diana mod52 10m ayakta desteksiz grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeğiniz çok güzel :)
    Grupmanlar da elinize sağlık. Mod 52 ile ayakta ve desteksiz atmak zor olsa gerek.

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• kundak ceviz sanırsam

Ya bizim bu hobicilerin hepsi aynı kafa yaa.

Mesajı okurken hanım yanımdaydı hemen dedi ki ''hiç korkmuyorlarmı bir yere seker MOBİLYA ÇİZİLİR falan diye..Sen yoksa ben evde yokken yapıyormsun? diye sormaya başladı. :thumbup:

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Ben evde tek başınayken zor tutuyorum kendimi ateş etmemek için :)

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Ben evde tek başınayken zor tutuyorum kendimi ateş etmemek için

Şişşştt Çaktırmayın!! ;tufey# ;şrofls;.;rofl.;;rofl.;;şrofls;.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Evet nolmuş yani Mezitlide ki evlerde atş yapılmıyormu? ;rofl.;;şrofls;.;,;-;lol; eheheheheheh

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Tüfek güzelmiş, atışlarda öyle :) Benim evde parçalamadığım az obje kaldı, takır takır sıkıyorum :) Kısa mesafeden sıkılıyor insan bir süre sonra.

• Uzun zamandir evde atis yapiyorum. Hic bir yere zarar vermedim.terasimda da 20mlik bir poligonum var rahatim:) .evet kisa menzil bir sure sonra tat vermiyor ama ayakta desteksiz atisi yeni yeni deniyorum.buyuk keyif mis.ayrica magnum sinifi bir yayli icin ayakta desteksiz cok zor arkadaşlar. Yanliz hic dikkat etmemistim mod 52 acayip dengeli bir tufek.
    Not.kundak ceviz superior modeli.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• ayakta bence süper atışlar sinan abi :)

bendede 12 metre koridor var.ev boş olunca illaki atış yapıyorum...e kış geldi araziye cıkamayınca kan durmuyo :D

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Uzun zamandir evde atis yapiyorum. Hic bir yere zarar vermedim.terasimda da 20mlik bir poligonum vat rahatim.evey jisa menzil bir sure sonra tat vermiyor ama ayakta desteksiz atisi yeni yeni deniyorum.buyuk keyif mis.ayrica magnum sinifi bir yayli icin ayakta desteksiz cok zor arkadaşlar. Yanliz hic dikkat etmemistim mod 52 acayip dengeli bir tufek.
    Not.kundak ceviz superior modeli.

Yok ben parçalamadığım obje kalmadı derken kazayla vurmadım yani :) Tahribat denemeleri yaptım bir çok şey üzerinde. Sadece tek vukaatım ar6 ile attığım seken 30 grain solid pellet balkonda duran elektrik süpürgesini delmişti. Ev ahalisi ar6 yı bir daha evde görmek istemediğini söyleyince mecburen satmıştım :)

• ok ben parçalamadığım obje kalmadı derken kazayla vurmadım yani Tahribat denemeleri yaptım bir çok şey üzerinde. Sadece tek vukaatım ar6 ile attığım seken 30 grain solid pellet balkonda duran elektrik süpürgesini delmişti. Ev ahalisi ar6 yı bir daha evde görmek istemediğini söyleyince mecburen satmıştım

Ben bu tür ev atışları için kütük kullanıyorum, saçma kütüğe saplanıp kalıyor. Zamanla vurulan yer kurşun yüzünden sertleşip saçmanın sekme ihtimali çıkarması durumunda da yeni kütük alıyorum. Evdeki saksıyı seken saçma yüzünden yanlışlıkla deldiğim günden beri formülüm bu :D

• Ben bu tür ev atışları için kütük kullanıyorum, saçma kütüğe saplanıp kalıyor. Zamanla vurulan yer kurşun yüzünden sertleşip saçmanın sekme ihtimali çıkarması durumunda da yeni kütük alıyorum. Evdeki saksıyı seken saçma yüzünden yanlışlıkla deldiğim günden beri formülüm bu :D

En güzel yöntem bir karton içerisine atıl kağıtları dikine şekilde yerleştirmek. Çok güçlü tüfek dahi 2 cmden fazla içeriye giremiyor.

• Atışlar güzel olmuş elinize sağlık. Pek yeri değil ama bende bir anımı anlatmak isterim :rolleyes:

Havalı silahlara ilk merak saldığım zamanlardı ilk havalı tabancam olan daisy powerline 5170 havalı tabancama moderator denemeleri yapıyordum ve evde 8 metre mesafedeki yastığa hedef alıyordum( kapının yanındaydı) tabi yanlışlıkla kapıyı deldik :D (eski üstü cam altı kontra plak kapılardan) önde küçük bir delik arkada ise kontra plağın lifleride kalkmış halde büyük bir delik, şansıma evdede kimse yoktu, hemen delikteki çapakları temizledim mum silikon ile deliği em önde. Hem arkadan sıvadım, sonra ısıttığım düz sac parçası ile iyice düzleştirerek iyice rötuşladım, hemen çarşıya inip bir firma ve beyaz yağlı boya alıp işlemi tamamladım. Ve eskisinden bi farkı kalmamıştı :) Umarım başınıza böyle bir şey gelmez, gelirse de Bi fikir olsun :thumbup:
    Herkese güzel ve eğlenceli atışlar, saygılar...

1. daisy powerline 5170 havalı tabanca
    2.jetsan alttan kurmalı ahsap kundak 4.5 mm havalı tüfek
    3.crosman 1077 4.5 mm havalı tüfek

4.crosman 2100 optima red dot 1x40 +lazer
    5.hatsan mod 125 4.5 mm havalı tüfek
    6.zoraki hp-01 ultra 4.5mm + dipçik (SATILIK)
    .....

• Sinan Bey harika atışlar,tüfek zaten mükemmel,dah iyileri bekliyoruz.kolay gelsin.

Niksan tacto sb ----- ------------5.5--4,5mm

Huğlu Effecto pro---------------------------5.5mm

Diana mod 46 c -----------------------------4,5mm
    Sheridan 342 Multipump(1978-1979 )- 5.0 mm
    Zoraki ultra hp 02 mod aşamasında---- 4.5mm
    Cybergun colt 1911 CO2------------------- 4.5 mm
    Umarex H&K Usp CO2 -------------------- 4.5 mm

ASG cz75 CO2----------------------------4.5mm