safir için paradox şok

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese merhaba.
    safiri olanların genelde hedef atışlarında sıkıntısı bir attığı yere birdaha atamamak. dürbün red dot nişangah vs neyi sıfırlarsanız sıfırlayın sapmalar olabiliyor ve bu tüfeğin kullanım zevkini silip atııyor.
    bu sorunu çözmek adına paradox yani içinde yiv set bulunan şok üretmeye karar verdik. ancak kullanıcılarında görüşlerini almak istedik. tahmini olarak şokun fiyatı 100-120 tl civarında olacak. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    [Resim Engellendi: http://c1206.hizliresim.com/y/5/7j28t.jpg]

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• Düşünceme göre sürtünme yüzeyi yani yivset sayısı fazla fakat twist oranı düşük olmalı diye tahmin ediyorum.

• Tek kurşun atışı için işe yararsa çok satar.

Testi hangi fişekle düşünüyorsunuz? Ben Çatüs ile yaf denedim, hiç takılma yapmıyor o açıdan iyi ama kronoda hiç dengeli sonuçlar çıkmadı. 10 fişekte hız 1400fps- 1200fps arasında değişebiliyor(kışın). Kaliteli ithal fişeklerde de bu kadar hız farkı çıkıyorsa pek işe yaramayabilir.

Bunun dışında namlu uzunluğu da önemli. Uzun namlularda kurşun daha incelmiş olarak namluyu terk ediyor.

• sayın fedlite bende samsunda ikamet etmekteyim safirim olmadığı halde uzun zamandır safir için paradox şok arıyorum arkadaşın çatüşte kullancaz bu şoku nasıl üreticeksiniz yasak deilmi bunlar?

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Elimde çatüsün paradox şoku mevcut eğer isterseniz size gönderebilirim.Ayrıca safirin şokunuda yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum.Avrupa tek kurşun atıldığında performans ve tahribat olarak etkili.Ben genelde bıldırcın avında kullanıyorum bu şoku , tüfek 36 cal. olduğu için hem atış esnasında yormuyor hemde saçmaların dağılımı şok sayesinde daha çabuk gerçekleşiyor.

• gönderirseniz çok memnun kalırım

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• bana bu şoklardan beretta,benelli.armsan ve ata için lazım ama 12ga olacak uygun fiyatla satan varsa sürekli alabilirim.çok lazım oluyor.
    hatta safir ve çatüs için de alabilirim bu yeni üretilenlerden.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Bana da pipet tüfek için lazım :thumbup:

Ha birde 20ga için

• bunu biraz uzun ve setleri önce düz sonra spir atacak şekilde yapılırsa başarılı olur diye düşünüyorum.aksi taktirde hızını tam almış bir çekirdek bir anda aşırı eğime girerse traşlanır diye düşünüyorum.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• bana bu şoklardan beretta,benelli.armsan ve ata için lazım ama 12ga olacak uygun fiyatla satan varsa sürekli alabilirim.çok lazım oluyor.
    hatta safir ve çatüs için de alabilirim bu yeni üretilenlerden.

Banada lazım bu şoklarda bende alabilirim çeşitli tüfekler için,yakın mesafeli avlarda saçma dağılımını daha iyi yapacağı için işe yarayabileceğini düşünüyorum. :thumbup: