Sizce en iyi PCP silah hangisi?En son nokta nedir?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Asıl şenlik Nisan sonundaki FX şenliği,Evanixlerin gölgesinde kalmasın da !!!

• Fx şenliğinin gölgede kalması mümkünmü Mustafa abi :D o bir şölen olacak

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Katagori A ;
    1-Air Arms s410 xtra
    2-Steyr LG 110 HP
    3-Daystate Air Ranger 80 ft/lbs
    4-Daystate Air Wolf 40 ft/lbs CDT
    5-Evanix AR6

+1

Eğer son nokta ise kime göre son nokta oda önemli benim ilk noktam airarms s410 xtra'ydı onu aldım simdi sıra son noktamda oda sleyr LG 110 onuda alabilirsen tüm noktaları tamamlamış olucam :)

• Acaba bu evanix ar6ların modifiye ile 200 metreden 6.35 yada 5.5mm nin ağır peletleriyle hedefe isabe ettiğinde (ki bu çok önemli :) ) hala kayda değer enerjiye sahip olması mümkünmü? Sadece 15 stabil atış yapabise bile bunu yapabilirmi acaba.

yada evanixler yapamazsa bunu yapacak başka bir PCP varmıdır?

Saygılar...

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• Official Post

Bu sorunun yanıtı "Evet"

AirGunSniper ın Lideri Kemal beyin S410 yaklaşık (yanılabilirim) 35 ft/lbs gücü ile 160 metrelerden şişe patlattığına şahidiz, Oysa Gelecek olan Evanix AR6 nın gücü 60 ft/lbs dir ve 200 metreden çok şeyler yapabileceğine eminim,ve bunu standart hali ile yapar.

• eklemek isterim "Bir işe türk gibi başla alman gibi çalış ingiliz gibi bitir"

• Bana göre PCP de son nokta diye birşey yok, ama sahip olmayı isteyeceğim birkaç silah var, biri Quackenbush 'ın ürettiği .458 kalibre 500FPE güce sahip olan L.A Outlaw, diğeri Airarms EV2, Bir de Daystate Air Wolf MVT. İçlerinde en çok sahip olmak isteyeceğim ise Daystate olurdu.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• peki arkadaşlar bu AR6 larda regületör yokmu yoksada takılamazmı birde bu regületör olayı tüfekte tam olarak ne işe yarıyor yeni olduğum için bu konuda sormak istiyorum .....

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Official Post

Türkiyede regülatör satan yok, olsada her silaha ayrı üretimş olması gerekir, avrupada olanlarda bazı şahsına münhasır kişilerin bir kaç tane bazı silahlar için ürettikleridir, seri üretim olarak yoktur ve olanlarda 200 - 300 Euro gibi fiyatlarda.

• Türkiyede regülatör satan yok, olsada her silaha ayrı üretimş olması gerekir, avrupada olanlarda bazı şahsına münhasır kişilerin bir kaç tane bazı silahlar için ürettikleridir, seri üretim olarak yoktur ve olanlarda 200 - 300 Euro gibi fiyatlarda.

anladım mustafa abi ben bu regületörü şu fx gladyatördeki hız ayar düğmesi vardıya onu regületör sanıyordum kusura bakmayın artık değilmiş öğrendim saygılar ;keyf;;keyf;;keyf;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• BENCE EN IYISI HATSAN AT 44 WX 10 LW NAMLULU NEDENINI SORACAK OLURSAN DOSTUM TOGAY CUNKU BENIM SILAHIM KARGAYA YAVRUSU ŞAHAN GELIR ;şrofls;.

not : biraz daha küçük harf kullanırsan iyi olur çünkü büyük harf bağırmak anlamına gelecektir
    mustafa abi airarms s410 xtra ne zaman girişi olacak yada olacak mı bu konuda bilgi verir misiniz.

• Official Post

airarms lar ne zaman gelecek bilmiyorum.zaten bilemem de. eski konuları okudun sanırım, benim bildiğim 2 ayrı firma getirtiyor AirArmsları ama ikside distribütör değiller, al satçılar.

• bence en iyisi hatsan at 44 wx 10 lw namlulu cunku benım sılahım bu dostum togay . kargaya yavrusu sahan gelır... :cursing:

• En son noktayı yakında alıcam çok az kaldı. ;tacli#;tacli#

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• En son noktayı yakında alıcam çok az kaldı. ;tacli# ;tacli#

bizede söylede bilelim yusuf :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• En son noktayı yakında alıcam çok az kaldı. ;tacli#;tacli#

Yaylıda belki ama PCP'de son nokta henüz çok uzakta. Değişik amaçlara hizmet eden değişik özelliklerde tüfekler var ama hiçbiri için son nokta diyemeyiz

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Türkiyedeki en iyi pcp yi alırsam son noktayı almış olurum zamanla daha iyisi çıkarmı dünya var oldukça tabiki çıkacaktır o zaman ömrümüz olursa onlara yöneliriz bu kadar basit şimdi bana kevlar tüp lazım oda memlekette yok sanırım en büyük sorun bu.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Türkiyedeki en iyi pcp yi alırsam son noktayı almış olurum zamanla daha iyisi çıkarmı dünya var oldukça tabiki çıkacaktır o zaman ömrümüz olursa onlara yöneliriz bu kadar basit şimdi bana kevlar tüp lazım oda memlekette yok sanırım en büyük sorun bu.

kevlar 300bar tüpü paintball cular kullanıyor. 1-1,5lt hacminde oluyor en fazla

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png