Benjamin Rogue .357 Air Rifle- tansıyonu olan izlemesin :-)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

iyi seyirler. ama ülkemize gelecegini hiç sanmıyorum kalibresi büyük oldugu için.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Mahmut Sami: lütfen youtube bbcode kullanın ().

• kalibre kısıtlaması yok ise umarım gelır ozaman.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• offf of
    bide burdada olsa, magza arka avlusunda test poligonu gideceksiniz deneyeceksiniz istediginiz kadar (tabiiki muhimat parasini odemek sarti ile).sonra eksi ve artilarini belirtiyursunuz ,ister alirsiniz ister almazsaniz . Bu magzalar ayni zaman yeni model tanitimi , test,servis,modifiye ve yeni parca denemeleri yapiliyur ,inanin gunlerce takiliyursunuz oraya ve bu hobinin zevkini en guzel sekli ile yasiyursunuz.
    insallah burdada olur ben mustafa beyden bu konuda umutluyum.

• iyi şişe kırılır hemde en büyüğünden ;,;-

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• evet öyle bir poligon harıka olurdu deneyerek görerek almıs olurduk tüfeklerımızı.

ve bencede cok büyük şişe kırar bu tüfek :P

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Of ki offff yani...

Evanix Windy City .22 Leapers UTG 3-9X40 TF2
    Байкал ИЖ-53М .177 Leapers UTG 4x32
    Darne (Saint Etienne) 12ga.

• rengi siyah olsa dahamı güzel olurdu acaba.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• bence üstüne tüfek gelmez..

acaba ne zaman gelir??

ve siyah renkli olsa iyi olurdu :)

• Official Post

Pyramydair 28 Ekim 2011 de dağıtımını başlatacaklarını yazmış sitesinde.

"We will start shipping on 10-28-2011"

http://www.pyramydair.com/s/m/…Rogue_ePCP_Air_Rifle/2399

• Pyramydair 28 Ekim 2011 de dağıtımını başlatacaklarını yazmış sitesinde.

"We will start shipping on 10-28-2011"

http://www.pyramydair.com/s/m/…Rogue_ePCP_Air_Rifle/2399

Mustafa bey, siz düşünüyormusunuz bu silahı getirmeyi? Malum sumatraya olan ilgiyi gördünüz, hemde bu tüfek üstüne üstlük birde şarjörlü, tadından yenmez yani ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

• Official Post

Mustafa bey, siz düşünüyormusunuz bu silahı getirmeyi? Malum sumatraya olan ilgiyi gördünüz, hemde bu tüfek üstüne üstlük birde şarjörlü, tadından yenmez yani

Ben YataGun varken bu forumu kurmadım, Forum varken YataGunu arkadaşlarımında manevi teşvikleri ile kurdum, Demem odurki bu iş zaten benim hobim ve bende bu silaha sahip olmak istiyorum ve bu silah markasının Türkiyede bir distribütörü var, ben onlara mesaj vermeye çalışıyorum, ha getirmeyiz derlerse o zaman durum farklı olur.

• Benjamin Rogue .357

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Arkadaşlar bu videodaki air rifle;
    -Türkiye 'ye ne zaman gelir?
    -Fiyat aralığı ne olur?
    -Gümrük falan sorunu yaşarmıyız..

yani kısacası her türlü bilgiyi istiyorum uzmanlardan..

• [Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/97o41h.jpg]

[Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/k1uzvp.jpg]

[Resim Engellendi: http://i52.tinypic.com/2e3psi9.jpg]

pyramidair de 1300usd fiyatla satışa sunulmuş, teslimatın 20 temmuzda başlayacağı yazılmış.

.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Benimde ilgimi çeken bir silah fakat videoda başka birşey dikkatimi çekti, bu tüfeği tanıtırken fonda başka bir silahın sesi vardı, sanki çivi çakıyormuş gibi, peşpeşe atışa yapan, acaba hengi tüfek olduğuna dair bir fikri olan varmıdır?

• güzel silah ama türkiye'ye gelene kadar rahat air wolf fiyatı kadar olur bence yada geçer yurt dışında 1300 dolar zaten bu haliyle 3.000 lira dersek %40 mı oluyodu gümrük gerisiniz mustafa abim detaylı hesaplar heralde :D

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.