Serdar Havsut'un Yeni Aracı Volvo S40

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Serdar Yeni Araban Hayırlı uğurlu olsun....Kazasız belasız kullanmak nasip olsun...Özelliklerini ve Resimlerini eklersen detayları öğreniriz.

A Takımı Üyesi

• Kazasız belasız, mutlu günlerde kullan Serdar, darısı başımıza. ;kihhik,

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Şahsen hayırlamıştım ama buradan da söyleleyim. Güle güle kazasız belasız kullan.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Renault alsın diye elimden geleni yaptım ama Volvo aldı niyeyse :him:s;şrofls;.

tekrar hayırlı olsun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Renault alsın diye elimden geleni yaptım ama Volvo aldı niyeyse

İsveçli takıntısındandır, şimdi 2 tane isveçlisi oldu ;şrofls;.

Hayırlı olsun Serdar, Allah kaza bela vermesin. g;$i

• Hayırlı olsun Serdar abi. İyi günlerde kullan.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Arkadaşlar şimdi yazacaklarım sakın yanlış anlamayın. 5 gün önce, Bizim Teyze oğluyla aramızda geçen bir diyalog sadece ..

Bahsettiğim kişi son zamanlarda sık sık arabama bindi. Kendisi aynı zamanda belinden rahatsız. Kullandığı kendi arabaları ise BMW X5 ve Volvo XC60. En son bindiğinde dedi ki; Senin arabanın koltukları kadar rahat başka arabaya binmedim. BMW 'nin koltukları bile belime batıyor. Volvo biraz daha iyi ama senin arabanın koltukları belimi hiç acıtmıyor. İstersen Antalyaya kadar git hiç rahatsız olmam dedi . .

Dediğim gibi bu diyalog sadece aracın koltuk rahatlığı ile ilgili olarak aramızda geçti. Bende aklıma geldi paylaşmak istedim.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• hayırlı uğurlu olsun.

arkadaşlar bakınız şekil 1.a by tuka bir sigortacıdır . Sitemize özel kasko talebinde bulunabilirim. :) kasko ve trafiklerde bilgileri pmden atın yardımcı olayım :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Kazasız , belasız iyi günlerde kullanın.
    Bilindiği gibi krizden nasibini alan Ford 1999 senesinde 6,5 milyar usd'ye satın aldığı Volvo'yu geçtiğimiz günlerde 1,8 milyar usd'ye Çinlilere sattı.Çin malı olarak üretileceklere kuşkuyla bakmak gerekebilir.

FİLİNTALAR GRUBU

• Yazdım sanıyordum, öteki VW mesajıyla karıştırmışım. İhtiyarlık işte..

Aracınız Hayırlı olsun kazasız ve keyifli sürüşler dilerim. Volvo kullanada tiryakilik yapan bir araç sanırım. Çünki Teyzemin oğlunun 'da 2003 model XC70'i vardı, Şimdi XC60 aldı. İkinci el piyasası yok diye XC70'i bile satmadı. Şimdi her ikisini de hava ve yol durumunua göre kullanıyor :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• İyi dileklerde bulunan herkese teşekkür ederim , Allah hepinize daha iyilerini nasip etsin inşallah. Uzun uzun yaptığım araştırmalar sonucu imkanım elverdiği düzeyde alabileceğim en iyi aracın bu olduğunu düşündüm,bu konuda Evren arkadaşımda ön ayak oldu saolsun , buradan kendisine teşekkür ediyorum ;) Ayrıca Başlık içinde Osman abime de teşekkür ediyorum.
    Aracı şu anda deneme aşamasındayım daha sonra deneyimlerimide aktarırım inşallah.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa

• Hanım beklemeye razı olur ,arabayı beğenirse benimde niyetim S410. Sizden gelecek yorumlarıda bekliycem. Güle güle kullanın.

• Official Post

benimde niyetim S410

1 adet kaldı.

• Kazasız belasız kullanın.Hayırlı olsun.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• allah kazasız belasız bınmek nasıp etsın

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Kazasız , belasız iyi günlerde kullanın.
    Bilindiği gibi krizden nasibini alan Ford 1999 senesinde 6,5 milyar usd'ye satın aldığı Volvo'yu geçtiğimiz günlerde 1,8 milyar usd'ye Çinlilere sattı.Çin malı olarak üretileceklere kuşkuyla bakmak gerekebilir.

Bu konuda af dileyerek bir düzeltme ve bilgilendirme yapayım:

Çin otomotiv devlerinden Geely, Volvo'yu henüz satın almadı. 28 Mart'da varılan anlaşma satış şartlarının karşıklı kabul edildiği bir protokoldü yani fiili ya da resmi satış henüz gerçekleşmedi. Resmi satışın 2010'un üçüncü çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

Çin'in ilk özel sermayeli ve en büyük otomobil üreticisi olan Geely'nin Volvo ile ilgili yol haritasının ise Ford'unkinden kat be kat iyi olduğunu söyleyebiliriz. Volvo'nun sadece otomobil bölümünü satın alan Geely, şu anda yılda 400.000 adet olan üretim hacmini 2013 yılında 1.000.000 adete çıkarmayı planlıyor. Çin'de kuracağı fabrikalar ile yılda 300.000 adet üretim kapasitesi sağlayacak olan Geely, Çin'de yaptığı bu üretimlerin tamamını iç piyasaya satacak, ihracat yapmayacak. Avrupa fabrikalarının şu anda yılda 400.000 adet olan kapasitesini ise 700.000'e yükseltmeyi bu üretimin tamamını dünya pazarına sunmayı planlıyorlar. Ayrıca Volvu'nun üretim kalitesinden kesinlikle ödün vermeyecekleri yönünde bir açıklamaları da mevcut.

İlgilenenler bu tip otomobil firması satışlarında satılan firmaların genelde bir üst firma altında özerk faaliyetlerine devam ettiğini bilirler. Bunun mevcut örnekleri eskiden GM'in ve şu anda Spyker'ın olan SAAB; Daimler AG'ye ait olan Mercedes ve Maybach; Hintli Mumtalakat Holding'in büyük hissedarı olduğu McLaren; Fiat'a ait olan Maserati ve Ferrari; Volkswagen'e ait olan Audi, Porshce, Lamborghini, Bentley ve Bugatti; yine hintli Tata'ya ait olan Jaguar ve Land Rover; ve yine Fiat'ın yakın zamanda devraldığı ve Jeep, RAM, Chrysler, Dodge gibi markaları kapsayan Chrysler grubu.

Geely'nin, söylediği gibi Volvo'yu dünya pazarında hakettiği prestije ulaştırma amacından kolay kolay vazgeçmeyeceğini ve bu yolda diğer dünya devleri ile rekabete başlamak için en avantajlı grup olduğunu düşünüyorum.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/