Hatsan Torpedo 155

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yorum yapmıyacağım.Sadece hayrı olsun dicem :D

• Görüntü güzel. Önemli olan içi ve sürdürelibilir düzenli bir politika. Mod 125 eski versiyon - yeni versiyon, webley 1. nesil-altın tetik gibi.

1250 fps olayı eğer namludan kırma olsa inanabilirdim ama alttan kırma olunca biraz zor gibi.

Engin ayarlanabilir tetik meselesi basit bütün hatsan silahlarda var tetiği sabitleyen vidadan ayarlayabilirsin. Yalnız üzerinde gelen vida zaten son noktasında aynı vidanın biraz uzununu yerine tak. ayarlayabilirsin.

Selamlar...

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• kurma kolunu namluya tutturan kısım mod140 gibi plastik ise, çok çabuk kırılır gibime geliyor, hatta bu yüzden az daha gözüm çıkacaktı. Silahı kuran arkadaşım kurma kolunu elinden kaçırınca kırılmış ve fırlayan parça gözkapağıma çarpıp kızartmış ve şişirmişti. ?(
    CFXlerdede aynı sıkıntı var, ben elimden kaçırmış muzzleını kırmış, Adana'ya giden tüfeğim 2 hafta sonra muzzleı değişmiş ama eğilen kurma kolu aynı şekilde geri gelmişti X(
    Hatsan denizleri aşıp derede boğuluyor gibime geliyor, keşke maliyetleri doğru yerlerden kısabilseler.

Yaw Erdem hocam yine hatırlayınca içim bi tuhaf oldu. Acayip korkmuştum. :wacko:

Hatsan yakışıklı bir silah yapmış ama yine soru işaretleri dolu kafam.

• 2 Ay sonra bir tane almayı planlıyorum. Umarım bekleneni verir. Hatsanada hayırlı olsun.

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• ufff yaa nedir bu hatsanın etikleri tüfegi alalı 2 hafta oldu alalı yeni modellerini sürmüş piyasaya X(

sen nediyorsun kardeşim be ben daha alalı bugün 4. gün ya offfffffffffffffff sinir oldum işte ;tufey# +;tuftabV# ;tufey# +;tuftabV# ;tufey# +;tuftabV# ;tufey# +;tuftabV# ;tufey# +;tuftabV# ;atlı{# X(

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Çok merak ettim iyi çıkarsa crosman 1077 nin yanına abi olarak alabilirim :) gerçrkten şık ve güzel duruyor ama umarım hatsan kaliteden ve işcilikten çekinmemiştir saygılar...

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917
    Zoraki 2918

Bsa sweet 8-32x44

• bende yeşili beğendim :) ama siyah ve ahşap olan modelde çok güzel canlı görmek gerekir bence ozamn fikirler değişiyor

diana mod 48 black - diana 3-9x42 bullseye
    diana panter 31- diana 3-9x42 bullseye
    gamo delta fox - diana 4x32 magnum plus
    hatsan süpertact - stoeger 4x32

• hakikaten güzel alet birde isbetliliği ve tepmesi beklediğimiz gibi olsa hele bakalım ne zaman piyasaya çıkacak

• Official Post

Ben sanmıyorum,Torpedo güzel olabilir ama henüz görmemiş olmama rağmen tetiğinin patriot daki kalitede olacağını sanmıyorum.

• Bu tüfeklerin makanizma prensipleri aşağı yukarı aynı sorun olan şu ;malzeme kalitesi ,erdem abinin söylediğine katılmamak elde değil ,e pekala neden malzeme kaliteli değil vede neden işçilik ve montajlarda dikkat edilmiyor ,tüfeğe şöyle bir bakınca insan hatsan olmasından maksatlımıdır nedir içini açıp hanği parça nasıl nedir ne değildir diye göz atma isteği uyanıyor bende fakat ilk çıkan hatsanları hatırlıyorum da tuka havalı tüfekleri kadar asla sıfırlaması olmazdı ama iki katı kadar güçlüydü ,peki günümüzde hatsan ,hala güçlü tüfek üretiyor ama ben hala tuka taraftarıyım

• hatsanın silahlalarının görüntüsü güzel ama işlevi nasıl ilk havalı tüfeğim hatsandı 1987 orta okula giderken babam almıstı ahsap kundak diğer yerleri nikelaj kaplamaydı gez ile ayar tam olmazdı hedefin sol altına nişan almam gerekirdi

bu bahsettiğim olay 20 önceydi bu adamlar hala kalitesiz tüfek üretiyorlarsa cok yazık bosa gecmiş 20 sene

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• Burada kalitesi ile ilgili birşeyler okuduğumda hep aklıma Kuatele Arif abimin dediği aklıma geliyor. Eski bir Hatsan silahı var, bir ara sökmüş onu, transfer deliğine bakmış normalde karşısı görünmesi gerekirken görünmüyor, üstten bakınca görünüyor. ;rofl.; Yamuk delinmiş. #hims

• benim eski hatsan tüfeğin transfer deliğide yamuk silahı bulursam resimlerini koyarim

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• bi kere o transfer deliğindeki yamukluk hatsanın geliştirdiği bir teknoloji yani bilerek yamuk deliyolar , ne işe yaradığını bilmesekte vardır herlade bi hikmeti ;rofl.;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

Adamlar silah kaliteli olsun diye transfer deliğini eğri deliyor,siz ona da kızıyorsunuz, ;kihhik,

Aynı olay Weblet Longbow içinde geçerli,transfer deliğinin silindir tarafı silindirin merkezinde iken,diğer namlu tarafı daha yukarda maluyu ortalıyor.