jsb pelletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abi işgören ile aksu da 28 lira ben gungoravdan 22.5 dan 4 kutu aldım son 3 kutu vardı onu da mete arkadaşım almış :D acccaaiiip şanslıyız hee :D sürekli gamo alıyodum 10 tl den 2 tl fazla olsun jsb olsun dedim araştırırken gungorav ı bulmuştum :D zaten hatsan ın sahibinin bayisiymiş ;) fiyatlar ondan uygun sanırım

arkadaşlar yanlışınız olmasın bu paraya vermez kimse ,sizin aldıklarınız 250 lik kutulardır bence bir daha kontrol edin derim selamlar..

burada yabancılar yok aramızda ,sadece arkadaşlar var.... daha tanışmamış g;$i

diana mod54 -leapers 3-12x44compact.px.ao
    diana 460magnum -leapers 4-16x44/utg
    diana mod35-4x32 walther

• yok 500 lük 13.43 grain 5.52 jsb pellet işte :D

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• arkadaşlar yanlışınız olmasın bu paraya vermez kimse ,sizin aldıklarınız 250 lik kutulardır bence bir daha kontrol edin derim selamlar..

Arkadaşların yanlışı yok, av bayinin yanlışı var.
    Nasıl olduysa zamdan haberleri yokmuş.
    Görüştüğüm yetkili yanlışlıkla o fiyata sattıklarını söyledi. ^^
    Ama ben İşgören'den dün pazarlıkla hemen hemen o fiyata 5 kutu aldım. :thumbup:

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

• Ben bir yerde yanlışlık olduğunu anladım ama arkadaşlara bir şey söylemek istemedim ayıp olmasın diye. Neyse ki o paraya 250'lik kutu almak gibi bir facia olmadı :)

Remington AM77RM
    Crosman 1077
    Stoeger X10 + Hawke Sports HD 3-9x40 AO
    Hatsan AT44 WX-10 LW + BSA 8-32x44
    Hatsan Mod 70 + Optima 4x20 :)

• 16 grainlerde durum nasıl en son gecen hafta tanesi 17 tl den 4 kutu almıstım ama zam geldi mi biliyorum ???

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Güngör av dan aldığım 3 kutu pelet elime ulaştı. peletleri sarıp sarmalamaları beni çok sevindirdi. bu kadar güzel yapılmasını beklemiyordum. çok teşekkürler....

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• ben 16 ve daha ağır pelet arıyorum mod 460 yaylı silahım için kullanacağımdam solist pelet kullanamıyorum. Bu günlerde nerede bulabilirim yada elimizdeki hafif peletleri seri ve ucuz bir şekilde ve isabetini etkilemeyecek şekilde ağırlaştırmanın yolunu bulabilçirsem onları kullanmak, denemek istiyorum.

Ankarada rws benjamin, crosman ağır pelet nerede vardır

• ben isabet açısından sumatra için ince mehmet 35 grain (yanlış hatırlamıyorsam) kullanıyorum ve o güç için çok isabetlidir. aynı zamanda yine çok güçlü olan yaylı silahım için de 16 grainden daha ağır pelet arıyorum. bu kadar güçlü olunca doğru pelet seçmek zor oluyor.

• pelletleri bugun bende almış bulunmaktayım güzel paketlemiş olmaları benimde hoşuma gitti lakin kutuyu açtığımda pelletlerin etekleri yamuk yamuktu ince mehmetin kutusunda bile yamuk pellet daha az çıkıyordu

Retay 135 x

• pelletleri bugun bende almış bulunmaktayım güzel paketlemiş olmaları benimde hoşuma gitti lakin kutuyu açtığımda pelletlerin etekleri yamuk yamuktu ince mehmetin kutusunda bile yamuk pellet daha az çıkıyordu

jsb rs mi yoksa kırmızı kutu airarms jsb mi ? kırmızı kutu ise nedense birçok kişiye öyle cıkıyor coğu kişide kargocuyu sucluyor ne derece doğru bilemiyoruım

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• verilen adresteki peletlere baktım teşekkür ederim.

bu peletleri magnum yaylılar için kullanan var mı ? Hangisinin isabeti nasıl bilen var mı

?

• mavu kutu exact rs 13.43 grain ler kutunun içinde ince bir sünger koymuşlar pelletler ezilmesin diye. kutuyu da güzelce önce havalı naylonla kaplamışlar, ardından kalın bir karton kutuya koymuşlar onuda kagitla güzelce kaplamışlar yani kargodan olma ihtimali çookk çok düşük bence fabrikasyon.

Retay 135 x

• mavu kutu exact rs 13.43 grain ler kutunun içinde ince bir sünger koymuşlar pelletler ezilmesin diye. kutuyu da güzelce önce havalı naylonla kaplamışlar, ardından kalın bir karton kutuya koymuşlar onuda kagitla güzelce kaplamışlar yani kargodan olma ihtimali çookk çok düşük bence fabrikasyon.

doğrudur olabilir cok yumusak bi pellet kargocuların günağını almayalım iyi atıslar

• Merhabalar 10 gün önce bir miktar jsbhatsan ve jsb saçma alımı yaptım farklı iki bayiden

JSbhatsan 18.13 gr ex.heavy saçmanın 6 kutusunuda inceledim içerisinde çok miktarda yamuk etekli saçmalar var beni açıkçası şaşırttı hemen aynı partide gelen kırmızı kutu 500'luk 15.89 gr jsb kırmızı kutuyu incelecim onda diğerlerine nazaran daha az ama yinede göz ardı edilecek miktarda değildi.

Bunlardan bir gün önce gelen 6 kutuluk jsb hatsan staraton Jumbo 15,89 gr partisinide kontrol ettim bunlar mükemmele yakın. yamuk etekli bulmak imkansız. Fiyatlarıda diğer saçmaya göre çok daha uygun biri 13 tl diğeri 21 tl 2 gr için dehşet fark.

jsb hatsan staraton Jumbo 15,89 gr daha önce hiç kullanmadım sırf fiyatı uygun diye aldım ama inşallah pişman etmez.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• 13 tl ???? o av bayini söyler misiniz ben sözde tanıdık diye 15-17 arası alıyorumda :D