Quantum arms bolt action yivsiz(ah ah) av tüfeği.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tetik 10 kg falan var:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• boltsuz tüfek vitessiz arabaya benzer hesabı av tüfeği alacak olsam sırf bolt u yüzünden alırdım.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Tüfeği deneyen ya da gören var mı acaba?

Tetik hakkında ve bolt kolu hakkında bazı olumsuz yazılar gördüm ama ufaktan bir niyet de var sonbahar ayları için...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO
    Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Tüfeği deneyen ya da gören var mı acaba?

Tetik hakkında ve bolt kolu hakkında bazı olumsuz yazılar gördüm ama ufaktan bir niyet de var sonbahar ayları için...

tüfeğe av bayisinde baktım ancak satın almadım sık kullanmadığım için ancak ateşli silahla bolt action tadını almak isteyenler için yeterli olacaktır diye düşünüyorum çünkü ülkemizde steyr scout gibi silahlar satılmıyor bu silah birazda olsa o tadı verir , ilk serisinde fişek seçme sorunu vardı ancak şarjörlü çıkardıkları ikinci seride bunu ortadan kaldırdıklarını biliyorum üreticisinin youtubeda atış videoları var inceleyebilirsiniz gayet seri atışlar yapıyor isabet atışlarıda mevcut link olarakta şunu gösterebilirim ağaç kundak paylaşmılşar paylaşanlar hep

Quantum Arms Tactical

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• Cevap için çok teşekkür ediyorum. Eve geçince videolarını da izleyeceğim.

Tetik sertliği ve bolt kolunun oynaması sorunu giderildiyse benim için eğlencelik bir silah olabilir.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Tetik sertliği ve bolt kolunun oynaması sorunu giderildiyse benim için eğlencelik bir silah olabilir.

bolt koluyla fişek seçme olayını linkteki seride düzelttiler diye biliyorum çünkü benimde listemdeki tüfeklerden biriydi hatta bolt kolu tam kapanmazsa tetik düşürdüğünde önce kolu kapatıyodu kendi emniyet olarak atış yapmıyodu , tetik sertliğide kime göre giriyo bence işin içine çünkü videolarda görürsünüz tanıtımında adamın şarjörü boşaltması 10 sn sürmüyo 2 sn kolu kurup ateş etmesi sürüyo

Optima 3-9x44E

• Vallahi tüfek giderek daha mantıklı gelmeye başladı bana. :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Vallahi tüfek giderek daha mantıklı gelmeye başladı bana.

ben alcaktım bunu ancak sonra sürekli atış alanı bulunamadığı için havalı tüfek aldım almadan öncede bayağı araştırmıştım ülkemizde av koşullarıda belli ben bursada yaşıyorum mesela en fazla eskişehire tavşan avına gidiyoruz ondada buna dürbün takıp 100 mtden tavşanı indircek halimiz yok canı ne zaten , sitesi http://www.omegasilah.com/ bu , yerleride başakşehir istanbulda zevk için alınabilecek bir tüfek ancak ülkemizde av şartları belli büyük hayvan avı olmadıktan sonrada bu silahın tadı çıkmaz

Optima 3-9x44E

• Aynen av için düşünmüyorum ben de zaten. Eğlence amaçlı tamamen. Verdiğiniz bilgiler yararlı oldu tekrar teşekkür ediyorum.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Selamlar;
    Ateşli silahlara pek sıcak bakmam aslında ama bu av tüfeği, tasarımı ve boldacion tarzı ile bencede zevk için alınabilir.Ciddi ciddi düşünmeye başladım.
    Saygılar