9 Eylül 2012 Field Target Müsabakası Sponsor ve Katılımcı Listesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harika bir gündü... Ankara A Team'e ve organizasyonda emeği geçen herkese binlerce teşekkürler. Hakikaten profesyonel bir firmaya bu organizasyon işini verseler, daha iyisini yapamazdı. Ağırlama ve misafirperverlik olağanüstü idi. Ayrıca Forum'dan isim olarak tanıdığım kişiler ile şahsen de tanışmak çok çok güzeldi. Birbirinden değerli kişiler ile tanıştığım için çok mutlu oldum.

Yarışmada dereceye girenleri kutlar, hakemlere yaptığım rüşvet önerilerini kabul etmedikleri için çok teessüf ederim. Yoksa 1. olmam işten bile değildi, hakem oyunlarına geldim ;şrofls;.

Zaten 1. olan Taylan hakkında da şaibeler var, hatta biri şöyle bir sahne bile yakalanmış :

[Resim Engellendi: http://www.cansineginlioglu.com/aticilik/filinralar_17_10_10/pazar/filintalar_01a_IMG_0106.jpg]

• Oldukça güzel,Düzenli ve keyifli bir gün yaşadık..Bu etkinliği düzenleyen,emeği geçen herkese,sponsor olan firma ,kuruluş ve şahıslara,uzak mesafelerden gelen dost ve arkadaşlara, katılımcılara velhasıl etkinlikte olan herkese kazasız ,sorunsuz güzel,unutulmayacak bir gün yaşayıp ve yaşattıkları için teşekkür ederiz. :D½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Rüşvetin belgesi olmaz derler ..ama bu belgelenmiş.. 8) :D

A Takımı Üyesi

• Yarışma alanında unutulan çantanın, nerede olduğu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

Yücel,, söz konusu çanta (erksah) Erkan Şahiner de.

A Takımı Üyesi

• Kazasız, problemsiz yarışmayı atlattık nihayet.

Başta organizasyonda emek harcayan takım arkadaşlarıma, hobimizi destekleyen, o kadar yolu tepip yanımızda bulunan sponsorlarımıza ve Ankara dışından yarışmaya katılıp bizi yalnız bırakmayan misafirlerimize teşekkür etmek istiyorum.
    Dereceye girenleri, başarı gösterenleri tebrik ederim. İstanbul yarışmasında da başarılı olanlar iyi atıcı olduklarını gösterdiler.

İstanbullularla tanışmak çok güzeldi, A takımı gibi İstanbulda da güzel bir ekip var gerçekten. Daha çok buluşmak görüşmek isteriz.
    Ankarada benim gibi ilk defa FT atışı yapan arkadaşlarımın hepsindeki ortak düşünce "bu iş çok güzelmiş" oldu. Bol bol yapmalıyız böyle yarışmaları. Türkiyenin heryerinde bu tip organizasyonlar düzenlenmeli.
    Organizasyon telaşından, fotograf çekmek hiç aklıma gelmedi. Fotograf ve video kaydedenlere de ayrıca teşekkürler.

Çok yorulduk, güneşte kızardık ama hepsine değdi, ben gerçekten çok keyif aldım.

• yarışmaya katılan arkadaşları tebrik ediyorum..

bu arada arkadaşlar Hedefler kaç metreydi Mesela ilk hedef son hedef kaç metre ?

• yarışmaya katılan arkadaşları tebrik ediyorum..

bu arada arkadaşlar Hedefler kaç metreydi Mesela ilk hedef son hedef kaç metre ?

hedefleri tek tek ölçmedik ama kurallar gereği hedefler 9m-50m arasında yerleştirildi.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Akşam olup yatağa girdiğimde , içimden geçen tek şey ''çok şükür bitti'' oldu.

Evet arkadaşlar Dün , yani 9 Eylül itibari ile A Takımı olarak , yapmış olduğumuz ilk Field Target yarışmasını tamamladık. Yarışma süreci gerçekten çok ama çok yorucuydu, Öncelikle bu yorucu koşuşturma içinde başta Yasin ve Mehmet olmak yardımlarını esirgemeyen tüm takım arkadaşlarıma gönülden teşekkür etmek istiyorum. Herkes üzerine düşen görevi en iyi şakilde yaptı , ve bu organizasyonuda alnımızın akıyla bitirdik diye düşünüyorum. Eğer bu koşuşturmaca içersinde istemedende olsa , kırdığımız üzdüğümüz takım arkadaşlarımız varsa , hepsinden özür diliyorum ve helallik istiyorum. İyiki varsınız :D:D

Sponsorlarımız olan Hatsan - Bahtiyar TAŞYAĞAN bey , Adore Mobilya - Volkan ULUSOY bey , MAK - Mehmet Ali KIL bey , Güney Av - Hüseyin GÜN bey ve bizleri yalnız bırakmayıp Adana'dan yarışmamıza katılan Hi-lal Av - V€Lİ KATRAN-CI abimize teşekkür ediyorum. Sayelerinde zengin ve çekişmeli bir gün geçirdik :D:D

Yine bizi yalnız bırakmayan , İstanbul'dan kalkıp yarışmamıza katılan tüm Filintalar ekibinede teşekkürlerimi sunuyorum. Onlarla aynı ortamda bulunmak bile büyük bir zevkti. Umarım ev sahipliği yaptığımız bu organizasyonda kendilerini memnun edebilmişizdir. Herhangi bir hatamız veya eksiğimiz olduysa lütfen kusurumuza bakmasınlar , umarım bundan sonraki yapulacak etkinliklerde de bizleri yalnız bırakmazlar. :D:D

Her ne kadar bu konudan bahsetmekten çok hoşlanmasamda #hims , İstanbul'dan Kalkıp gelen , birinciliği ve tüm hediyeleri toplayıp götüren Taylan Abimi tebrik ediyorum Şaka bir tarafa İstanbuldaki yarışmada ve burada Field Target'i hakkıyla yapan tek atıcı olduğunu ve bu dereceyi gerçekten hakettiğini düşünüyorum :D:D

Üçüncülüğü alan ne ara gelip , ne ara yarışmaya katıldığını anlayamadığım Evren arkadaşımıda tebrik ediyorum :D:D

Ayrıca yarışmaya katılan , dereceye giren giremeyen , seyirci olarakta olsa bizleri yalnız bırakmayan tüm dostları tebrik ve teşekkür ediyorum. :D:D

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Çok keyifli bir gündü. Organizasyonda emeği geçenlerin, sponsorların ve katılım gösteren herkesin ellerine sağlık.

Aynen katılıyorum...

• Katiliyorum ben de:-) nerden çıktın Evren ya ;#taban^l İşin latifesi tabi çok güzel bir gündü hobiye ilk başladığım zamanların heyecanını bizlere yaşatan ve monotonluktan kurtara ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• 1. Taylan Alyürük:

[Resim Engellendi: http://i46.tinypic.com/2ymzoe8.jpg]

2. Serdar Havsut:

[Resim Engellendi: http://i50.tinypic.com/fmi439.jpg]

3. Evren Hocaoğlu:

[Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/f2j6vo.jpg]

4. Murat Güvercin:

[Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/aopatc.jpg]

5. Rehşan Başaran:

[Resim Engellendi: http://i46.tinypic.com/5kisee.jpg]

Jüri Özel Ödülü 8o

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/2ivgtqe.jpg]

.

ankarateam.png

• Merhabalar,
    Gurur duydum,Tebrik ediyorum, :D
    Gelemediğim için çok üzüldüm.Uçak bileti bulamayınca,otobüsle 10 saat yolculuğa dayanamayacağımı düşünerek gelemedim ;#^+.
    Tüm emeği geçen,bu güzel birleştirici kaynaştırıcı organizasyonu düzenleyen hobidaşlarımı ve sponsorluk yapan firmaların hepsini gerçekten canı gönülden tebrik ediyor ve başarılarınızın ,bu güzel organizasyonların devamını diliyorum.
    Küçüklerimin gözlerinden,büyükleriminde ellerinden öpüyorum.Saygılarımla
    Mehmet Gündüz
    Malatya

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• organizasyon ekibini ve katılımcıları gönülden tebrik ediyorum. daha nice organizasyonlar gerçekleştirmeniz dileğiyle.

• Elbette, isteyen yaylı ile katıldı. Ama PCP'ler karşısında çok fazla şansları olamadı. Yarışmada kullanılan yaylılar:

- HW 97k 0.177
    - Benjamin NP1100 0.22

abi ben elimden geleni yaptıp tüfektede sorun yoktu birinci parkurdaki ikinci hedefi yani en uzak hedefi bile vurdu benim tek şansızlığım tüfeği yeni elime alıyor olmamdı yoksa hw 97ye laf yok etiketide zaten bende varım diyor

• abi ben elimden geleni yaptıp tüfektede sorun yoktu birinci parkurdaki ikinci hedefi yani en uzak hedefi bile vurdu benim tek şansızlığım tüfeği yeni elime alıyor olmamdı yoksa hw 97ye laf yok etiketide zaten bende varım diyor

Furkan bu yarışmada gerçekten çok başarılıydı, PCP kullanan bir çok yarışmacıdan daha iyi bir skoru 4.5mm, yaylı ve ilk kez kullandığı bir silahla yaptı, helal olsun ;d;

.

ankarateam.png