Bt-65 pcp Arrow Gun (Okatar)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ve yine rahat durmadım duramadım.

Mazememiz 5mm çapında fiber ok

[Resim Engellendi: http://a1212.hizliresim.com/14/2/ghtgs.jpg]

Önce tüylerini söküp denedikten sonra aklım gitti ve bundan iş çıkar diye düşündüm önce moderatör takılıyken denedim ve azım kulaklarıma vardı pısıppss diye bir ses ve gözle göremediğim hızla giden bir ok. Daha sonra tüyleri nereye takabilirim diye düşündüm takabileceim uca en yakın yer denge merkezi olacaktı.

[Resim Engellendi: http://a1212.hizliresim.com/14/2/ghthu.jpg]

Daha sonra hava kaçağını en az düzeye indirebilmek için ok üzerine o-ring kanalı açarak o-ring takmak istedim fakat namlu ucu şoku aklımdan çıkıvermiş. Bende teflon bant sardım bu da iş gördü.

[Resim Engellendi: http://a1212.hizliresim.com/14/2/ghtl7.jpg]

[Resim Engellendi: http://a1212.hizliresim.com/14/2/ghtnx.jpg]

• :) aklınıza sağlık :)
    video istiyorum mümkünse izlemek ayrı zevkli olucak:)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• :thumbup: Dehşet , ama kanatlar ortadayken denge olacak mı ?

filinta

dulce bellum inexpertis

• elinize sağlık, bende hızını ve isabetini merak ettim.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• :thumbup: Dehşet , ama kanatlar ortadayken denge olacak mı ?

Berkehan arkada olması kadar dengeli olamaz tabiki ama denge merkezinin önünde olmasının bir faydası yok.

Neysa haftaya atar deneriz dert mi yani :rolleyes:

• 3-4 tane daha ok yap Onur mazallah çalılara gitmesin , 60 fpe ile ok atacaz sonuçta :thumbup:

filinta

dulce bellum inexpertis

• O iş yaş bu oklardan bi sipahilerde görmüştüm oraya da gidemem hafta içi yani tek şansımız var vurduk vurduk kaçarsa aramaktan başka şansımız da yok ;rofl.;

• çok parlak fikir yiv-set olmasa çok fena olurdu fiber ok düşüncesi süper hatsana söyleyelim bize yivsiz tüfek yapsın ok atalım :thumbup:

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• bt 65 in standart performansından daha iyi ne elde edeceksiniz yada bunu yaparken hedefiniz neydi.

• Bir hedefim yok yaptım oldu çok eğlendim ve eğleneceğim ;atlise;

• tüfeğe yazık etmeseydin bari bunların yiv setlere zararı olmuyor mu bence güzel olmamış.

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Yivsete hiçbir zararı yok sadece atış sonrası temizlik gerektirir en fazla oda biber metale sürtünce toz parçacığı bırakıyor. Fiber oklar dayanıklı ama sert değiller ayrıca üzerine taflon sarılı. Zarar veriyo olsalardı plastik ceketli palletler yapılmazdı diye düşünüyorum.

• bu şekilde oklar yay ile atıldığından çok daha fazla bir hızla mı atılıyor yada yaydan daha mı isabetli

• hocam bunun cevabını gelecek hafta verebilirim gaha deneme yapamadık doğru duzgun

• bu baya iyimiş :thumbup:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• bu baya iyimiş :thumbup:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Aynen abi bunu diyecektim benden önce yapmışsın yapacağını :) bence fazlasıyla tatminkar Fx sonuçta

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22