29 OCAK Acaba Karmı YağaCAK Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ıslak yağış olmazsa ben sabah 7.30-8.00 gibi Paintsign'da olurum...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ilgaz'a kayak yapmaya kaçmaz isem gelirim:)) Ağabey sabah soğuk oluyor yaww.

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• Uzun zamandır katılamıyordum,bu durumdan dolayı özür dilerim; bu sefer havalı tüfeğimle olmasa da RC araba ile katılacağım, gıyaplarında beyan da bulunmayayım ama Mehmet ve Evren de katılacaklar sanırım. 10:00 gibi görüşmek ümidi ile.

Saygılarımla

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Ilgaz'a kayak yapmaya kaçmaz isem gelirim:)) Ağabey sabah soğuk oluyor yaww.

kardeşim önceden haber versene, bizde geliriz belki ??? mangalda sucuk falan, şahane olurdu ...

.

ankarateam.png

• bu buluşmaların Pazar yerine Cumartesi günü olmasını bir nebze anlıyorum da, saat 7-8 de olmasını hiç anlamıyorum :(

Yunus Emre
    . Hatsan At44 + Muzzle
    .. Optima 3X9X44
    . Retay Troy 100X,
    .. Tasco 4X16X40

• bu buluşmaların Pazar yerine Cumartesi günü olmasını bir nebze anlıyorum da, saat 7-8 de olmasını hiç anlamıyorum :(

Siz bekarsınız sanırım...

A Takımı Üyesi

• %90 geliyorum. Saygılar

• bu buluşmaya bende geleceğim allahtan mani çıkmazsa özledim yahu.ama sabah biraz zor sanırım 10 gibi makul.bu arada microtech i merak eden arkadaşlar buluşmaya getireceğim geçen gelip te göremeyen bir arkadaş vardı.

cem abi tüfeğimi sen kuracaksın söz verdin unutma :)

mehmet kalem sözün vardı sende unutma kaptırdım demiştim ya :)

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• eee o zaman bizde getirelim pıçağımızı belki mrk eden olur. Asıl Kamuran abi getirirse Ti-Lite'ı tadından yenmez. Sözümüz söz abicim sen yeterki iste, madem Cem abi tüfeği kuracak bende senin yerine kalemi kullanırım iyi mi g;$ig;$i Saygılar

• İlk defa gelecek olanlar Ankara team mensuplarını nasıl bulacaklar acaba:)Yeri biliyorum ama sadece nasıl gidileceğini biliyorum.

Yarın elinde at44long olan gri ford focuslu ve etrafa şaşkın bakan birini görürseniz yadırgamayın lütfen:)

Hatsan AT44-10 Long LW, Üzümlü 1988 12 Cal. tam soğutma süper poze, Winchester 1300 Defender Pump Action 12 Cal., Safir t14 36 Cal., Tasco 6-24X50 Dürbün ve dampa, Bushnell Boresight, Harris S-BR Bipod, Scott 300 bar 6 lt tüp, Gamo 6-24X50 Dürbün

• Arkadaşlar slm;

Yarın gelemiyeceğim için benimle ilgili beklentisi olan herkesten özür dilerim... Bugün 3 dişimi kestirdim, yarında köprü takılacak o yüzden aranızda olamayacağım... Sizlere iyi atışlar, bol muhabbetler...

Sevgiler,

(Aslında Kamuranın Ti-Lite'ını görmemek için gelmiyorum, diş bahane :) Umarım her hafta getirmezde görüşebiliriz...) ;kihhik,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• İlk defa gelecek olanlar Ankara team mensuplarını nasıl bulacaklar acaba:)Yeri biliyorum ama sadece nasıl gidileceğini biliyorum.

Yarın elinde at44long olan gri ford focuslu ve etrafa şaşkın bakan birini görürseniz yadırgamayın lütfen:)

Yeri biliyorsanız yeterli, oraya gider gitmez bulursunuz AnkaraTeam'i, sabahın köründe ellerinde dürbünlü tüfekle başka deli dolaşmaz zira... ;kihhik,;kihhik,

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Yeri biliyorsanız yeterli, oraya gider gitmez bulursunuz AnkaraTeam'i, sabahın köründe ellerinde dürbünlü tüfekle başka deli dolaşmaz zira... ;kihhik,;kihhik,

Sevgiler,

Cem abi ömürsün vallah ;,;-

• Cem abi ömürsün vallah ;,;-

Sağol Kadircim, o senin kendi ömürlüğün... ;şrofls;.

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• şu an kar yağıyor :(

.

ankarateam.png

• evet kar yağıyor maceraaramaya gerek yok bir başka buluşmaya artık :)

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• macera güzel oluyor :)

[Resim Engellendi: http://img600.imageshack.us/img600/7361/simg7838.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

[Resim Engellendi: http://img249.imageshack.us/img249/7553/simg7842.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img249.imageshack.us/img249/8357/simg7845.th.jpg]

aşağı iniş baya maceralıydı, çıkabilirmiyim diye düşündüm açıkçası. ama belediye tuzlamış, dönüş problem olmadı. Bülent geldi onla biraz sohbet edip ayrıldım.

.

ankarateam.png