at44 lon lw ilk grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlaşlar yaklaşık 33 adım ilk grupmanım. İlk resim benim ikinci resim hanımın grupmanı.

Normalde benden iyi atışları mevcuttur ama bu sefer tüfek çok ağır olduğu için taşıyamadı. ^^

Pellet Gamo 27 grain ucu hafif sivri olanlardan

[Resim Engellendi: http://r1310.hizliresim.com/1g/9/tdvk5.jpg]

[Resim Engellendi: http://m1310.hizliresim.com/1g/9/tdvkc.jpg]

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kafkas01 ().

• Tüfeğiniz hayırlı olsun. Bu hobiyi eşinizle beraber yapabiliyor olmanız çok güzel; FT yarışması yapabilirsiniz mesela kendi aranızda :)

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Ellerinize sağlık abi, inşallah bende bayramdan sonra tüfeğe kavuşacağım =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Tüfeğiniz hayırlı olsun. Bu hobiyi eşinizle beraber yapabiliyor olmanız çok güzel; FT yarışması yapabilirsiniz mesela kendi aranızda :)

Baktım her tüfek aldığımda kavga çıkıyor. Telkinlerle hobiyi ona da sevdirdim. Son sahaya çıktığımızda kulağımın dibinden bir pellet geçti ama olsun katlanacağız artık.

Şimdi sorun at44 ile sürekli kendi atmak istemesi 8o

• merhaba at 44 long icin eniyi pallet jsb 18 gr 100 m ve üzeri için ince memet 30 g tavsiye ederim

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• Merhabalar cemal arkadaşım sanırım yanlış tahmin cünkü ucu sivri demiş ts 22 kubbe başlı sacma

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bence aile ile yapilan hobi en keyifli olanidir.
    Allah bozmasin keyifli atislar dilerim

GALATİAN ıv 5.5 lw
    Bsa 8 32 44
    Wrangler moderator
    Sumatra 500 25mm
    AT 44 LONG LW 5.5
    AT 44 10 S 5.5

• Tebrikler atıslar güzel ailecek yapılması ayrı guzel ama dikkat ediniz bu isin sakası yok cok gecmis olsun verilmiş sadakanız varmıs iyi atlatmıssınız , silah long pellet ihtimal ts 22 dusnmek bile istemem benim 300 metredeki pellet seslerinden sonra yakın mesafelerde affı olmaz ...

• uzerinde 1.4 gram yaziyordu. Cemal arkadasin dedigi dogru olabilir. hevesle jsb ince mehmet gamo hepsinden aldim karistiriyor olabilirim .
    ama 1.4 gram yazdigindan eminim

• Tamamdır Cemal bildi 1,4 g yazıyorsa TS22 dir kesin. Kafkas arkadaşım isabet arıyorsan önceliği jsb ver ve vazgeçme benim fikrim ince Mehmet de bu TS 22 den daha kararlı isabet için. Hayırlı ve güvenli atışlar dilerim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• onerilerinizi dikkate alacagim.

bu arada ismim Onur tanistigima cok memnun oldum

• Official Post

Onur kardeşim bende ts22 alıyorum mecburen. burada sadece gamo ürünleri var. t22 ile at44 le 140-100 bar arası 30 atış yapıyorum. 200 mt ye tekeneye atıyorum çekiçle vurulmuş gibi yamultuyor.

Not: güç vidası sonuna kadar sıkılı.

• ben güç vidası nedir bilmiyorum henüz ama daha önce ki konuda ajanda örneğim vardı baya güçlü olduğunun farkındayım.

sen ne istiyorsan bana özelden yaz ben alır gönderirim sana.

Birde ince mehmet öneren çok var ama ne zaman onu kullansam şarjörde takılma oluyor sanırım uzunluğundan kaynaklı

• gamonun çoğu pelletini kullandım benim at44 de en isabetli olanı pro hunter oldu(fps düştükce daha da isabeti artıyor), jsb ve türevleri(aa,fx) zaten çok iyiler, uzun mesafede ise 30grain ince mehmetleride hiçbirşeye değişmem :) 27 grainleride yakında denicem bakalım nasıllar

• Official Post

ben güç vidası nedir bilmiyorum henüz ama daha önce ki konuda ajanda örneğim vardı baya güçlü olduğunun farkındayım.

Birde ince mehmet öneren çok var ama ne zaman onu kullansam şarjörde takılma oluyor sanırım uzunluğundan kaynaklı

saolasın dostum eksik olma. net üzerinden alışveriş yapıyorum sürekli ama pelletlere para vermiyorm 37 tl olunca kutusu artık gamo pellet atıyorum.

ince mehmetin oringi yırttıgını duydum ve gördüm deneme bence. 27 grain ideal olabilr denemedim. ts22 en ideali gibi duruyor benim için senin içinde olabilr.

http://www.hobi silah.com/index.php?topic=1195.0 bnu incele 200-110 bar arası 60-70 pellet atabiliyorum

• ben güç vidası nedir bilmiyorum henüz ama daha önce ki konuda ajanda örneğim vardı baya güçlü olduğunun farkındayım.

ilk önce hayırlı olsun adasim abim tavaiyem h&n baracuda pelleti bi dene birazcik pahalı ama isabet cok iyi diyolar deneyin bence bi kazasiz atislar

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2