Tetigin tutulmasi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 2 gundur mod 90 kullaniyorum pelleti yuvaya suruup namluyu kapatiyorum sonra emniyeti aciyorum ates icin tetige bastigimda tetik kilitleniyor namluyu acinca bir sure sonra namlu kendiliginden kapaniyor birgun parmagimi koparacak diye korkuyorrum :) nedeni nedir acaba namluyu kapaatirken mermimi sıkısiyor acaba ?

Hatsan Mod 90 > 5.5 mm (Gamo Magnum Pellet)

Emre Kaçan

• Muhtemelen emniyet sistemi arızalı ( O modelde sanırım ayı kapanı da var) Hiç kurma ve atış denemesin de bulunmayın. Direk servise gönderin.

• Direk hatsana kargola bence bir sakatlık çıkmadan. Bırak nedenini onlar bulsun.

• 20 atistan sadece 2 atis ta o duruum oldu pelletin tam yerlesmemesinden kaynaklanabilir mi ?

Emre Kaçan

• sıfır aldıysan telefon et teknik servise korgo sizden olmak koşuluyla yolluyorum de. ortalama 1 hafta da geri yolluyorlar.

• 20 atistan sadece 2 atis ta o duruum oldu pelletin tam yerlesmemesinden kaynaklanabilir mi ?

tetigin pelletin tam oturup oturmamasiyla alakasi yok tetiginiz arizali allah korusun dikkatli olun namlyu felan kapatirken sakin karşisinda felan kimse olmasin çok tehlikeli servise hemen gonderin ucretsiz yaparlar

• Kargo ucretini hatsan oduyormu acaba ?

simdi 6-7 atis yaptim sikinti olmadi fakat soyle bir durum var namluyu yavas kapaatiyorum bazen tamm kapatamaadan geri acip yeniden kapaatiyorum ondan olabilir mi sevgili arkadasllar

Emre Kaçan

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen flowerhorn334 ().

• Doğru servise hiç uğraşma.

Torun 5,5 hediye edildi
    Kral safari magnum 6,35 hediye edildi
    Hatsan mod 70 quatro sas 6,35 satıldı
    Retay Troy 100x 4,5 : satıldı
    Samyang Sumatra 500 6,35 :thumbup: f;s;s
    Çatüs 36 cal 7+1 g;$i
    Çatüs 36 cal 7+1 ;tufey#

• Bugun 1-2 atış yapayım dedim yine tutuldu tetik sonra birşey olmasın diye emniyeti aktif edeyim dedim biranda ateş aldı önümde birisi olsaydı Allah korusun kötü durumlara yol açabilirdi .Şimdi kutusuna koydum hatsandan gelecek telefonu bekliyorum .Sizce kargoyu onlar mı öder

Emre Kaçan

• Kargoyu sen ödersin, hatsanın aras kargoyla anlaşması var daha uygun gönderebilirsin arasla.

mail yoluyla ulaştım Hatsan'a benı aradılar kargoyu ödeyeceklerını soyledıler bende bugun verdim kargoya yoksa bir kaza çıkacaktı ve bugün hatta çıkıyordu bile kendiliğinden ateşledi silah

Emre Kaçan