiyatı neden böle anlamadım altı üstü namluyla tüpü uzatmışlar 200 küsür lira fark koymuşlar.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Fırça atmak-yemek gibi düşünmek kesinlikle bir yanlış anlama olmuş. Sayın embriyolog diye başlayan kısım size hitab ediyor ve ben sadece bilgi vermek için yazdım o kısmı. Ayrıca 76 doğumlu birisi olarak sizden yaşça küçüğüm. Hiçbir kabahatim olmadığını düşünerek, 8'de 1 suçlu olduğumu kabul ediyor ve bunun için özür diliyorum.

• kusura bakmayın bıraz gec cevap verıyorum calıstım ıcın bu aralar pek fırsat bulamıyorum foruma gırmeye ayrıyeten baya konu okudum kullananlar dısında memnun olanları goremıyorum ben ve tabkıı uc bes kurus daha fazla harcasalar zaten kurrtarır durumu ama ben genede yenıyım ama htsandan yanayım baslangıc olarak bence guzel kalıtelı veya kalıtesız sonuctaservıs var elbet bı gun daha ıyısını yaparlar kımse sılahının bozulmasını ıstemez tabı ama ıllakı kalıtelı olunca bozulmucak ıye bısı yok kullanıcıdan kullanıcıyada fark yapar bence

ne diyim Erhan kafana koymuşun bi kere.ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun kardeşim.

saol muhammed abı daha bellı deıl ıste bı bakayım ar6 yada bu ıste ama arastrmadan sormadan da alınmaz

• Fırça atmak-yemek gibi düşünmek kesinlikle bir yanlış anlama olmuş. Sayın embriyolog diye başlayan kısım size hitab ediyor ve ben sadece bilgi vermek için yazdım o kısmı. Ayrıca 76 doğumlu birisi olarak sizden yaşça küçüğüm. Hiçbir kabahatim olmadığını düşünerek, 8'de 1 suçlu olduğumu kabul ediyor ve bunun için özür diliyorum.

Selamlar,
    Aslında ben de sonradan farkettim biraz abarttığımı,
    Konuyu tatlıya bağlamaya katkıda bulunduğun için teşekkürler.
    Sevgiler.