Bu durbun ayagı nasıldır?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar bır sorum olacak. gecen gun bır ayak aldım. bu ayak dampa mıdır? degıl mıdır? ayrıca kalıtelımıdır onu da yazarsanız sevınırım. hatsan mod 125 ve webley patrıot larımda kullanıcam. herkes dampa dıyor ama dampa hıcbır yerde yok. bunu aldım bende tanıdıgım bır yerden. dampa olsada olmasada alcaktım zaten. sadece merak ettıgımden soryorum... sımdıden herkese tesekkurler.

airgunturk.com/attachment/1761/ airgunturk.com/attachment/1762/ airgunturk.com/attachment/1763/

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco

• üstadım kaç aydır bekliyorum nereden aldın ayakları adres telefon verirsen çok sevinirim.lütfeeeeeeeeen ;#^+.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• bu ayak dampa değil, kalitesini fotoğraflardan anlayamam. kullanmayı düşündüğünüz 2 silahta kuvvetli silahlar umarım dürbününüz dayanır.

tekrar hayırlı olsun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Cok tesekkurler bılgınız ıcın RaptorX. dayanacagını umuyorum bende umarım yanılmam :) bu arada ankara av markette var. Fıyatı da 73 YTL. adres ve telefon bılgılerını de verıyorum:
    Çankırı Cad No: 69/B Dışkapı / ANKARA Tel: 0312 310 34 54
    buda sitesi ama daha acılmamıs. http://www.avburada.com/ Fakat ılgılenenler ıcın soyluyorum. ınanılmaz bır magaza, acılınca cok buyuk ve kullanıslı bır alternatıf olacagı ınancındayım...

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco

• bılgısı olanlar yardımcı olursa sevınrım bu ayaklar nasıl? almamız tavısye edıyormusunuz?

• teşekkürler paylaşım için.hemen aradım firmayı 8o fiyat vermek doğrumu bilmem ama yanlış yapıyorsam silebilirsiniz.diana=60 gamo=73 ytl fiyatlar biraz pahalı gibi.arkadaşlar bu fiyatlar normalmi (tek parça) dampa değil ayrı belirteyim.ben 20-30 arası birşeyler bekliyordum ^^

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• normal değil :thumbdown: o ayaklar başka silahçıdan av market tarafından satın alınmış silahçının parakende satış fiyatı 35 ytl

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

Bu fiyatlar çok yüksek,maksimum 20 YTL ye almalısınız.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• ustalarım uyardığınız için teşekkürler.forumumuzun faydasını bir kez daha görmüş olduk.3 ayak fiyatına az kaldı 1 tane alıyordum. :thumbup:

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• aman ha öyle sakın bişey yapayım deme ;) İstanbulda Meydan Ankarada Av market ;hirr;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Fotodaki ayaktan bende var ve webleyin üstünde kesinlikle durmuyor. Alacakların dikkatine..

• bu gün aldım tek parça ayak mercandan 20 ytl.
    sanırım satan yerin ismi anlar avdı, meydan avdan 15-20 metre yukarda kalıyor.
    dürübünün kaymasını engelleyecek çok güzel bi çift taraflı bant biliyorum birkaç mm lik süngere yapmışlar.kızğa yapışyırıp dürbünü monte ediyorsun sıkıca sıkıp bir kaç gün kullandıktan sonra vidaları açıp atış yap dürbün kıpırdamıyor. söktükten sonrada hiç bir iz bırakmıyor.

• bu gün aldım tek parça ayak mercandan 20 ytl.
    sanırım satan yerin ismi anlar avdı, meydan avdan 15-20 metre yukarda kalıyor.
    dürübünün kaymasını engelleyecek çok güzel bi çift taraflı bant biliyorum birkaç mm lik süngere yapmışlar.kızğa yapışyırıp dürbünü monte ediyorsun sıkıca sıkıp bir kaç gün kullandıktan sonra vidaları açıp atış yap dürbün kıpırdamıyor. söktükten sonrada hiç bir iz bırakmıyor.

arkadaşım o süngerli banttan bende fazlasıyla var...öncelikle ayağın bağlantı yerlerine çift taraflı bant üstünede 1,5mm kalınlığındaki sert süngerli banttan yapıştırıp dürbünün vidalarını güzelce sıkınca on numara çıkarabilene aşk olsun :thumbup: ...bu arada 1.5 mm süngerli bant baskı gördüğünde inceliyor...(0.5mm kadar oluyor...)

• sevgili numberZOne kardeşim paylaşım için teşekkürler uzun süredir arıyordum tek parça ayağı ama fiyatlar malum... aldığın ürün fiyat olarak çok güzel bide kullanımı idare eder derecede ise tamamdır bu iş :huh: senden gelecek cevaba göre siparişi hemen vereceğim.aldığın ayağın fotolarını paylaşırsan sevinirim ve hayırlı olsun.bazı arkadaşlarımız tek parça ayak'ta kayabiliyor demişlerdi birde kaç vidalı onu merak ediyorum.saygılarımla emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• stopper deliği ve alyan anahtarıda var, ama yapışkanlı süngeri kullanırsan tüfeği delmene gerek kalmaz.
    ayrıca ben 4 veya 5 tane alıp arkadaşlara dağıttım, kendim eskittim tavsiye ederim.eğer alırsan birdefa taktın mı fazla kurcalamamanı (söküp takma yani :) ) öneririm.
    vidalarını da sıkarken alyanı tam oturtup, acele etmeden sakince sıkmalısın, aksi taktirde vida başlarını yada yuva dişlerini bozabilirsin bu fiyata bu kalite g;$i
    ama iş görüyor tavsiye ederim.

• Dostum bende de patriot, bu canavarın üstünde dürbün durmuyor, şu bahsettiğin banttan nerden bulabiliriz acaba? Ben dampa ayak sipariş ettim, opt,cswarehouse' dan bakalım, ama o da durmazsa kötü olur...

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• pazartesi siparişi veriyorum inşallah :thumbup: bahsi geçen bant hakkında ayrıntılı bilgide verirseniz sevinirim.saygılarımla emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• pazartesi siparişi veriyorum inşallah :thumbup: bahsi geçen bant hakkında ayrıntılı bilgide verirseniz sevinirim.saygılarımla emrah

bu bant 1,5mm kalınlığında olup sert sünger hatta kauçuk gibi bir madde nalbur yada hırdavatçılarda rahatlıkla bulabilirsin......ben bu bantı tek parça ayağın dürbünle bağlantı olan bölgelerine yapıştırıyorum...
    airgunturk.com/attachment/1828/ airgunturk.com/attachment/1829/

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ecyad ().

• söküm takım işlerinde dikkat edilecek hususlardan biri ,vidaları gres le yağlamadan sıkmayın darbe gördüğünden kayma yaptığından fazla torkla sıkılıyor ,sonra sökmek kabus oluyor ikinci husus dürbün tüplerine nazik davranın altına üstüne dengesiz dolgu yapıp kaymasın diye de çok sıkarsanız tüpler yamuluyor (ben yamulttum ;kihhik, ) bilginize

• Termopl arkadaşıma ben de katılıyorum: dürbünü bileziklerine monte ederken kesinlikle fazla sıkmayın. Gövde ne de olsa alüminyum (veya alaşımı) ve eziliveriyor. Kaldı ki sezebildiğim kadarı ile dürbün ile bileziklerin arasına konacak malzemenin dürbün oynamasına pek faydası olmayacak, çünkü kaymaların önemli bir kısmı buradan değil de ayakların tüfeğe bağlandığı yerde meydana geliyor. Yani esasında dürbünü sıkmak değil ayakları iyice sıkmak gerekir.

S&W 686-6