yeni tabancam

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • glock 19 gen4 ile sig p226 elite arasında kalmıştım. glock daha uygundu ama p226 hayalimdi. sabırsızlıkla bekliyorum

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• hayırlı olsun güzel tercih... :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Bence de güzel tercih . tabanca kullanmışlığım yok ama okumuşluğum çok ve ben de aldığımda tercihim aynısı olacak inşallah..1900 dolares de çok uygun geldi bana ..güle güle kullanın.

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• Tabancanın normal fiyatı 8000-9000 usd sağolsun devlet baba bize bir kıyak geçti

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• Mükemmel seçim olmuş ama fiyatı daha mükemmel olmuş . güle güle kullanın.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı nasip etsin..Çok güzel bir Tabanca,
    sorunsuz :thumbup:
    Bende H&K P30 L var oda alman,, Kıyamıyorum kullanmaya,Ahh ahh fiyatlar uygun olsa bitanede
    sizin aldığınızdan alacam da HAYIRLISI artık.
    SİGSAUER Evladiyelik.Tekrar tekrar hayırlı olsun..Bize soran tüm meslektaşlarınıza tek önerimm SİGSAUER
    :love:

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Bu arada tabancayı kullanmıştım.Bi Başcavuşta vardı.O da benim gibi meraklı olunca zigana sport vs p226 vs canik 55 vs yavuz 16 kapışmıştık.Tüm birlik olarak:D. Benim canik 55 çok hoşuma gitmişti.O da bir başcavuştaydı digital desert camo var baya hafifti.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• zigana falan nasıl? onları neden düşünmedin ?

• Şimdi sig sauger le ziganayı gerçekten kıyaslayacak birisi varmı meraktayım. zigana yerli oldugu için herhangi bir yorum yapmıyorum.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• five-seven :love:

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• five seven düşünmedim değil aslında ama son gün listeden çıkarıldı. Neden zigana değil, mercedes varken niye tofaş olsunki... yerli tabancalarımız malesef istenilen standartlarda değiller son olarak canik tp9 u bayağı geliştirdi ama sıg saure bütün dünyada kendini ispatlamış saygın bir marka. yaklaşık 7 yıldır sarsılmaz mega taşıyorum en az 50 kere tutukluk yaptı iyi dilekleri için bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• Çok net doğru tercih...

Allah kullanmayı nasip etmesin ( zevkine atış yapma hariç :)

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• five seven düşünmedim değil aslında ama son gün listeden çıkarıldı. Neden zigana değil, mercedes varken niye tofaş olsunki... yerli tabancalarımız malesef istenilen standartlarda değiller son olarak canik tp9 u bayağı geliştirdi ama sıg saure bütün dünyada kendini ispatlamış saygın bir marka. yaklaşık 7 yıldır sarsılmaz mega taşıyorum en az 50 kere tutukluk yaptı iyi dilekleri için bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

7 yıl da 50 defa çokta birşey değil =) yerli malı bence sıkıntı yok. savaşa girmezsek tabi =)
    five-seven sanırsam yasaklanmıştı daha doğrusu sivil personel o silaha ulaşamıyor diye biliyorum zırh delici olduğundan ötürü

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• five-seven mühimat sıkıntısı yaşanacağından dolayı iptal oldu. five-seven sadece özel fişekerle zırhı delebiliyor. bir tabancayı bir ömür taşırsın bir kere lazım olur, lazım olduğunda da tutukluk yaparsa bir ömür boşa ağırlık taşımış olursun. Allah kimseyi zorda bırakıp tabanca tüfeğe mecbur etmesin, sadece hobi olarak kullanmayı nasip etsin.

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• Hayırlı olsun güzel seçim olmuş. 5.7 nin ülkemize girişi yok sanırım. Zaten mühimmat sıkıntısı çıkarır 9x19 da sıkıntı yaşarken 5.7 yi nereden bulacaz. Zırh delme olayını AP fişeklerle yapıyor ama normal fişeklerle de standart yeleklerin mukavemetini kırar düşüncesindeyim.

Huğlu koop. 1989 superpoze 12 gauge
    Mke yavuz 16 compact TE05 series 9X19p
    Stoeger x20 suppressor + 4x32 stoeger
    Zoraki hp-01 light 5.5mm + bushnell 3-9x40
    Hammerli firehornet 4.5mm

• Yeni tabancanız hayırlı olsun, keyifle ve emniyet içinde kullanınız. Boya konusunda sıkıntı yaşamamak adına kılıf seçimine dikkat edin. Sig sauer boyaları narin ve çabuk çizilen bir yapıdadır. Mümkünse içi kumaş kaplı ve kaliteli kılıfları tercih ediniz.

Hayırlı ve kazasız kullanınız.
    Saygılarımla.

• Güzel silah ne diyeyim, kıskanmadım desem yalan olur :thumbup: İyi ki glock almamışsınız, Sig Sauerin yanında dandik oyuncak tabanca gibi kalır. Sig Sauer her yönüyle silah olduğunu belli ediyor. Bir kez ateş etme fırsatım odu, hiç hoşuma gitmedi açıkçası.