Hatsan mod125 th AirGunTürk de sıfırlayabilecek biri varmı????

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ya satmaya da içim el vermiyor biri sırf bütcesi olmadıgından üç kurusu bir araya getirip alıcak sonra binbir hayal kırıklıgıyla ona birde masraflar ederek ugrasıp duracak.Yada diyorum duvara asayım diğer tüfeklerin yanına dekoratif dursun soran olursa yediğim kazığın hatırası o neden saklıyorum bana tecrübe kazandırttı derim .. :) Ha birde bana Hatsan demeyin Allahınızı seveerseniz, hatsan altın kaplama tüfek satsa daha busaatten sonra almam.Ama servis hizmetine diyeceğim yok şahane, ama bende tamircilik oynamak için tüfek almadım atış yapmak için aldım.Ha servise angelina jolie yi koyarlarsa o başka.. ozaman servis cazip gelebilir..

hatsan mod 125 ile uzak mesafelere çok iyi atışlar yapanda forumdada paylaşıldı videoları benim demek istediğim mod 125 hobiye başlangıç için uygun tüfek değil kullanması zahmetli ve sabır istiyor zamanla tüfeğe alışan iyi işler çıkarabiliyor.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• elimden 2 tane hatsan gecmiş bulanan birisi olarak mod 125 aynı gun iade edildi yaklasık 30-40 atıs yaptım mı tüfek mi beni dövdü arasında gidip geliyorum cok gereksiz güçlü bi tüfek ama hatsanı a bağlamayın bunu pcp olarak cok güzel at 44 setleri var forumda bakınız not: at 44 ile 10.000 yapmıslığım var ve isabeti ithal tüfeklerle yarısır durumda doğru kullanımla

Hatsan At44 Set Satilik

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Aslına bakarsan daha hatsan ın yanına bile yaklaşmak istemiyorum yerli malı destek olalım onu secelim bak adamlar iyi iş yapıp yurt dısına ihraç bile yapıyorlar diyoruz,sonra bi öğreniyoruz ki yurtdısına dha kaliteli gaz pistonlu güzel desenli birinci sınıf ahşaplı mal gönderim bizede yaylıları gagalıyorlar.Yok benim güvenim kalmadı onlara hatta bu mod 125 i de geri vermeyi düsündüm ama iade de yokmuş malesef.Neyse başka yaylı veya pcp önerin varmı ? 1000 tl yi gecemem cunki bu ara iki tüfeğe 600 tl para verdim 1500tl de başka tüfeğe verirsem Evhalkı o tüfekte sıfırlamayı kafamda yapar :)

Canınızı hiç sıkmayınbahsettiğiniz tüfekle iligili ten sorun yaşayan siz değilsiniz.Bu tüfeğin doğası bu desek yeridir.
    1000 tl ye set halinde at-44 alabilirsiniz onda da yine güç isteyip te bt-65 e yönelmeyin oda aynı yaylı mevzusu gibi olabilir.Biraz daha ilerde bir de kaliteli bir dürbün alırsınız sonra at-44 sizi tatmin etmediği zaman sadece tüfeği satarsız ,yenisini alınca da bu dürbünü yeni silahınızda kullanırsınız.
    yok illa yaylı diyorsanız size tavsiyem bir hw-97 ya da aa tx200 alın bakın keyfinize.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Aslında ben firmayı bu silahı satıyor diye kızmıyorum bu hatayı kabullenip yurtdısına gaz pistonlu satarken bize halen yaylı silahlar dayamaları yüzünden kızıyorum.Biz onların topragından vatanından insanların iyisini önce bize sunmaları gerekirken bunlar iyi malzemeyi yurtdısına kötüyü bize.Bakın mod 85 camo modelini istedim ana bayii bana bize gelmiyor sadece yurt dısına dedi gelde kızma benim memleketimin silah üreticisi bize mal vermiyor dışarı veriyor.
    Neyse konumuz dagıldı boşverelim bunları , AT44 - cok namını duydugum bir tüfek ama aynı namı mod125 içinde duymuştum o nedenle kusura bakmazsanız başka başlangıç tüfeği tavsiyesi rica edicem sizlerden arkadaşlar.Bu arada Diana mod54 cok duydugum başarılı bir tüfek yaylı bir tüfek ama şahane performansı olan isabet yeteneği harika olan bir tüfek diyorlar,szlerinn bu konudaki görüşlerini alabilirsem cok sevinirim.PCP tüfekler tüfeklerde hosuma gidiyor fakat cok teferruatlı oldugunu düsünüyorum,bu konuda herhangibir sıkıntı yasıyormusunuz arkadaşlar ?Mesela en buyuk sorun şu dalgıç tüplerden temin etmek ve dolumunu yaptırmak diye duymuştum bu konuda nasıl çözümlerinizvar anlatırsanız sevinirim arkadaşlar.

• Aslında ben firmayı bu silahı satıyor diye kızmıyorum bu hatayı kabullenip yurtdısına gaz pistonlu satarken bize halen yaylı silahlar dayamaları yüzünden kızıyorum.Biz onların topragından vatanından insanların iyisini önce bize sunmaları gerekirken bunlar iyi malzemeyi yurtdısına kötüyü bize.Bakın mod 85 camo modelini istedim ana bayii bana bize gelmiyor sadece yurt dısına dedi gelde kızma benim memleketimin silah üreticisi bize mal vermiyor dışarı veriyor.
    Neyse konumuz dagıldı boşverelim bunları , AT44 - cok namını duydugum bir tüfek ama aynı namı mod125 içinde duymuştum o nedenle kusura bakmazsanız başka başlangıç tüfeği tavsiyesi rica edicem sizlerden arkadaşlar.Bu arada Diana mod54 cok duydugum başarılı bir tüfek yaylı bir tüfek ama şahane performansı olan isabet yeteneği harika olan bir tüfek diyorlar,szlerinn bu konudaki görüşlerini alabilirsem cok sevinirim.PCP tüfekler tüfeklerde hosuma gidiyor fakat cok teferruatlı oldugunu düsünüyorum,bu konuda herhangibir sıkıntı yasıyormusunuz arkadaşlar ?Mesela en buyuk sorun şu dalgıç tüplerden temin etmek ve dolumunu yaptırmak diye duymuştum bu konuda nasıl çözümlerinizvar anlatırsanız sevinirim arkadaşlar.

Hocam ben 6 sene çeşitli yaylı kullandım ve 2 aydır pcp kullanıyorum(at44 long).Size tavsiyem pcp için 1000 tl bütçe varsa sıkıntı olur.İyi bir yaylı set yapın o paraya.

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]

mod 54 adını duyurmus bi yaylıdır kullanmadım ama cok ağır bi yaylı olduğunu biliyorum desteksiz atıslar sıkıntı cıkartır kurulması acısından zor mu bılmıyorum ama modfiye edilip 30 fpe güç üretiğini biliyorum ne cok biliyorum yazmısım ya 8o tavsiyem hw97 almanız hem isabetli hemde dianaya göre hafif magnum sınıfı istiyorsanız yani güç diana 54 size göre yok isabet ve hafiflik derseniz hw97

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Kesinlikle isabet istiyorum , 100mt mesafede başarılı atışlar yapacağım bir tüfek benim için idel ve uzun yıllar kullana bileceğim bir tüfek demektir.

• Alıntı sahibi "asil" bana kalırsa uğraşmayın satın gitsin orta güçte yaylı tüfek alın keyifle kullanın stoeger x20-hatsan mod 99-mod 85 vb. gibi Ya satmaya da içim el vermiyor biri sırf bütcesi olmadıgından üç kurusu bir araya getirip alıcak sonra binbir hayal kırıklıgıyla ona birde masraflar ederek ugrasıp duracak.Yada diyorum duvara asayım diğer tüfeklerin yanına dekoratif dursun soran olursa yediğim kazığın hatırası o neden saklıyorum bana tecrübe kazandırttı derim .. Ha birde bana Hatsan demeyin Allahınızı seveerseniz, hatsan altın kaplama tüfek satsa daha busaatten sonra almam.Ama servis hizmetine diyeceğim yok şahane, ama bende tamircilik oynamak için tüfek almadım atış yapmak için aldım.Ha servise angelina jolie yi koyarlarsa o başka.. ozaman servis cazip gelebilir..

Anlayışınızdan ötürü sizi tebrik etmek isterim. Size sorun çıkarmış bir tüfeği ( kullanıcı ya da fabrika hatası bilinmez ) başkalarına satmak istememeniz gerçekten insanlık duygusu barındıran insanlar olduğunu hatırlattı bana :)

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love:

• Anlayışınızdan ötürü sizi tebrik etmek isterim. Size sorun çıkarmış bir tüfeği ( kullanıcı ya da fabrika hatası bilinmez ) başkalarına satmak istememeniz gerçekten insanlık duygusu barındıran insanlar olduğunu hatırlattı bana

Teşekürleriniz için ben teşekür ederim , meraklanmayın halen kendinden başkasını düsünen cok insanvar memleketimizde :) g;$i