Nissan GTR 0 - 100 km = 3,2 saniye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Porsche 911 Turbo yu tahtından indiren otomobil deniliyor, üstelik seri üretim ve klimasıda varmış ;kihhik,

• çok severek izlediğim TopGear programında izleyin birde, programın sonunda yapılan tur zamanında yine kendinden kat kat pahalı birçok aracı geride bırakmış.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• aman abiler bu arabanın tipini beğenmedim. ayrıca içide kokuyormuş .

( Kedi uzanamadığı ciğere pis der ) ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• porcheyi tahtindan indirmesi icin cok firin ekmek yemesi gerek ama güzel bir basarili bir model,hafifliginden ötürü olsa gerek ivmelenmesi güzel,benim favorim alman arabalari,

• Youtube den bir çok video sunu izledim bu arabanın rakip tanımıyor. Alman arabaları diğer meşhur markalar nal topluyorlar.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• Official Post

mustafa amca buna sıralı tüp taksak km'de ne kadar yakar? bagajda yeterince yer varda ;rofl.;

Bencede bu araca tüp takılabilir ama nitro tüpler, gerçi o zamanda şanzumanı vs.. heryerini kırar, araç 4 çeker ve öyle bir şanzumana sahipki vites boşta 5.000 devire kadar çıkıp vitesi devreye alıyporsunuz, araç vibrasyonlu zıplamalarla yerinden ok gibi fırlıyor, patinaj yok, avrupa ülkeleri ve Türkiye dahil hiçbirinde de Nissan distribütorleri bu aracı ithal etmiyorlarmış, çünkü aracın elektronik sistemi tek miş, yani tüm test cihazlar vs... bu GTR ye özel, araç üzerinde herhangibir parçayı değiştirmeniz halinde aracın ana kompüterine tanıtmazsanız çalışmıyor, şanzuman arıza yaparsa bile şanzumanı atıp yenisini takmak zorundasınız, fabrikası şanzumana ait hiç bir parçasını satmıyor, bu aracı Türkiyede gerçek anlamda bu araç için özel üretilmiş kendi test cihazlarını bünyesinde bulunduran tek servis ki o da özel bir servis, İstanbul Atatürk Oto sanayi sitesinde AVK otomotiv dir, sahibi Volkan bey arkadaşımdır, kendisi aynı zamanda Drag yarışları için araç hazırlıyor, dün yanına uğramıştım ve uzun uzun bu konuda sohbet vardı, bende kulak misafiri oldum, birde benim Drag motorunu sordum, ne durumda diye, hani bir müşteri bulda gitsin giye. :) Bu aracın sıfır fiyatı 170 ila 180 bin Euro civarında, özel nitro sistemler dışında bu aracı hiç biri yakalayamıyor, sanırım bu yıl Porsche 911 turbo da bir değişikliğe giderek bu Nissan GTR yi geçmeyi deneyecekmiş..

• sizle ortak bir noktamiz varmis mustafa bey,bende merakliyim arabalara zaten hangi erkek merakli degilki,ne marka arac kullaniyorsunuz?

• garett ve forget in gücüne inanırım......

-Webley Patriot 4.5 mm - Yatagun Dampa - Optima 3-9X44
    -Hatsan Optima 635 6.35 mm - Optima 3-9X32
    -HATSAN AT44-WX10 Lothar Walter NAMLU 5.5 mm
    -Hill MK Air Rifle Pump

• 3799cc(3.8litre) Üstten çift egsantrikli V6 motor
    6400rpm'de 485beygir güç
    3200-5200rpm aralığında 588Nm tork
    17.8 psi yüksek basınçlı çift turbo
    6 ileri, çift debriyajlı, BorgWarner şanzıman (aracın arkasına konuşlandırılmış)
    4 tekerden çekiş
    Maksimum devir 7000rpm
    Maksimum hız 311km/h

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• garett ve forget in gücüne inanırım......

Araçta bulunan turbolar Garrett değil. IHI (Ishikawajima-Harima Heavy Industries) üretimi.

Webley Raider 10 .22

• Official Post

sizle ortak bir noktamiz varmis mustafa bey,bende merakliyim arabalara zaten hangi erkek merakli degilki,ne marka arac kullaniyorsunuz?

Performans otomobilleriyle olan ilişkilerimi tamamen kesmiş durumdayım, şimdi aile arabası var Grand Voyager 3.8 AWD

• şimdi aile arabası var Grand Voyager 3.8 AWD

Amerikan iyidir. :thumbup:
    Ford grubu dışında. (Avrupalar ve klasikleri tenzih ederim.)

Webley Raider 10 .22

• Klimalı olması iyiymiş.Önümüz yaz.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Almayı düşünüyorsun herhalde Deniz? =)

Bu arada arabanın en çok hoşuma giden olayı aracın Japonya'da bulunan 250beygir üst güç limitini araç bir piste girdiğinde GPS vasıtası ile bulunduğu yerin pist olduğunu algılayıp iptal etmesi oldu.

Webley Raider 10 .22

• Official Post

Bir başka ilginç yanı ise aracın resmi açıklanan gücünün 480hp olmasına rağmen ölçümlerde 550hp değer vermesi, bunuda avrupada daha düşük vergi dilimi iççin olduğu söyleniyor, yani gerçekte ürettiği 550 beygir güçle övünemiyor!

• anladim,sizin tarziniz daha cok amerikan stili,genis ferah,yanlis hatirlamiyorsam drug otomobillerinede ilginiz var,

• Fiyatı belli mi bunun. Kaç liraymış.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• 8.000.000Yen, yani 132.000TL Japonya fiyatı. Türkiye'ye gelirse buna bir o kadar daha koy. ;kihhik,

Webley Raider 10 .22

• Benim için bu arabanın tek sorunu fiyatı. O da uygun olsaydı düşünebilirdim. ;kihhik,

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380