FX T12?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar iyi günler..

Deminki karar konusunun ardından FX T12 almaya karar verdim. Ürünün inceleme videosunu ağzım açık izledim diyebilirim. Gerçekten güzel bir silaha benziyor. Acemi olduğum için şöyle sorayım: Bu silahın menzili kaç metre?

Birde pompa aldığımızda dolum aparat ucu falan hepsi mi geliyor yoksa + olarak dolum aparatı mı almamız gerekiyor. Ayrıca FX T12'yi aldığımızda dürbün ve diğer aparatlar geliyor mu yoksa onu da mı ayrı alacağız?

İyi günler.. Birde susturucu fiyatı ne kadar acaba? Acemi olduğum için pek net bilgilere ulaşamadım.

• Bildiğim kadarı ile stokta bulunmuyor.

-Webley Patriot 4.5 mm - Yatagun Dampa - Optima 3-9X44
    -Hatsan Optima 635 6.35 mm - Optima 3-9X32
    -HATSAN AT44-WX10 Lothar Walter NAMLU 5.5 mm
    -Hill MK Air Rifle Pump

• Aksesuarlar :

ABS malzemeden sert plastik taşıma çantası (standart)
    1 Adet Şarjör (Standart)
    Hızlı dolum adaptörü (Standart)
    Hızlı dolum aparatı "Hortum ve Scuba Tüpe Bağlantı" (Opsiyonel)
    Dürbün ve dürbün ayağı (Opsiyonel)

Yatagun nun internet sitesine girip telefon bilgilerini alıp ara şuan T12 stoklarında yok ama nezaman geleceğini öğrenebilirsin.

• Arkadaşlar teşekkür ederim. Acaba dürbün + ayaklık ne kadara patlar? 80 TL'den 4.000 bin TL'ye kadar dürbün var. Doğrusu nasıl seçim yapacağımı bilmiyorum. Bu silahın menzili nedir acaba?

• nikko ;tufey#

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Dolum ucu pompa ile değilk silah ile gelir.
    Dürbün olarak ben BSA 8-32-44 kullanıyorum. sıkıntı yok. Ama 24 x de yeterlidir. Menzil konuısunda kesin emin değilim. 16 grain fx ile 174 metrede şişe kırdım. Daha ilerisi özellikle 18 grain ile hayal etmeye bağlı.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Dolum ucu pompa ile değilk silah ile gelir.
    Dürbün olarak ben BSA 8-32-44 kullanıyorum. sıkıntı yok. Ama 24 x de yeterlidir. Menzil konuısunda kesin emin değilim. 16 grain fx ile 174 metrede şişe kırdım. Daha ilerisi özellikle 18 grain ile hayal etmeye bağlı.

hocam af buyur benimde aklıma takıldı şimdi malum kadir bey gladiator ile 300 metreden şişe kırmış modsuz haliyle. şimdi t12 gladiatorden daha düşük bir namnu çıkış hızınamı sahip?
    not: şimdi baktım sitesinde yazılanlar doğruysa arada baya güç farkı varmış ama iki silahıda kullanan ustalar bu konuda ne düşünüyor sormak lazım

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen surrounder ().

• şimdi öyle bi konuşmussunki güzel abim gladiatör ve t12 aynı kefeye koymussun arada tabiki güç farkı var.Boşu boşuna fiyat farkı yok aralarında ;şrofls;. Ama t12 güzel seçim tek kötü yanı tam olarak tabirini bilmiyorum regültör yada monometre deniyor sanırsam o yok.Biraz sıkıntı yaratıyo ama şöyle söyliyim 30 35 stabil atış yapıyor ve biz buna 36 diyelim yani 3 tane şarjör harcıyoruz demektir bunda sonra tekrar dolduruyoruz.Kasımda gelicek t12 lerde hemen edin bende alıcam ama t12 wishper getirirse mustafa abimiz o başka ama benim aklım hala AA S410 da İmpo abimiz aklıma soktu t12 mi S410 mu arada kaldım ;şrofls;.

agt

• ben de merak ediyorum şişe kırmanın bir en düşük güç limiti var mıdır diye, hani ortalama...

tamamen atıyorum, diyelim şişe kırmanın alt limiti 10 fpe olsun,

o zaman işimiz kolay olurdu, chairgun programında elimizdeki silahın ve pelletin en fazla kaç metrede bişeyler kırabileceğini hesaplayabilirdik

• sanırsam 100m de şişe kırmak için 12 fpe yeterli güzel abim ama sen genede bi sor üstatlarımıza ;confused;

agt

• Soda şişesini ortasından vurursanız 4-5 ft/lbs enerji kırılması için yetiyor.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Ayrıca şişenin dolu yada boş olması da kırılmasında etken.Şöyle ki aynı şartlar altında boş şişe kırılmazken dolu şişe kırılıyor.

AA S410 XTRA.22 ;tufey#
    CROSSMAN 2100
    ZORAKİ HP-01 ;tese;kkur

• Şişe kırmak için benim bildiğim 8 fpe olması lazım. Yanlış hesaplamadıysam 290 mt/sn JSb Exact ile 217 metrede 8 fpe güç var. Tabi bunlar teorik bilgiler. Şişe arazide kırılır.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png