Hatsan Galatian satışa başladı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yarım regülatör kavramı nedir? bilen varsa lütfen açıklayabilir mi

• Fuarin ilk günü gidip inceledim bende, fakat hiç beğendim . Walther dominatör den devşirme birazcık sarjor ise hw100, hernekadar genel kalite yükselmiş gibi dursada parça işçiliği vasat ın üzerine çıkamıyor. Tüfeği elinize aldığınız da zaten o ucuzluğu hissediyorsunuz, kurma kolu korkunç ötesi ilkokula giden bir çocuk daha iyi tasarldı.

• :him:s:him:s:thumbdown:

cemal koskoca yorumu okuyup dil sürşmesine takılmana üzüldüm :) ' beğenmedim demiş ':)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Yarı devrede çalışan reg - Yarı performansta çalışan reg vb. gibi şeyler anladım bende hatsan yetkilisinin söylediği sözlerden... Aklım o anda adamın söyledikleriyle karıştı zaten. hatsan yetkilisi:yarım regulatör kullandık, 250 metreden etkili olsun diye ,ama tam regülatör de kullanabilirdik bu sefer 100 metrede etkili olurdu dedi.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Arkadaşlar tüfeği alan kullanan var mı acaba? Almayı düşünüyorum ama kararsızım..

• Yerli tüfeğe kimse bu kadar para vermek istemiyor sanırım.. Galatian 4 düşünüyorum.. Umarım görünümden başka +ları vardır. Keşke bir hatsan yetkilisi foruma katılsa ve tüfeği biraz anlatsa. Hiçbiryerde bilgi bulamadım. Tüfek ya hiç satmıyor. Yada alan hiç kullanmıyor :)

• youtube'da dolanırken gördüm. 2 adet hatsan galatian videosu var mış. Buyrun izleyelim.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• Merhaba arkadaşlar. Sonunda Galatian 4 aldım. Tüfek henüz elime geçmedi. Regülatör yokmuş tüfekte. Uygun fiyata bulabileceğim regülatör var mı acaba. 300 tl vermek istemiyorum.. Tüfek elime geçer geçmez yorumlarımı yazarım. Hafta sonu içinde atış videolarımı eklerim.
    Herkese güzel bir hafta dilerim.

• onur .22 mi yoksa .25 mi aldın

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• .22 aldım. .25 kalibresi ihraç ediyorlarmış. TR içi satış yasak diye vermedi HATSAN. Bana pek inandırıcı gelmedi.

• Yasak falan değil adam elindeki malı satmış

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Yönetici Notu: Forumda üslubunuza dikkat ediniz. Tanışalım bölümünde kendinizi tanıtınız. Aksi halde üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

• Çok güzel bir inceleme,

• Fena değil regülatörle adam olur :thumbup:

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Airgun Web in incelemesi.