H.lalav !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fatih bey kesinlikle ne saygısızlığınız oldu nede şahsınıza verilmiş bir cevap yok.
    Sizin burada söylediklerinizin benim (H-ilal av çalışanlarına Vel i bey dahil) söylediklerimin yanında kibarlık kalır.
    Olay şahsınızla ilgili değil, daha öncede zaten bu konuda bir başlık açılmış ve orada onlarca yorum yapılmıştı ve yazılanların tümü bu gelişmelerin devamıdır.
    Sizin emin olmanızı istediğim tek şey eğer üzerinize alındığınız bir söz veya yakıştırma yaptıysam özür dilerim. Lütfen özrümü kabul edin.
    Zira bu camiada şahsım ,neredeyse 6 yıldır her yazdığım kelimeyi ve her kavgamı bu camiaya bir nefer daha kazandırabilmek için bu hobiyi bir kişiye daha aşılıyabilmek için yaptım.
    Bu uğurda kaybım ,kazancımın onlarca katı olmuştur inanın.
    Şimdi sizi kırarak veya küstürerek bu amacıma ters düştüysem tekrar özür dilerim.
    Söylemek istediklerim sadece bu gibi problemleri ölüm kalım meselesi yapıp hobiden soğumanıza gerek yok. Sizin veya benim yaşadığım problemlerin on katı H-ilal avında başına geliyor.
    Ne yapsın odamı hobiyi bıraksın ? Yada Air Arm sa küsüp mal almasın mı? İnanın bundan en zararlı çıkan bu hobiye gönül verenler olur.
    Defalarca söylediğim ve çok sevdiğim bir sözü tekrar hatırlatmak isterim. Yiğidi öldürelim öldürmesine de hakkını da teslim edelim.
    Affınıza sığınarak.
    Saygılarımla,
    Akif NAZLI

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Estağfirullah abi kimseye kırılmadım firmanın birkaç elemanıylaydı sorunum oda çözülmüş kabul ediyorum. Onun dışında forumdaki herkes en azından büyük çoğunluk birbirine paylaşım ve yardım için burda. Herkese tek tek yorumu için teşekkür ederim. Hepimizin firmaya karşı tutumu ayn değil olmasınıda kimse bekleyemez bu yüzden farklı fikirler tartışmalar olabilir. Konuda gayet seviyeli gitti. Bu forumu seviyorum ama genelde mahçup ediyor insanı kendinden cok cok büyük insanlar bile sanki yaşıtıymışçasına sıcak arkadaşça yaklaşınca insan mutlu oluyor. Burası gerçekten kaliteli insanların olduğu bir forum tekrar teşekkür ederim keyifi forumlar :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Ben Adanadayım yelek sipariş ettim 8 gündür yok, napalım öldüm mü çıplak mı kaldım yoo, sonuçta istediğim ürün beklerim nolacak. Eğer pellet sipariş edenler isedikleri pellet bir tek orda varsa bir zahmet ellerindeki pelleti tüketip öyle sipariş vermesinler takviye olarak daha önceden versinler. Stoksuz çalışıyor lafının neresi anlaşılmıyor anlamıyorum sn. Master delil sunmuş işte, o adamı da çaresiz bırakıyorsunuz O'na da sipariş geç geliyor kim itibarı zedelensin ister. Hem ucuz, hem bol çeşit, hem güncel gıcır gıcır ürün olsun, hem de diğer gün elimde olsun. Ebay dan vs. ürün alanlar paşa paşa bekliyor ama iş bizim esnafımıza gelince veryansın. Hobi bu hobi keyfinize bakın V.eli abiye kefil olan bir ton üye var burda adam gibi adamdır.
    Olayın ana konusu STOKSUZ ÇALıŞMAK bunu göz önünde bulundurarak sipariş verelim.

• Turkcelin kurumsal anlayışı (!) ve yerleştiridiği çıkmayan kazıkları neticesinde herkes bana melek gibi görünüyor .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Hala aynı şeyler. Tamam V3libey adamın dibidir. H.lal av en iyi firmadır yalan söylemez hata yapmaz bütün elemanları ''Dürüst'' tür.

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• yeni konu açmaya gerek Yok cricket onlardan aldım hemen hemen Tüm ekipman ve saçmalari da
    tekrardan bir sipariş veriyorum toplam 2 kalem ve 5 parça siparişi verirken not bölümüne yazıyorum yekpare Kargoya verilsin, güvenmiyorum birde telefon la görüşüyorum gene kız çıkıyor bir abi bir beyfendi diyen ona da ayrı izah ediyorum Tamam mi Tamam. Kargo geliyor 1 kalem Hadi diyorum olur diyorum arıyorum faturayi veDe kalan siparişleri De istiyorum... Tekrar kargo veriliyor 3 gun sonra kargo geliyor gene karşı ödemeli. Ya arkadaş nasıl bir sorumsuzluk nasıl bir şirket politikası. Bakınız kesinlikle mevzu para mevzusu değildir 2. KEZ yapılmistir Bu olay haricinde. Uzatmaya gerek Yok hilel av sahibi bilgisi dahilinde olduğuna inanmıyorum. Çalışanları kesinlikle sorumsuz ve bilgisiz. Ama benim için hilel av defteri kapanmıştir...

• Merhabalar dün akşam tekrar konu açmayayım deyip arama yaparken konunun fatih1907 nickli arkadaşın açtığını hatırladım ve konuyu buldum ama yazmaya zamanım olmadı ve bugün tekrar çıka geldi. peşin söyleyeyim kimse avukatlığını yapıp savunmaya geçmesin polemiğe girmeyeceğim. Benim eleştirim bu hobiye nasıl hizmet verdiği hangi sartlarda tüfek ithal ettiği değildir. konuyu buraya yazayım gerisini siz değerlendirin.

Tarih olarak hatırlamıyorum yılın son perşembe günüydü forma üye olmayan arkadaşımla beraber dolum aparatı ve scuba siparişi verdik bunlar tabiiki aynı sepette ve aynı kredi kartı ödemeli. Ben şirket hakkında genelde problem olduğunu bildiğim için arkasından telefon etmesini istedim ve sipariş hakkında telefon görüşmeside yaptı. Tam bir hafta sonrası perşembe günü kargosu gelmiş akşam iş çıkısı eve gidince kargoyu açıyor ve aparat yok mesai saati dışı olunca arayamadı sabah bu av bayiini arayınca ufak dükkan denilen yerde dahili 2 aktarma sonrası muhattab buluyor ve dolum aparatın gelmediğini söylüyor cevap Biz buraya kargoyu çıkardık ama kargoyu almamışlar diyor tüp yurt içi ile gitti ama aparatı mng ye verdik diyor. Arkadaş bir hafta geçtiği için gelmiştir diyor mng kargoyu arayıp bilgi istiyor isimle ama size ait kargo yok deniyor. Arkadaş akşam üstü arıyor bu sefer size yanlış bilgi verilmiş sizin kargo aras kargoda diyor ben yanındaydım hemen takip numarası iste dedim. numarayı verdiler aradık ve kargonun serviste olduğunu öğrendik oda dün akşam eline geçti.

Dün Akşam saat 21:00 aradı tüfeğe dolum yapamıyorum tüp vanadan kaçırıyor. Sabah aramış yine o küçük diye anlatılan dükkanda 2 dahili aktarma sonrası muhattap bulmuş çıkan arkadaş geri gönderin değiştiririz diyor. Bu akşam iş çıkışı aras kargoya gittik hafta sonu14:30 kargo almıyoruz dedi pazartesiye kaldı. Yani insanı parasıyla rezil eden gereksiz stres yaşatan gayriciddi bir ticarethane bendeki intibası.

Simdiye kadar Kafkas av, bozkurt av, Güngör av ve Erdinç arkadaşımızın önerdiği ata güvenlikti sanırım ismi bu firmalardan alış veriş yaptım 24 saatte elime geçti hatasız ve kusursuz.

bukadar kafi.......

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Merhabalar Melih kardeşim bir kaç gün önce konuşup bu konuya açıklık getirdiğimi düşünüyordum, ben kargo bedelinin bu denli seni üzdüğünü bilseydim senin gönderdiğim scuba tüpünde, saçmaların'da kargosunu karşılardık, müsade edersen konuyu birde ben anlatmak isterim arkadaşlara;

Melih Bey scuba tüp dolum ekranından dolum talep etmiş, sipariş ekranında belirttiğimiz gibi tüpü firmamıza kargo ödemeli olarak göndermiştir, hizmet bedelini sitemizden geçerken 4 paket'de jsb saçma siparişi vermiştir, not bölümüne doldurulmuş tüpü ile saçmaları tek bir kargo paketinde kargolamamızı istemiştir, scub'a tüp kartonuna saçmaları sokmak bize mantıksız geldi,saçmaların sevk'inde ezilmelerden dolayı oldukça sorun yaşıyoruz çünkü,ve ayrı kargoladık, doluma gelen tüpün kargo bedeli dolum ekranında belirttiğimiz gibi Melih bey'e aitti, haricen aldığı saçmaların kargo bedelini'de ödemiştir.

Aynı şekilde sipariş verecek arkadaşlara buradan duyuruyorum, taşıma esnasında hasar göreceğini düşündüğümüz ürünleri ayrı kargoluyoruz ve gönderilen iki kargonunda kargo bedeli müşterimize ait olacaktır.

• Scuba tüpü ve bir kaç kutu saçma siparişi verdimdi.ayrı ayrı paketlenmesi benim hoşuma gitti kargocuların paketlere ne kadar itinalı davrandığını hepimiz biliyoruz.açıkcas 3 -5 kuruştan kaçarak pelletlerin heba olmasını istemem.yanlışlık mutlaka oluyor fakat benim için önemli olanı hatanın telafi ediliyor olması.zamanında param olmadığı durumlarda bile malzeme göndermiştir . Düşünün siz olsanız yüzünü nile görmediğiniz birisine ürün gönderirmisiniz?mühim olan insanlıktır gerisi boş .herkes kendince haklıdır ne derler müşteri daima haklıdır.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• burada bence sorun olan kargonun geç gelmesi değil. insanlıktır, hatadır, firmadır olur. bence arkadaşımızın/abimizin asıl sorun ettiği kısım kargoya verilmemiş ürün için dün kargoya verdik denmesi ve stokta bulunmayan ürün için stokta mevcut yazıyor olması. yazın oraya stokta yok* diye. Aşağıyada *stokta olmayan ürünler siparişten sonra 10 gün içerisinde elinizde olur, diye. herkes ona göre versin siparişini

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)