26 OCAK 2008 Ankara Buluşması ( Ankara Team'a duyrulur )

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yarın hava parçalı bulutlu olacakmış ama daha sonraki günlerde yağış görünüyo. ne dersinizz atışalım , tanışalım ( tostlar benden (söz) ;) ) saat 10:00 uygunmu?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen serdarhavsut ().

• ben gelirim,kısmetse...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Biradeeeeer bende geliyorum, tanışalım, atışalım ve Ankara da sıkı bir ekip kuralım ne dersiniz ?

x;.z

Webley Patriot 5.5
    Crosman 2100 Classıc

• gelmeye çalışacağım.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• dolum aparatları bende tüp sök tak lamı atacaksınız? #hims

• dolum aparatları bende tüp sök tak lamı atacaksınız? #hims

aaaaa hakkaten #hims

Allah bilir sen Türkiye'deki tek hw100'ün de sende olduğunu düşünüyorsundur ;rofl.;
    yedeksiz olmaz bu işler İlker'im g;$i

.

ankarateam.png

• saolsunlar bu forumu yapanların amacıda bu zaten insanların kaynaşmasını bilgi alışverişinde bulunmasını ve yani ekipler kurulmasını sağlamak. saat:10:00 yer mühye köyü paintsign çankaya /ankara http://www.paintsign.com/tst/d….asp?l=TR&Cnt=contact ayrıntılı bilgi burada mevcut.

AA S410 5,5

• Ben de durumlara bakayım gelmeye çalışacağım %80.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Eyvallah birader , yanlış anlama ekip kuralım derken o gün için yoksa ankaranın kesinlikle sağlam bir ekibi vardır mutlaka ben bu işe yeni merak sardım, sizlerden öğreneceğim çok şeyler olacak. Anladığım kadarıyla buluşma yarın kimler geliyor bellimi ? çoluğu çocuğu alıp gelebilirmiyiz ? ;tese;kkur

• airgunturk olarak ankara team var hemen hemen her hafta buluşmalar yapılıyormuş. bende senin gibi sitede yeniyim nasip olursa benimde ilk buluşmam olacak o yüzden bu kadar hevesliyim g;$i ailece buluşmalar düzenleniyomu onu üstadlara sormak lazım?

AA S410 5,5

• Hava durumu nedeniyle çocuk gelmemesi yerinde olur. Ayrıca orada misafir konumundayız , ona göre davranmakta fayda var. Yeni gelecek arkadaşlara tesis hakkında mini bir brifing veririz. Bazı kuralları var onlara uymamız gerekiyor. (Mesela tesis içinde tüfeklerle dolaşmamak, sağa sola ateş etmemek gibi, otoparkın çitlere yakın olan tarafında arkadan kimsenin zarar görmeyeceği şekilde hedefleriniz yerleştirip atışlarınıza başlayabilirsiniz. Ayrıca çevredeki canlılara (örneğin kuşlar ;kihhik, ) ateş etmek gibi bir hataya düşmeyin. Bizim için çok değerli olan bu tesisten olmak istemeyiz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Eyvallah birader , yanlış anlama ekip kuralım derken o gün için yoksa ankaranın kesinlikle sağlam bir ekibi vardır mutlaka ben bu işe yeni merak sardım, sizlerden öğreneceğim çok şeyler olacak. Anladığım kadarıyla buluşma yarın kimler geliyor bellimi ? çoluğu çocuğu alıp gelebilirmiyiz ? ;tese;kkur

ben çoluk çocuklu buluşmalara pek taraftar değilim, sonuçta işin içinde:
    1. havalıda olsa silah var
    2. kalabalık bir buluşmada çok sayıda silah var

.

ankarateam.png

• Official Post

+ 1 :thumbup:

• bende bu görüşe sonuna kadar katılıyorum

AA S410 5,5

• Hava durumu nedeniyle çocuk gelmemesi yerinde olur. Ayrıca orada misafir konumundayız , ona göre davranmakta fayda var. Yeni gelecek arkadaşlara tesis hakkında mini bir brifing veririz. Bazı kuralları var onlara uymamız gerekiyor. (Mesela tesis içinde tüfeklerle dolaşmamak, sağa sola ateş etmemek gibi, otoparkın çitlere yakın olan tarafında arkadan kimsenin zarar görmeyeceği şekilde hedefleriniz yerleştirip atışlarınıza başlayabilirsiniz. Ayrıca çevredeki canlılara (örneğin kuşlar ;kihhik, ) ateş etmek gibi bir hataya düşmeyin. Bizim için çok değerli olan bu tesisten olmak istemeyiz.

+1
    ve giderken mıntıka temizliği yapıp bırakmamız gerekiyor.

.

ankarateam.png

• Official Post

Tabiki çocuklarımızla da gelebileceğimiz buluşmalar düzenlenir,ama havaların sıcak olduğu ve önceden buna göre hazırlık yapılması halinde olur.

• çoluk çocuklu buluşmalara ben ancak ağustostann sonra gelebilirim ;tacli# kısmet olursa oda sadece çolukla ;kihhik,

AA S410 5,5

• Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, :D ( bakın şimdiden bu işte yol almaya başladım) x;.z hani bu işte yeniyim dedim ya ! Mustafa Bey sizde orada olacakmısınız ?

• Official Post

Ben İstanbuldayım,misafirim var.