AA s510 Hasret Sonunda Bitti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeğiniz çok güzel hayırlı olsun. Sorunsuz, kazasız, belasız günlerde kullanmanız dileğiyle. Deyinmeden geçemeyeceğim kundağı çok güzel ve kundaktaki delikte ayrı bir güzellik katmış. İyi muhafaza edin bence : ), birde nazar boncuğu şart ...

• abi hayırlı olsun.o kundak nedir öyle 15 dk'dır bakıyorum resimlere :love: s510 un tam olarak hangi modeli abi

Stoeger x10 synthetic combo
    Tuka Tek Kırma Düzce 16 Cal
    Sarsılmaz New Avrasya Süperpoze 12 Cal
    Üzümlü Lazer 7+1 71cm 12 Cal
    Eser yaylı 4.5 mm

• Güle Güle Kazasız Belasız kullanman dileğiyle.
    Bu arada dürbün seçimin mükemmel :)

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Tüfeğiniz hayırlı olsun. bende ileri bir tarihte AA S510 Xtra Fac sl-rh Sporter almayı düşünüyorum size 2 sorum olacak: silahınızın dipçiği ceviz sanırım ceviz ve kayın arasında ne gibi bir fark var. ayrıca silahın tetiği altın rengi o tetiği siz mi istediniz öyle olsun diye yoksa fabrika çıkışı mı öyle, yada aa 510'un tüm modellerinde tetik o şekilde mi oluyor ?

• Tüfeğiniz hayırlı olsun. bende ileri bir tarihte AA S510 Xtra Fac sl-rh Sporter almayı düşünüyorum size 2 sorum olacak: silahınızın dipçiği ceviz sanırım ceviz ve kayın arasında ne gibi bir fark var. ayrıca silahın tetiği altın rengi o tetiği siz mi istediniz öyle olsun diye yoksa fabrika çıkışı mı öyle, yada aa 510'un tüm modellerinde tetik o şekilde mi oluyor ?

Ceviz ile kayin arasinda gorsellik fark var.Agac kaliteleri fark edermi o kadar bilgi sahibi degilim bilmiyorum :) Ancak AA almisken imkan varsa ceviz alin derim cunku cok yakisiyor.Tetik,kundak geri kalan hersey fabrika cikisi orjinal hicbir degisiklik yok Sari tetik ise sadece bu modele has diye biliyorum :thumbup:

• Güle Güle Kazasız Belasız kullanman dileğiyle.
    Bu arada dürbün seçimin mükemmel :)

Tesekkurler :rolleyes:

• abi hayırlı olsun.o kundak nedir öyle 15 dk'dır bakıyorum resimlere :love: s510 un tam olarak hangi modeli abi

Eyvallah sagol 8o S510 SL RH-Thumbhole Walnut diye geciyor. Asagidaki linkte yalniz aradaki noktayi kaldirmayi unutma ;)

https://www.h.ilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3476

• Güle güle kullanın.Ceviz kundak çok doğru bir tercih bence.
    "Pantolonu gösteren ütü, Air Arms'ı gösteren cevizdir" diye bir atasözü vardır hatta.

FİLİNTALAR GRUBU

"Pantolonu gösteren ütü, Air Arms'ı gösteren cevizdir" diye bir atasözü vardır hatta.

:):))))))

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• hayırlı olsun

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• S510 ile keyifli atışlar Emre,

Şimdi anladım neden bu sıcakta atışa gidelim diye tutturduğunu. Yaylıların ilgisizlikten paslanmaz umarım.

Hayırlı olsun..

0.177 H.Weihrauch HW97k + Hawke SW30 8-32X56IRSF SR12
    0.22 HATSAN AT44 Long + Hawke
    SW30 8-32X56IRSF 20X 1/2 Mil Dot
    0.22 H.Weihrauch HW40 + 0.177 Zoraki namlu
    0.22 H.Weihrauch HW45 + Maccari yay
    6 mm. WE Model GBB Colt's 1911
    6 mm. WE Model GBB S&W M&P

• S510 ile keyifli atışlar Emre,

Şimdi anladım neden bu sıcakta atışa gidelim diye tutturduğunu. Yaylıların ilgisizlikten paslanmaz umarım.

Hayırlı olsun..

Cok sagol Serhat.Bugun bizim alanin hemen asagisinda agaclik bir alan kesfettik.Ruzgar 0 a yakindi.Agac golgesi altinndan110 yard da 2 koli kadar soda sisesi patlattik.Tabii sen olmayinca marketten alindi hemde meyveli ;rofl.;

+10000 :thumbup:

• Tüfeğin sıfırlamasını 30m olarak yaptıktan sonra full güçte 100m atışlarına başladık.Edindiğim ilk izlenimler;

1)İstikrarlı ve çok isabetli.
    2)190-120 bar arası 3 şarjör (30Pellet) en istikrarlı atış aralıgı
    3)Şarjör dolumu ve indexleme cok basit ve rahat
    4) Ayakta hands free atış yaparken thumbhole daha stabil atış yapma imkanı veriyor(Enazından bana öyle geldi) :)
    5) T dolumu aparatı resimlerde buyuk görünüyordu ancak gelen dolum baslığı oldukça küçük ve işlevsel.

Üstadlara sormak istediğim ise;

1)AA s510'u hangi güç ayarında kullanıyorsunuz ve söylediğim basınç aralıgında stabil kaç atış imkanı veriyor?
    2)Ceviz kundak için bakım yapmaya gerek var mı?

• sizin tüfeginiz xtra fac olarak gecmiyomu.?yani xtra fac lara göre gücü daha düşük sanırım.forumda buna ait konular incelemiştim.doğrumudur?

Stoeger x10 synthetic combo
    Tuka Tek Kırma Düzce 16 Cal
    Sarsılmaz New Avrasya Süperpoze 12 Cal
    Üzümlü Lazer 7+1 71cm 12 Cal
    Eser yaylı 4.5 mm

• Hayırlı olsun, kazasız belasız bol isabetli atışlar:)

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• Emre AA hayırlı uğurlu olsun.keyifli atışlar dilerim, çift sarılı yumurtalardan sonra şimdide soda şişelerinemi göz diktin; yapma,içelim onları busıcakta,ama 100metreden soda şişesinin patlama seside insana başka bi haz veriyo demi. :P :P :thumbup:

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• Emre AA hayırlı uğurlu olsun.keyifli atışlar dilerim, çift sarılı yumurtalardan sonra şimdide soda şişelerinemi göz diktin; yapma,içelim onları busıcakta,ama 100metreden soda şişesinin patlama seside insana başka bi haz veriyo demi. :P :P :thumbup:

Valla bugun Mustafa (senior74izmir) 100m de siselere arka arkaya 4-5 atis yapti isabetli patlama seslerinden hepimiz mest olduk 8o

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun.Kazasız belasız atışlar dilerim.Çok güzel bir seçim olmuş.