Diana Mod 460 Magnum T06 ilk izlenimler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cem Magnum sınıfı tüfekle yaptığın grupmana bakınca zevkli atışlar yapacağın açık, hayırlı olsun

• Erhan abi, çok teşekkürler. Seninle tanışacağım günü bekliyorum 4 gözle.

"460 gez atışları çok güzeldir ben kullandıgım yaylılarda ençok gez atışlarında 460 ı sevmişdim fakat metehan at44 dün tetigi 10 kat daha ser oldugunu katılmıyorum şuan kullandıgım at44 ün quatro çok hassas ayarlamak mümkün sanırım senin kulandıgın at44 quatro olmayan modeldi :)"

Bugün Metehan'ın MOD99 Quatro tetik tertibatına sahipti. Ona güzel bir ayar yaptı, tüfek düşünce gücü ile atmaya başladı. 8o

• Cem abi guldum cokk fenaa :) tekrar hatirladim :) telepati kurdugum mod 99 nasil atis yapiyormus anladik :)
    Oglen tekrar atis yaptim 100 tane kadar verdigin ekstra teknikler cok ise yaradi cok tesekkurler cem abi.90 metre grupman denedim. Senin agactan destek alman gibi ayakta atis yaptim. 15 cm grupman oldu gez arpacikla yani ... Artik durbun gelsin ve 90 metredn adam gibi grup yapmak istiyorum .kirmizi balonu sisirdim ve 90 meteeye koydun video cekiyodum 13. Saniyede kamera devrilmis ruzgardan delirdim ya :) 4. Vurusta patlamisti balon ve 3 atis yanyanaydi balonu vuranda tam balonun gobegindeydi. Ahh icim aciyo hala

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Yaylı tüfeklerde tetik nekadar kaliteli olursa olsun hassas ayar yapmak dogru değil heleki güçlü yaylılarda tetbiri elden bırakmamak lazım atş sırasında oluşan sarsıntıdan tetik ayarı zamanlada bozuluyor benim kullandıgım 460 oluşan sarsıntıdan tetik hassasiyeti değişiyordu mesela fakat sertleşiyordu ucuz yaylılarda durum tam tersi olabilirdikkat etmek lazım .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Hatsan Quatro tetigi diana t06 tetikle karsilastirmak inanin fiat ile mercedesi karsilastirmak gibi alakalari yok. Bir diger konuda hw97, 460 magnumdan iscilik ve parca kalitesi bakimindan kucuk bir tik onde olsada is tetige gelince degisiyor, weihreauch tetiklerinin hicbiri diana t06 ayarinda degil, hassas ayar yapip diana tetigi gibi yaparim diyen adam ya salliyordur ve diana t06 tetigi hic kullanmamistir, yada marka fanatikligi yapiyordur. Su an diananin stok t06 tetigi tum stok weihreauch ve airarms
    Tetiklerinden iyi, hatta belli special modeller haric piyasadaki stok en iyi tetik diana t06

• Hatsan quatro tetik yaylı gurupda dıanayla karşılaşdırmak elbetde çok mantıksız fakat benim demek istediğim pcp de yaylılardaki gibi tetik kancasında piston yayının oluşdurdugu tansiyon olmadıgından daha stabil ince ayar yapmak mümkündür fakat asla diana t06 daki hissi veremez dıananın tetigi kadar bence piston keceleride çok kaliteli .
    Bir dönem quatro mod 88 im olmuşdu tetigi her düşürdügümde aynı hissi alamıyordum bazen herzamankinden daha çabuk veya daha sonra düşdügü oluyordu bu değişkenligi hobiye yeni başlayan birisinin farketmesi pek mümkün degil birde tetik yolunu kısaltdıgımda kundagı hafif yere vurdugumda kendiliğinden tetik düşürdügü oluyordu fakat yinede ayarlanabilir olması ve tetik bıcağının şekliyle yaylı gurubunda yerli yabancı birçok markadan daha kullanışlı oldugu söylenebilir .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Cem abi guldum cokk fenaa :) tekrar hatirladim :) telepati kurdugum mod 99 nasil atis yapiyormus anladik :)
    Oglen tekrar atis yaptim 100 tane kadar verdigin ekstra teknikler cok ise yaradi cok tesekkurler cem abi.90 metre grupman denedim. Senin agactan destek alman gibi ayakta atis yaptim. 15 cm grupman oldu gez arpacikla yani ... Artik durbun gelsin ve 90 metredn adam gibi grup yapmak istiyorum .kirmizi balonu sisirdim ve 90 meteeye koydun video cekiyodum 13. Saniyede kamera devrilmis ruzgardan delirdim ya :) 4. Vurusta patlamisti balon ve 3 atis yanyanaydi balonu vuranda tam balonun gobegindeydi. Ahh icim aciyo hala

Kardeşim, sürekli çalışma şart. Senin tüfeğe bir de dürbün geldi mi, çok daha güzel işler çıkacağına eminim. Bu arada görüntü aparatlarını her zaman sağlama almak gerek, "kaçan balık büyük olur" demiş atalarımız. Bu arada şu çektiğin resimde, çaykur kutusu ile beraber benim mabadı da çekmişsin, hobi alemine hoş olmayan görüntüler sunduk be kardeşim. 8o 8o
    [Resim Engellendi: http://farm3.staticflickr.com/2852/10641290324_52da99aab3.jpg]

"Yaylı tüfeklerde tetik nekadar kaliteli olursa olsun hassas ayar yapmak dogru değil heleki güçlü yaylılarda tetbiri elden bırakmamak lazım atş sırasında oluşan sarsıntıdan tetik ayarı zamanlada bozuluyor benim kullandıgım 460 oluşan sarsıntıdan tetik hassasiyeti değişiyordu mesela fakat sertleşiyordu ucuz yaylılarda durum tam tersi olabilirdikkat etmek lazım ."

Tetik ile ilgili öneriler için teşekkürler. Emniyet çok önemli dediğiniz gibi. Sizin yaylıda çok deneyimli olduğunuzu biliyorum. Askeri atış geleneğinden geldiğim için hassas tetikleri sevemedim bir türlü. En sevdiğim: atıcıyı yormayacak güzel bir istinat ve limon gibi sıkılan tetik. Fakat yine de belirtmek isterim bu tüfengin tetiği beni çok şaşırttı.

• O sen degilsin ki cem abi ahmet o ya bosver onu :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• MOD 460 için yeni dürbün aldınız mı aceba? Hala tüfeği kullanıyorsanız güncel yorumlarınızı alabilir miyiz? Saygılar