SUMATRA 2500 500CC .25 CAL NAMI DİĞER VURDUĞU YERDE GÜL BİTER :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kambersiz düğün yapılırmı ayıp vallah küserim ;grin; SUMATRA ile biraz kovboyculuk oynuyasım geldi ;atlig; dünya ya bir daha mı geleceğiz ;şrofls;.

bende 6.35 bazoka mı sıpariş geçmiş bulunuyorum ½bay£bay`;
    yanlız bu tüfeği böyle karşılamak olmaz ;grin;

şöyle bir takım yapmak lazım ;şrofls;. temsili resim ve tüfenk ;şrofls;. şapka nın hası var bende ;grin; gömleği sevmedim klasik kareli oduncu gömleği uyar bana ;grin;

[Resim Engellendi: http://img15.imageshack.us/img15/7496/cowboyshirt2696p.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

aradan yıllar geçmiş vay be ;tacli# en son bu botu giydiğimde yaşım 18 idi ;grin;

[Resim Engellendi: http://img403.imageshack.us/img403/2078/shopcowboyboots.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

alan herkese hayırlı uğurlu olsun :D ben thank you ;şrofls;.

• hayırlı olsun kadir.yakışır kardeşime.saygılar

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa

• hayirli oldun kadir bey :) tam gucte 15 atis icin pompayla telef olmak yerine scuba sart oldu gibi geliyor(25cl icin) :) bende korkmasam bi scuba alim diyorum ama patlar matlar diye korkuyorum .scuba patlamasa dolum yaparken benim ödüm patlar zaten ;kihhik,

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• hayırlı olsun Kadir abi ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

hayirli oldun kadir bey :) tam gucte 15 atis icin pompayla telef olmak yerine scuba sart oldu gibi geliyor(25cl icin) :) bende korkmasam bi scuba alim diyorum ama patlar matlar diye korkuyorum .scuba patlamasa dolum yaparken benim ödüm patlar zaten ;kihhik,

Scubada sertifikalı, ithal ürünlerden korkmanıza gerek yok, yeterki 5 er yıllık testleri yapılmış olsun, 300 barlık bir scuba tüpünün patlama basıncı 600 ila 700 bar seviyelerinde, 450 barda deformasyon testleri yapılıyor.

• hayırlı olsun dostum .

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• hayırlı olsun Kadir. senden gelecek videolar hollywood filmlerine nal toplatacaktır inancındayım...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kadir bey yenı gelecek tüfegin hayırlı olsun.
    eee artık air arms pro sport işine yaramaz sanırım .1000 tl hesabına yatırdım yurtıcıyle gönderirsen sevinirim ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• sağolun teşekkür ederim arkadaşlar,uzun mesafe işi artık baydı desem yeri dir,4 dörtlük bir çekim için adam lazım 3 tane kamera lazım uzun işler bunlar ;kihhik,
    bu tüfek ile eğlencelik atışlar yapmayı planlıyorum kovboy fillerindeki kimin ;grin;
    tam güç de 25 atış deniliyor,bu benim tasarladığım hedefler için yeterli,orta güç bayağı doyurur beni :) scuba dolum işin de bir sıkıntım yok beleş doldurtabileceğim yer var,ama ben kimseye minnet etmem pompam ile ağır ağır incitmeden doldururum fx glad da yaptığım gibi :)

pro sport a gözünü diktin sen anlaşılan ;kihhik, gün ola harman ola,önce bir tadını çıkarayım arazi de ;kovboys;

• Kadir hayırlı olsun... Atış yapacağın zaman dürbünden hedefin arkalarına da bakta gümbürtüye gitmeyelim... ;şrofls;.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Hayırlı olsun Kadir kardeşim sende benim gibi 6,35 i tercih etmişsin.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• teşekkür ederim :) elimiz den geldiği kadarı ile tüfek den zevkimi çıkaracağım ;tacli#
    Cem abi bu tüfeğe dürbün takmaya pek gerek yok gibi ;grin; kovboylar dürbün mü takardı yoksa ;kihhik, gez arpacık ile çok keyifli olacağını düşüyorum 8o

Tamer abi ben 5,5mm kullanacağım kadar kullandım artık envarter de güçlü bir 6,35 im olsun istedim ;tacli#

• peki 25 cl olanla 22 cl arasinda kac atis fark var?yoksa 2 side ayni sayidami atis yapabiliyor ?

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Kadir,hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanı diliyorum.Yanlız bunun yanına şöyle kaliteli birde beygir gerekir ;atlig; ;kovboys; ;şrofls;. ;şrofls;.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Güle güle kullan.Kazasız, isabetli atışlar.Bende kovboyculuk oynamak için aldım.İçimizdeki çocuğu yaşatmamız şart, o ölürse bizde öldük demek zaten.

FİLİNTALAR GRUBU