Kargo rezaleti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • FX gladiyoyu son 2 ay içerisinde 3 kez servise gönderdim. Önce hava kaçırması nedeniyle sonrada iki kez arka tüp oynaması nedeniyle. Amma velakin Sürat kargo bu işi ticarete dökmeye karar verdi sanırım. Tüfeğim gidiyor tamir görüyor kargoda gelirken aynı sorun tekrar ortaya çıkıyor. En son icraatları ise resimlerdede ayrıntısı ile görülebileceği gibi kundak kısmının kırılmış olması ve arka tüpün oynamaya devam etmesi. Birkez daha gönderirsem namluyu elime verecekler diye korkuyorum. Sürat kargonun elemanını aradım zararımın telafisi nasıl olacak diye.İnşallah bir saate kadar öğrenip dönecek....
    Sonuç olarak bunlar hikaye kısmı ve ben bu havalı tüfek işinden iyiden iyiye sıkılmaya başladım. Bütün malzemeleri ile birlikte satışa çıkarıcam.

[Resim Engellendi: http://i35.tinypic.com/x3fj9s.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i33.tinypic.com/svknjt.jpg]

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• kardeş gladı o halde görmek beni bile üzdü ki senin durumunu az da olsa iyi anlıyorum gweçmiş olsun. mustafa serdarda yedeği vardır üzülme fazla. tekrar geçmiş olsun...

• Dostlar sağolsun. Mustafa Abi umarım duyar sesimi.

Air Arms S510 xtra Fac

• Geçmiş olsun, sinir bozucu bir durum .Belki kargocularda kurşun eksikliği vardır ? Eh artık siz de kabadan 5.5 FX'le tedaviye başlarsınız. Benim anlayamadığım bir konu orjinal çantasının içinde nasıl böyle bir hasar alır :him:s Tekrar geçmiş olsun

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Benim anlayamadığım bir konu orjinal çantasının içinde nasıl böyle bir hasar alır :him:s Tekrar geçmiş olsun

bunu benimde aklım almadı :him:s

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Kargoyla tüfek göndermek bence büyük bir risk.Bu hassas ve pahalı oyuncakları kargocuların hoyrat ellerine teslim etmek (kargo paketlerinin havada nasıl uçabildiğini görmüş biri olarak söylüyorum) yapacağımız en son iş olmalı.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Birkaç gün önce Mustafa Serdar bu başlığı görerek beni aradı. Sürat kargo yetkilileri ile görüştüğünü ve zarar bedelini karşılayacaklarını söyledi. Bunun üzerine kırık olan parçayı ve arka tüpü kargoladım. Kundak yenisi ile değiştirilecek. ürün elime geçtiğinde tekrar yazarım. Mustafa Bey'e silahlarla ilgili her sıkıntımda verdiği destek için sonsuz teşekkürler.

Air Arms S510 xtra Fac

• aldığım bilgiye göre; silah orijinal kutusunda olmasına rağmen kargo görevlisi arkadaş kamyondan yere betona kutuyu dik olarak langadanak bıraktığı için uff olmuş güzelim dipçik...

geçmiş olsun, sonuç tatlıya bağlanmış ama işte çekilecek sıkıntı varmış bir nebze

• Official Post

Olay tamamen bizim dışımızda gelişmiştir, yani süratkargonun mardinde kamyondan indiren çalışanlarının silahlı çantayı kamyondan dikine yere atmaları sonucu dipçik kırılmıştır, burada konuyu okur okumaz gereken desteği verdim, ama vermem gereken destek sadece kargo firması ile Caner bey arasında iletişimi sağlamak olmasına rağmen ben öyle yapmadım, Caner beye kundağı bana göndermesini istedim, maduriyet yaşamasın diye yeni dipçikği adresine kargoladım, bu durumda kırık parça ile ilgili rapor tutulması, süratkargo vasıtası ile sigorta firmasına iletilmesi, sigorta firmasının bu raporu değerlendirip yaklaşık 2 ila 6 hafta içerisinde ödemeyi yapması beklentimiz.

Normalde bu işlemi bu şekilde sigorta firmasından paranın tahsil edilmesini beklemeden ürün gönderilmez, biz Caner bey için bu fedakarlığı gösterdik, umarım firma olarak farklılığımız farkında olunulur. g;$i

Bu arada Caner bey'e yeni satın aldığı HW75 tabancasının hayırlı olmasını dilerim.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Teşekkür ederim...

Air Arms S510 xtra Fac

• Olay tamamen bizim dışımızda gelişmiştir, yani süratkargonun mardinde kamyondan indiren çalışanlarının silahlı çantayı kamyondan dikine yere atmaları sonucu dipçik kırılmıştır, burada konuyu okur okumaz gereken desteği verdim, ama vermem gereken destek sadece kargo firması ile Caner bey arasında iletişimi sağlamak olmasına rağmen ben öyle yapmadım, Caner beye kundağı bana göndermesini istedim, maduriyet yaşamasın diye yeni dipçikği adresine kargoladım, bu durumda kırık parça ile ilgili rapor tutulması, süratkargo vasıtası ile sigorta firmasına iletilmesi, sigorta firmasının bu raporu değerlendirip yaklaşık 2 ila 6 hafta içerisinde ödemeyi yapması beklentimiz.

Normalde bu işlemi bu şekilde sigorta firmasından paranın tahsil edilmesini beklemeden ürün gönderilmez, biz Caner bey için bu fedakarlığı gösterdik, umarım firma olarak farklılığımız farkında olunulur. g;$i

Henüz Fx Fan Group üyesi olduğum için konuyu yeni okuyabildim.Helal olsun!!! Allah işinizi rast getirsin

;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d;

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Keşke hatsan satsalarda bizde böyle kaliteli firma ve kaliteli abimizden alabilsek , daha yeni baktımda en ucuz havalı tüfek 500 liradan başlıyor :(

Lütfü...
    Çakal gibi dostum olacağına aslan gibi düşmanım olsun...

Hatsan MOD 99 4.5 mm

Diyarbakır ;hirr;

• geçmiş olsun uzucu ve sınır bozucu bir durum.

hatanın düzeltilmesıde sevındirici olmuş.

her zaman için kargoyu görevlının yanında acmak böyle durumlarda tutanak tutturmak lazım yoksa sorun cıkıyor malesef

• Böyle durumlarda kutuyu kargo elemanıyla açın tutanak tutturun. aynı buna benzer bendede meydana gelmişti. bu olay kaza tabiki. bendeki ise kasıtlı idi. 20 kalem malzeme geliyor diyelim kargoya .nedense tüfek olunca 2 gün sonraya geliyordu ve bunu kargo acenteside kızdı dağıtım merkezini aradı . Tabi gelen tüfek glad olunca tam gaz merkeze 200 km yol gidip geldim. daha önceki tüfeklerde yaz arpacık yada gez kayboluyordu. Ordaki çalışanlardan biri tüfeklere meraklı olduğu belliydi :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png