Evanix Blizzard S10 .22 cal. 48 metre grupman.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün öğlen arası yemeğe gitmek yerine atış yapmak istedim. Evanix ile 10 metre grupmanlarında verdiğim sözü tutmak ve yeni aldığım Hatsan-JSB
    25.4 gr pelletleri denemek istedim ancak rüzgar fikir sahibi olma imkanını vermedi. Tam atışı bırakacaktım ki, rüzgar kesiliverdi. Hemen teçhizatı tekrar kurup H&N Diabolo Baracuda 5.5 mm ile atış yaptım.

Atışlar oturarak destekli yapılmıştır.

1. 160-140 bar arasında 5 atış, rüzgar çok hafif varla yok arası. :thumbup: :thumbup:
    [Resim Engellendi: http://f1204.hizliresim.com/w/u/4xu2z.jpg
    2. 125 barın altında , 5 atış, rüzgar yine arttı. Nişan noktası değiştirdim, sonuç pek iyi olmadı.
    [Resim Engellendi: http://f1204.hizliresim.com/w/u/4xu4r.jpg
    Sırada 75 ve 100 metre grupmanları var, tabii rüzgarsız hava için pusuya yattım. 8o 8o

• Tebrik ederim. Bu tüfeğe hakettiği ilgiyi vermek lazım .

filinta

dulce bellum inexpertis

• üstad ellerine sağlık, silahıma iyi bak :)

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Daha nolsun, tebrikler komutanım. Elinize sağlık

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Cemcim,

Ellerine sağlık, yemek yemekten daha sağlıklı bir iş yapmışsın. Ahh bu atış yapmak ahh. İnsan attıkça daha çok atası geliyor, grupmanlar 10 numara, bizim gibi uyanıklık yapıp yanına 1 lirada koymamışsın g;$i helal olsun komutanım, Hurmetler.

• Elinize gözünüze sağlık harika guruplar .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• merakla bu tüfeğin gurupmanını bekliyordum.tebrikler.devamını bekliyoruz

• Çok teşekkürler arkadaşlar. Öğrendiğimiz pek çok şeyi burdaki :love: hobidaşlıktan :love: öğreniyoruz. Kendi adıma herkese teşekkür ediyorum. 75 metre ve 100 metre çalışmaları da müsait oldukça yapacağız. 10 metre grupmanlarından kurtuldum, buna şükür.

• Eline sağlık çok güzel grupman olmuş

Beretta FS-92

Torun Süper Poze Tek Tetik

Sarsırlaz Frenchi

stoeger x20 suppressor Combo 4,5

Leydi Diana :) Mod 460 5,5 ve Leapers 6x24-50

• Harika grup olmuş tebrikler.Bende rüzgarsız bir havanın hasretiiçerisindeyim.Yeni gruplarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz...

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177