Patriotum Geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçen hafta bir adet dampa ayak almıştım ama patriota olmamıştı, bende uydurayım diye önce ayağı biraz traşladım , sonrada dürbün kanalını eğeyle düzeltmeye çalıştım, ama hiçbi sonuca ulaşamadım ve elimde orjinalliği bozulmuş bir adet dampa ve bir adet tüfek oldu.

Ama saolsun Mustafa abi durumu öğrenince hatsan Bahtiyar beyi aramış ve silahı onlara göndermemi söylemişti. silahı salı günü hatsana yolladım ve biraz önce kargo gelince inanamadım. silahı Webley raider 10 kutusuyla göndermişler ;kihhik, kendi kendime hadi gene iyisin hatsan sana bi güzellik yapmış dedim ;rofl.; açınca Webley patriotu gördüm ama daha çok sevindim.

saolsun hatsan bana birinci nesil sıfır kilometre bir silah göndermiş. dürbün kızağına baktım çok düzgün görünüyor benimkiyle hiç alakası yok.

Buradan biz havalı silah severlere yardımlarını esirgemeyen Mustafa Abime teşekkürlerimi sunuyorum. iyiki varsın Msutafa abi ;d; x;.z

ayrıca daha üç gün geçmeden silahımı yollayan Hatsan - Bahtiyar Beye ayrıca teşekkür ediyorum ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen serdarhavsut ().

• Geçmiş olsun

Benim Patriotta Su koyverdi Tetik kırıldı, aliminyum veya zamak döküm sanırım.1000 pellet ancak attım.Kundak bağlantı vidasının bulunduğu noktadan komple çatladı.Hatsanın servisini aradım göndermemi söylediler.Bende 13.03.2008 de kargoladım Bakalım benimki nasıl gelecek.inşallah sizin söylediğiniz tarzda düzeltilip gönderilir.

A Takımı Üyesi

• vay serdar turnayı gözünden vurdun desene sıfır tüfek burda bende teşekkür edeyim başta mustaffa abi ve baytiyar abiye.yani aldığımız tüfeğin arkasında hatsan dağ gibi destek veriyor garanti bakımından iyiki almışım bu tüfeği hatsan garantisi altında

• ben demiştim size... hatsan eski hatsan değil artık.tekrar tebrik ediyorum hatsanı benim patriotunda namluyu değişmişlerdi sizinki kadar kısa sürede olmasada çabuk geldi diyebilirim.saygılarımla emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Geçmiş olsun kardeş...
    Bu hatsanın yeni yaptığı bir şey değil.
    Hatsanın en mükemmel tarafı servisidir. Yaklaşık 7-8 ay önce bende mod 125'i göndermiştim.
    Sıfır gibi bakımını yapıp göndermişlerdi. Hatta gördüğüm kadarıyla silahın şu hatası vardır demenize bile gerek kalmadan silahın her yerine bakım yapıyorlar.
    Bu konuda hatsan'a diyecek hiçbir şeyimiz yok.
    Teşekkürler...

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Serdar'ım hayırlı olsun önce ki tüfeğinin gücüyle alakalı şüphelerinde vardı,yeni tüfeğin farkı varmı ?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Serdar'ım hayırlı olsun önce ki tüfeğinin gücüyle alakalı şüphelerinde vardı,yeni tüfeğin farkı varmı ?

Bir İskender Büyük havası aldım galiba ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bir İskender Büyük havası aldım galiba ;şrofls;.

Anlayamadım,ben bunu?

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Kurtlar Vadisi seyretmiyorsun o zaman ;kihhik,

Orada bir ağır abi var herkesin ismine "ım" "im" ekleyerek Ahmet'im, Mehmet'im diye hitap ediyor.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• izleyemiyorum malesef komik geliyor bana :D

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• bizde çok komik diye izliyoruz zaten ;şrofls;.

• bizde çok komik diye izliyoruz zaten ;şrofls;.

doğrudur
    ;tufey#

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Ben forumda online üye sayısı azalınca bu filmin başladığını anlıyorum,fakat gülmemek içinde seyretmiyorum. ;kihhik,

• Çevremde birçok insan izliyor ben izlerken gözüme çarpan hatalara dokundurmadan geçemiyorum,ailemde de izleyenler var ben bir süre sonra kopuyorum onlarada mani olmamak için bu seanslara katılmıyorum...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• bizde özelikle birkaç arkadaş buluşup şarkılarını söyleyip acayiplik lerine gülmekten yerlerde debeleniyoruz "içindeyim nasılsaaaa " " pici pici pici pici " gibi ;rofl.;#hims

• nazımım gel nazımım

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• iki gün yoktum konu baya dağılmış 8|

Geçmiş olsun

Benim Patriotta Su koyverdi Tetik kırıldı, aliminyum veya zamak döküm sanırım.1000 pellet ancak attım.Kundak bağlantı vidasının bulunduğu noktadan komple çatladı.Hatsanın servisini aradım göndermemi söylediler.Bende 13.03.2008 de kargoladım Bakalım benimki nasıl gelecek.inşallah sizin söylediğiniz tarzda düzeltilip gönderilir.

sanırım benim silahın erken gelmesinde Mustafa Abinin aramasının etkisi oldu bu kadar çabuk geleceğini tahmin edemezdim :D

Serdar'ım hayırlı olsun önce ki tüfeğinin gücüyle alakalı şüphelerinde vardı,yeni tüfeğin farkı varmı ?

abi silahta güç baya farketti senin verdiğin piledriver pelletle geçen gün attığımız tuğlaya attım bu seferki etki baya fazla oldu. ama yeşil gresten sonra daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Buna dayanarak patriotlarda standart yok diyebiliriz :S

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Silahını güle güle kullan, Hatsanın böyle düzelmesi sevindirici. İlerde patriota servis ihtiyacım olursa bende Hatsanı kullanacağım, gerçi benim patriot henüz elime ulaşmadı, bu hafta ulaşır heralde. Umarım ! 8|

Webley Patriot - T.M.A.

• Official Post

Silahını güle güle kullan, Hatsanın böyle düzelmesi sevindirici. İlerde patriota servis ihtiyacım olursa bende Hatsanı kullanacağım, gerçi benim patriot henüz elime ulaşmadı, bu hafta ulaşır heralde. Umarım ! 8|

;rofl.; :Bal:taC: :him:s