AA S510 110 Mt. Denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün akşam arkadaşım atışa gidelim dedi. Apar topar hazırlanıp çıktık. Hava kararmadan önce 1,5 saat zamanımız vardı. Güzel bir yer bulduk oldukça güvenli. Hedeflerin uzaklığı 110 mt ölçtük. Resimde arka planda araçların olduğu yerden yaptık atışları. Tüfeği aldıktan hemen sonra parmağım kırıldı bu yüzden ilk uzun mesafe denememi henüz yapabildim.
    Tüfek: AA S510 5.5
    Dürbün: Hawke 3-9x40
    Pellet: AA Exact Jumbo 15.89 grain (Kutunun içinden çıkan mermilerin durumu çok vahim. En az 20 tanesi şarjöre dahi girmiyor. Belki abartı gibi gelecek ama 200 taneden fazlasının kuyruk kısmında bükülen bir yer mutlaka var. Normal mi bilemedim X( )
    Atış pozisyonu: Oturarak destekli
    Rüzgar: Neredeyse sıfır

10 atışın altısı hedefte 4 tanesi meçhul, Hiç üstüme almıyorum suç pelletlerde ;şrofls;.

http://i874.photobucket.com/albums/ab303/communards/IMG_2294_zps6c9589a2.jpg

http://i874.photobucket.com/albums/ab303/communards/IMG_2292_zpsb55fb6ff.jpg

Air Arms S510 Xtra Fac .22"
    Hawke 8,5-25*42
    Gamo CFX Royal .17"
    Hawke 3-9*40
    Yıldız SPZ-ME
    Dräger 6 Lt 300bar

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Aville ().

• :D silaha alışman lazım biraz 22 eylül ft yarısmasına katıl ayar cekeriz o silaha biz :D 110 metre yine iyi o dürbünü saka bi yana ünsal abi... tebrikler

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• güzel ve güvenli bir yere benziyor. Neresi burası.

• elinize sağlık

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• güzel ve güvenli bir yere benziyor. Neresi burası.

evet abi bunu öğrenmemize ihtiyacımız var =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Gayet güzel ve başarılı olmuş ellerinize sağlık

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Silahınız hayırlı olsun,iyi atış yapmak,keyif almaktan daha az önem arzeden bi durumdur gayet başarılı elinize sağlık.

AA S500 XTRA FAC
    HAWKE 6*24*50 (10x mildot)

• elinize sağlık.hedefi büyütüm diğer peletleride görsek daha iyi olur.
    jsb den böyle kötü pelet çıkmasına imkan yok. kargocunuz yada satan firmanın hatası...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• elinize sağlık.hedefi büyütüm diğer peletleride görsek daha iyi olur.
    jsb den böyle kötü pelet çıkmasına imkan yok. kargocunuz yada satan firmanın hatası...

Teşekkürler. Önceki kutu gayet iyiydi, umarım nakliyedendir ve tekrar etmez. Birde yeşil kutulu aa-jsb var. Ondan hiç bahsetmiyorum bile. Mermileri yay çizerek dağa taşa gittiğini görüyorum dürbünden. Bu atışlarda hiç kullanmadın onu.

Silahınız hayırlı olsun,iyi atış yapmak,keyif almaktan daha az önem arzeden bi durumdur gayet başarılı elinize sağlık.

Teşekkür ederim. Çok haklısınız. Kafa dengi insanlarla geçirilen keyifli saatler gibisi yok.

Gayet güzel ve başarılı olmuş ellerinize sağlık

Teşekkür ederim. Cesaretlendirdiniz beni.

Tulumtaş köyünü geçtikten sonra sağlı sollu bir sürü tarla var. Onlardan birini seçtik.

silaha alışman lazım biraz 22 eylül ft yarısmasına katıl ayar cekeriz o silaha biz 110 metre yine iyi o dürbünü saka bi yana ünsal abi... tebrikler

Teşekkürler Onur. Bu haftasonu birşeyler yapabilsek fena olmaz aslında.

Hawke 8,5-25*42
    Gamo CFX Royal .17"
    Hawke 3-9*40
    Yıldız SPZ-ME
    Dräger 6 Lt 300bar

• bu tlumtaş köyü ne tarafta ben düşündüm ama çıkartamadım, kusura bakmayın biraz daha açıklayıcı bir yol tarifi yaparmısınız :)

Teşekkürler

• İncek tarafı oluyor sanırım.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Güzel atışlar güzel mekan :) . Aynı tip pellet ile ilgili problemi bizzat yaşadım. 500'lük kutunun 100 tanesi kullanılmaz durumdaydı.

Air Arms S510 TC
    Hatsan BT 65 -W
    Hatsan Mod 125 Sniper
    Dan Wenson 2
    Bersa 9bp

• Pelletler dediğiniz gibi kötüyse yine de iyi bir atış olmuş. Eteklerin yamuk olması aerodinamik olarak çok etkiliyor pelletlerin izlediği yolu.

• Youtube da bir video izlemiştim. Adam pelletlerin baş kısmını ona denk bir oyuğun içine başaşağı koyuyordu. Sonra etek kısmının içine uygunnölçüde bir bilya koyarak çekiçle biriki tıklıyarak pelleti modifye ediyordu. Modifye ettiği peletle mükemmel sonuçlar çıkarıyordu.

• Çok güzel bir çalışma olmuş.... paylaşım için teşekkürler...

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• İncek tarafı oluyor sanırım.

Doğrudur.

Youtube da bir video izlemiştim. Adam pelletlerin baş kısmını ona denk bir oyuğun içine başaşağı koyuyordu. Sonra etek kısmının içine uygunnölçüde bir bilya koyarak çekiçle biriki tıklıyarak pelleti modifye ediyordu. Modifye ettiği peletle mükemmel sonuçlar çıkarıyordu.

Bilmiyorum uygulanabilirmi çok vakit öldürür sanki.

Güzel atışlar güzel mekan . Aynı tip pellet ile ilgili problemi bizzat yaşadım. 500'lük kutunun 100 tanesi kullanılmaz durumdaydı.

Yanlız olmadığımı bilmek güzel :)

Pelletler dediğiniz gibi kötüyse yine de iyi bir atış olmuş. Eteklerin yamuk olması aerodinamik olarak çok etkiliyor pelletlerin izlediği yolu.

Pellet kutusundan diğerlerine zarar vermeden üsttekilerden seçebildiklerimin resmini ekledim alltaki linke. 1, 2 cm yi dert eden insanların atışlarını mutlaka etkiler diyedüşünüyorum. Özellikle sıfırlamada dikkatli olmak lazım galiba.

[Resim Engellendi: http://i874.photobucket.com/albums/ab303/communards/IMG_2303_zpseef777cb.jpg]

[Resim Engellendi: http://i874.photobucket.com/albums/ab303/communards/IMG_2302_zps2211b0e0.jpg]

Hawke 8,5-25*42
    Gamo CFX Royal .17"
    Hawke 3-9*40
    Yıldız SPZ-ME
    Dräger 6 Lt 300bar