Zoraki Fan Group Açılmıştır

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu gün 5.5 ultra ile ilk tanışmamız sonrası fan clup e üye olmaya kararverdik fanı olunmayacak gibi değilmiş

AIR
    Walther CP99 Made in Germany
    Cal.177 4.5 mm

Zoraki HP01 Ultra Made in Turkey
    Cal.22 5.5mm
    AimPoint Red Dot

Zoraki HP01 - 2 Ultra Made in Turkey
    Cal.177 4.5mm

FIRE
    Haniç Lever Action 0,410
    Benelli Super Nova Tactical 12Cal.
    Fabarm SAT8 Pro Forces 12 Cal.

• Arkadaşlar merhaba.
    zoraki orjinal dipçiği aldığımdan dolayı kendi yapımım dipçik ihtiyaç fazlası olmuştur, zorakisi olupta kullanmak isteyen hobidaşıma hediye etmek isterim. Yakınımda surat kargo şubesi var adres gönderen ilk arkadaşa kargosu kendinden olmak üzere göndereceğim.
    Saygılarımla hayırlı cumalar.

• Bu ince davranışın icin tesekkur ederim.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Beni de ekler misiniz Zoraki fan gruba..

Zoraki Hp Ultra 01 0.177 cal
    Hatsan mod 125 sniper
    SMK Beeman P17 Pneumatic 0.177 cal

• zoraki hp 01 ultra 4.5 satan yokmu ankara

• Alan satmak istemiyor gercekten :) bendede 4.5 ultra var cok memnunum gercekten

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• s.a Bu tabanca için iyi yorumlar okudum hep İstanbul da satmak isteyen varmı yada yeni başlayan için önerir misiniz birde 8 pellet ki olanlar var onlar daha mi iyi konuyla alakalı bilgilendiren iz memnun olurum...

• Arkadaşlar merhaba.
    zoraki orjinal dipçiği aldığımdan dolayı kendi yapımım dipçik ihtiyaç fazlası olmuştur, zorakisi olupta kullanmak isteyen hobidaşıma hediye etmek isterim. Yakınımda surat kargo şubesi var adres gönderen ilk arkadaşa kargosu kendinden olmak üzere göndereceğim.
    Saygılarımla hayırlı cumalar.

Arkadaşlar Merhaba @zaruri arkadaşimin bana gonderdigi dipçige artik ihtiyacim olmadigi icin birine hediye edecegiz.
    İsteyen ve ilk adresini msj atana kargolayacagim.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Yarın benimde zoraki'm elimde olacak Inşallah :) 4.5 cal. Ultra Hp 01-02 olanından sipariş verdim. Bizde bulaştık zoraki hastalıgına sabırsızlıkla makinanın gelmesini bekliyorum.

Hatsan Dominator 200w 5.5cal. 3-9x44 Optima

Zoraki HP 01-02 Ultra 4.5 cal.

• Yarın benimde zoraki'm elimde olacak Inşallah :) 4.5 cal. Ultra Hp 01-02 olanından sipariş verdim. Bizde bulaştık zoraki hastalıgına sabırsızlıkla makinanın gelmesini bekliyorum.

hayırlı olsun.kazasız belasız atışlar dilerim.
    Eşinize bir şeyler arıyorsunuz,benim kız kardeşim zorakiyi çok sevdi.sizi bu arayıştanda kurtarabilir.

ilk etapta 1000 ad. pelletiniz olsun nasıl bittiğini anlamıyorsunuz.sonra normale dönülüyor :)

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Zaten ona hediye ediceğim :) ilerleyen zamanlarda da bir dipçik alıcam ister tabanca ister tüfek gibi kullansın artık :) Doğum gününde böyle bir hediye edicek olmam yadırganır mı artık bilemiyorum :D

• Zaten ona hediye ediceğim :) ilerleyen zamanlarda da bir dipçik alıcam ister tabanca ister tüfek gibi kullansın artık :) Doğum gününde böyle bir hediye edicek olmam yadırganır mı artık bilemiyorum :D

darısı başımıza.
    değil ben ona,hanım bana doğum günümde, meraklı olduğum alanları gözden geçirip bir meyve bıçağı bile almaz :) yada kapıyı açmamak için işine gelmez.

ALLAH nazardan saklasın.nice yıllara.

• darısı başımıza.değil ben ona,hanım bana doğum günümde, meraklı olduğum alanları gözden geçirip bir meyve bıçağı bile almaz :) yada kapıyı açmamak için işine gelmez.

ALLAH nazardan saklasın.nice yıllara.

Geçen ben de bizimkine söylüyorum Saiga diyorum 12ga diyorum doğum günü diyorum.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• Geçen ben de bizimkine söylüyorum Saiga diyorum 12ga diyorum doğum günü diyorum.

bundan 2 pazar önce çocuk yok atış yapabilirsin dedi.kaçar mı hemen zorakiyi kaptım geldim.tanıştılar fazla tantana çıkmadı. pelletlere elim çarpmış dökmüştüm hepsini topladım sanıyorum dün bir tane bulmuş ''yok evde artık atış'' haydaaaaa 1 adım ileri 2 adım geri nereye varacaz bilemiyorum.

• Bu sabah kargodan gidip aldım Zoraki yi. Direk güzel bir hediye pakedi yaptırdım. Sabırsızlıkla ofisten çıkmayı bekliyorum:) Zoraki kervanına bizde katılmış olduk böylece :) Fan grup'a eklerseniz seviniriz efenim :D

• Bu sabah kargodan gidip aldım Zoraki yi. Direk güzel bir hediye pakedi yaptırdım. Sabırsızlıkla ofisten çıkmayı bekliyorum:) Zoraki kervanına bizde katılmış olduk böylece :) Fan grup'a eklerseniz seviniriz efenim :D

doğum gününüzde hediye olarak düdüklü tencereye hazır olun :D
    şimdi düştü jeton.bu hediye fazlaca size alınmış bir hediye oldu kanımca.