Daystate mkIV'üm geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hayırlı olsun erdem abi yarın balığa gitmeyecek olsam görmek nasip olurdu.inşallah daha sonraki buluşmalarda.iyi günlerde kullan.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Havalı Silahlar, Suni Yemle Balık Avı, Elektronik

• Hayırlı olsun Erdem, güzel bir tüfeğin daha oldu. :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• hayırlı olsun çok güzel işçilik yapmışlar.iyi günlerde kullanın.

bursateam.png

• hepiniz sağolun, daha iyileri sizlerin olsun.

Bu arada (Teknosman) Osman abiye ayrıca teşekkürler, kargonun gelişini onun misafirperverliğinde keyifli bir şekilde beraberce bekledik.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Gerçekten harika bir PCP, tetiğine bile bastım sesi harika #hims#hims#hims Saygılar

• hepinize teşekkürler. AnkaraTeam'e birde airwolf gelirse onunda denemelerini grupmanlarını yaparız inşallah.

Biraz elektroniği ile oynadım, bu arada evde biraz atış yaptım (10m), düşündüğüm gibi FT pozisyonu için güzel kundak. Evde kimse yokken atış yapılabilecek kadar sessiz ;şrofls;.;kihhik, başkası varsa atmamak lazım. Şaka bir yana açık havada oldukça sessiz bir silah sanırım.

Bu arada Youtube'da Ted's Holdover'daki videoda airwolfa olduğu gibi silahı sallayınca lıkır-lıkır bir ses geliyor. Sanırım silahın bataryası oynuyor kundağın içinde.
    Silah elektronik olduğundan boltu kurmasanızda her tetiğe basışınızda atış yapıyor, bu konuya dikkat etmek lazım . Ama bu nedenle Fx şarjörü uydurulsa semi oto olur8og;$i

Erdem abi, şarjörle olacak iş gibi görünmüyor. Ama Revoya bu tüfekteki regülatör, çekiç ve tetik mekanizması eklenip bir de ahşap kundak uydurulsa daha mı şahane olur? :)

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• semi oto işinin sadece şarjörle olmayacağı belli oldu, onu unutalım :)

sabah biraz atış yaptım (aslında tam 70 atış yapmışım, silah saymış :) ) scubada 220 bar vardı, dün o kadar doldurabildim, ayrıca bataryayıda dün gece şarja takmıştım.

neyse sabah 1 saat gibi bir sürem vardı. sadece sıfırlamasını yapıp hedeflere 5'er atış yaptım. sadece JSB 15.9 g attım. bu arada sabah atışa gelen arkadaşlarda 3er 5er atış yaptılar. yanlış hatırlamıyorsam 4. şarjör bitene kadar 50m de düşme olmadı, 5. şarjörde düşme başlayınca düşük güce alıp 2 şarjör daha atış yaptık.

silah oldukça sessiz, susturucu takınca (daystate susturucu değil) isabet bozuldu. susturucuya gerek yok zaten.

.

ankarateam.png

• erdem bey hayırlı olmasını dilerim güzel günlerde kullanın
    bu silah hakkında hiç bilgim olmadığından soruyorum güç ayarı elektronik sistemlemi çalışıyor bu konu hakkında biraz detay verebilirmisiniz güç ayarı AA larda olduğu gibi bir sistemmidir biraz açıklama yaparsanıız çok memnun olurum

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• güç ayarı elektronik ayarlanıyor. tetiğe basılı tutarken emniyeti açarsanız ekranda sırayla değişik ayarlar geliyor. ekrana güç ayarı seçeneği gelince tetikten parmağınızı çekince o menüde bekliyor. tetiğe her basışınızda yüksek/düşük güç arasında değişiyor. istediğiniz gücü seçip emniyeti kapatınca o seçeneği kaydediyor.

krono ölçümü yapmadım, ama Bülent abinin Panther'i 16gi 880-890fps atıyormuş. benim silahta o şekilde atıyorsa 50 metredeki düşmeye göre düşük güçte 770-780fps attığını sanıyorum. ama tamamen tahmin, krono ile ölçmek lazım.

.

ankarateam.png

• bu arada evde biraz atış yaptım (10m)

demiştim ya, yapmayın... biraz önce kızım ezilmiş bir pellet getirip "baba bu ne sence? garip bişey dimi?" dedi. Mecburen anlamaza yatıp " aaa evet ne garip bişey, neyse çöpe at kızım" deyip olayı geçiştirdim.

.

ankarateam.png

• Çok orjinal bir görünüşü var. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• Erdem, senin hızına artık yetişilmiyor, yeni tüfeğini güle güle kullan, başarılı atışlar dilerim.

• Yeni tüfeğin hayırlı olsun Erdem. Dün sabah gözlerimle de görme fırsatım oldu. Hakikaten kundağı bir sanat eseri. Sesi de görüntüsü de harika. Ben de senin MK IV ün sayesinde çok güzel atışlar yaptım dün. :) Yaptığım atışlar o kadar çok hoşuma gitti ki, ögleden sonra tekrar PS'e gittim. Her atışımın istediğim yere gitmesinin keyfini yaşadım. Sonra eve dönüp AA S410 umu sevdim. Yeni silahın hayırlı olsun Erdem. Sana çok teşekkür ederim.

AA S410 + NikkoStirling 4-16x44 Targetmaster

Hatsan BT65

• Erdem, senin hızına artık yetişilmiyor, yeni tüfeğini güle güle kullan, başarılı atışlar dilerim.

sağol Atilla abi,

Yeni tüfeğin hayırlı olsun Erdem. Dün sabah gözlerimle de görme fırsatım oldu. Hakikaten kundağı bir sanat eseri. Sesi de görüntüsü de harika. Ben de senin MK IV ün sayesinde çok güzel atışlar yaptım dün. :) Yaptığım atışlar o kadar çok hoşuma gitti ki, ögleden sonra tekrar PS'e gittim. Her atışımın istediğim yere gitmesinin keyfini yaşadım. Sonra eve dönüp AA S410 umu sevdim. Yeni silahın hayırlı olsun Erdem. Sana çok teşekkür ederim.

Gökhan senin yeni silahında hayırlı olsun, silahın Ankara'da kalması iyi oldu ayrıca, haftasonları görebilirim yine.

.

ankarateam.png

• Abi hayırlı olsun.Airwolf te çok güzel biliyorsun ama 18 gr konusunda diretiyor.
    Küçük tüp hacmine rağmen atış sayısı çok iyi.bahsettiğin 20 fps fark da 100 mt de 1.17 cm alt vurur.Tabi insan Steyr la öyle minicik grupman yapınca bu fark ta kabul edilemez olur.Abi hem o farkı farklı pelletler deneyerek aşabilirsin kanaatindeyim.
    Güle güle kullan abi.Harika.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56