Air Arms TX 200

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Halen FX T 12 kullanıcısıyım. Bununla birlikte iyi bir yaylıya da sahip olmak istedim. Forumdaki üstadların "her kolleksiyoncunun mutlaka sahip olmalı dedikleri" ve yaylıda en son nokta olarak kabul edilen Air Arms TX 200 siparişimi bugün verdim. Silah yarın elimde olacak. İlk fırsatta grupman çalışması yapıp forumda sizlerle paylaşırım.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Tüfek elinize geçince de hislerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• benimde almayı düşündüğüm bir tüfek.yorumlarınızı ve grupmanlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

mod 95 sas 5.5 + 3-9x32 optima

• hayırlı olmasını dilerim
    stokta kalmamış fakat kimseden yorum izlenim duyamadık kadir beyden bi şeyler bekliyorduk ondanda ses çıkmadı hele hele 97 k kullanmış bi arkadaşın yorumu harika olurdu

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• vallah hiç sormayın bir atçek işine bulaştım sülük gibi bırakmıyor çektikce içine çekiyor ;kihhik,
    air arms havalıları gözü kapalı alabilirsiniz,her yerinden kalite akıyor,isabetliği iyi olmasın dan ne yapsın,kendinden susturuculu lw namlu,hedefi vuramayan kendinde suçu arasın ;kihhik,
    yanlız bu tüfekler de hatsanlar gibi güç aramayın,yine de verilerine göre 100m de şişe kırar bu tüfek,air arms pro sport un tepmesi varla yok arasın da birşey,tepmesin den çok yayın tınlaması dikkatinizi çekiyor,youtube de tüfeğin üstüne pellet koyup tetik düşüren videolar koymuşlar,yani o denli dengeli,tepmesi minimum düzeyde,pellet yerin den bile kımıldamıyor diyebiliriz tetik düşürüldüğü anda,

• kadir bey at çek işini anlıyorum balık sevdası başkadır ama biz genede 100 mt grupları bekliyoruz 8o selamlar

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Güzel ve samimi dilekleriniz için teşekkür ederim. Yatagun daki en son TX 200 bana nasip oldu. Silah bugün elime geçti. Tüfeğin ambalajını açtığım anda müthiş bir kalitenin varlığını hissettim. TX 200 ün kundağı çok güzel işlenmiş namlu ile diğer metal kısımlar daki boya öyle güzel ve kaliteli ki Sideprensi' nin dediği gibi dürbünü üzerine monte etmek istemiyor insan bir taraf çizilecek diye . Neyse ki ben bu işi kolay hallettim. Ben daha önce HW 97 K da kullanmıştım. Arasındaki farkı atışlardan sonra sizlerle paylaşırım. TX 200 ' ü almamda gösterdiği yardımlardan ve anlayıştan ötürü Sayın Mustafa Serdar Bey' e de ayrıca çok teşekkür ederim.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Hayırlı olsun ben çok sevindim güle güle kullanın, daha önce hw97k kullanmış birisi olarak izlenimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Elimde kullanılmamıs bir 97k olmasaydı ben de almayı düşünmüştüm.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776