sumatram :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sonunda beklenen an geldi kargodan aldım yakışıklımı :)
    mustafa abiye yardımlarından dolayı cok tesekkür ederim

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen dderviss ().

• FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY

• ceviz kundak sahane diyebilirim.kalite cok üst sınıf.

http://img171.imageshack.us/i/sumatra3.jpg/

WEBLEY

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen dderviss ().

• gözün aydın :)

teşekkürler kadir bey sizinde gözünüz aydın :)

WEBLEY

• Hayırlı olsun güle güle kullan...

tesekkürler ömer bey sizin tüfeğinizde hayırlı olsun

WEBLEY

• Hayırlı olsun kardeş. Kazasız, belasız, keyifli atışlar dilerim. Bu arada en yakınımdaki sumatra sende sanırım. Atış yeri sorunun yoksa birde dondurma ısmarlarsan çıkıp gelirim 8o . Antep-Maraş kaç Km ki ;)

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Hayırlı olsun kardeş. Kazasız, belasız, keyifli atışlar dilerim. Bu arada en yakınımdaki sumatra sende sanırım. Atış yeri sorunun yoksa birde dondurma ısmarlarsan çıkıp gelirim 8o . Antep-Maraş kaç Km ki ;)

tesekkür ederim abicim.atış yeri problemim yoktu taki bağ evini satana kadar :)12 dönümdü bakması cok zor oluyordu.ama arayıştayım 3 dönüm yeşillik icinde bi yer bulursak ins.problem kalmayacak.herzman beklerim abi.dondurma nedemek seninle önce güzel bi yemek yer ,üstüne dondurmamızı yeriz.her zman beklerim.hobi bahane dostluk sahane :)

WEBLEY

• üstad hayırlı olsun,kazasız atışlar dilerim.yedek şarjörün bulunduğu ambalajın içinde birinin ucu sivri birinin ucu küt olan iki tane vida benzeri bişey var,birde ucunda beyaz plastik olan metal bir çubuk var bunların ne olduğunu ne işe yaradığını biliyomusunuz acaba,acemiliğimi mazur görün lütfen.sevgiler saygılar.

co2:colt 1911 goverment.
    dan wesson 6 inch
    tanfoglio witnes 1911 blow back

HW45 (.22 cal)
    SUMATRA 500(6.35 cal)

HAWKE ECLIPSE 30 SF

• Nisan 9 da sınavım var. o zamana kadar basımı kaldıramam ama ondan sonra soz gelecegım.

• üstad hayırlı olsun,kazasız atışlar dilerim.yedek şarjörün bulunduğu ambalajın içinde birinin ucu sivri birinin ucu küt olan iki tane vida benzeri bişey var,birde ucunda beyaz plastik olan metal bir çubuk var bunların ne olduğunu ne işe yaradığını biliyomusunuz acaba,acemiliğimi mazur görün lütfen.sevgiler saygılar.

tesekkür ederim sizede hayırlı olsun. (birinin ucu sivri birinin ucu küt olan iki tane vida benzeri bişey var)=tufeği sırtına alıp gezmek icin yani tüfek kayışı icin ,(birde ucunda beyaz plastik olan metal bir çubuk var)=tetigin ust sagında siyah yer var kurma kolunu sokmek için sanırım oda onun için

WEBLEY

• tüfeğin tek sevmedigim noktası kurma koluna elimi koyunca tıktık ses geliyor sizlerde oluyormu bilmiyorum.bide şarjörünün celik olmayışı.
    şarjörü pek kullanışlı durmuyor cabuk cizilen deforme olan bi malzemeden yapmışlar.en kısa zamanta celik şarjör temin edecem

WEBLEY

• Hayırlı olsun kardeşim. Çelik şarjörden mümkün olursa bende isterim. Bugün bende ilk denememi yapmak üzere atışa gittim. Yüzüme gözüme bulaştırdım. Pellet lerden iki tanesini namlu içersinde sıkıştırdım. Harbi olmadığı içinde atış yapamadım. Eve dönüp harbiyle tersinden pelletleri çıkardım.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Hayırlı olsun kardeşim. Çelik şarjörden mümkün olursa bende isterim. Bugün bende ilk denememi yapmak üzere atışa gittim. Yüzüme gözüme bulaştırdım. Pellet lerden iki tanesini namlu içersinde sıkıştırdım. Harbi olmadığı içinde atış yapamadım. Eve dönüp harbiyle tersinden pelletleri çıkardım.

teşekkürler tamer bey .geçmiş olsun .namluya pelleti yükledikten sonra atış yapmadan yeniden tüfeği kurdugunuzda tekrar pellet yüklüyormuki ?çelik şarjörü bi mustafa abiye soralım 2.partiyle birlikte berki getirebilir.yoksa abd den getirtiriz tamer bey.

WEBLEY

• Pelleti namluya yüllediktren sonra atış yapmadan tekrar kurarsan bir pellet daha sürüyor namluya bugün bunu gördüm. İstemeden tabi.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Bende ikinci pelleti namluya sürme olayını glad da yasamıstım. Atış için 20 km yol gitmişim, patlarsa yapan isveç utansın dedim bastım tetiğe. Bu silahlar her durumda iki pelleti atabilecek güçte. O yüzden benim düşüncem harbiyle çıkarmaya çalışmak sorunu daha çözümsüz hale getirebilir. Bir yada iki pellet, basın tetiğe gitsin :thumbup:

• Bende ikinci pelleti namluya sürme olayını glad da yasamıstım. Atış için 20 km yol gitmişim, patlarsa yapan isveç utansın dedim bastım tetiğe. Bu silahlar her durumda iki pelleti atabilecek güçte. O yüzden benim düşüncem harbiyle çıkarmaya çalışmak sorunu daha çözümsüz hale getirebilir. Bir yada iki pellet, basın tetiğe gitsin :thumbup:

öyle deme abi :) tüfeği yeni almışın .araziye çıkmışın.ilk atışını yapacan.bu arada tüfek yeni ya özeniyorsun baya ;kihhik, 2 tane pelleti sürmüşün bi dalgınlıkla :) .gelde o tetiğe bas şimdi:)

WEBLEY

• öyle deme abi :) tüfeği yeni almışın .araziye çıkmışın.ilk atışını yapacan.bu arada tüfek yeni ya özeniyorsun baya ;kihhik, 2 tane pelleti sürmüşün bi dalgınlıkla :) .gelde o tetiğe bas şimdi:)

Bu tip durumlar için bizim trakya da bir söz var "ayda gider beya" :)
    Benim de başıma buna benzer bir durum geldi. Ama ben namlunun içine pellet değilde harbi çekerken misina kopması ile bez parçası sıkıştırdım. Kaydırsın mantığıyla tersten de bir güzel silikon sprey boca edip tüfeği kurdum ve ayda gider beya deyip bastım tetiğe.
    Sonuç:silikon spreyin, gazı namlu içinde olduğundan GÜÜM diye bir patlama sesi ve namlu ucundan fırlayan dumanı üzerinde yanmış bez parçası. :!:

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Bu tip durumlar için bizim trakya da bir söz var "ayda gider beya" :)
    Benim de başıma buna benzer bir durum geldi. Ama ben namlunun içine pellet değilde harbi çekerken misina kopması ile bez parçası sıkıştırdım. Kaydırsın mantığıyla tersten de bir güzel silikon sprey boca edip tüfeği kurdum ve ayda gider beya deyip bastım tetiğe.
    Sonuç:silikon spreyin, gazı namlu içinde olduğundan GÜÜM diye bir patlama sesi ve namlu ucundan fırlayan dumanı üzerinde yanmış bez parçası. :!:

;,;- #hims gecmis olsun allah korumuş :)

WEBLEY