Grupman ve atışlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün can sıkıntısından bikaç atış ve tek denemelik bir grupman yaptım. Atış mesafesi 16 metre pek fazla uzak değil ama elimdeki mesafe bu :) tüfeği aldğımdan beri ilk grupman denemem.Saygılar.... <a%20href=[Resim Engellendi: http://i44.tinypic.com/2l8ez45.jpg]" wcf_src=" <a%20href=[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/2ujh3s6.jpg]" wcf_src="

biraz da atış yaptım :)https://www.youtube.com/watch?v=k14ILPyGWo4

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Elinize sağlık, güzel grupman olmuş. Hedef de hoşmuş :thumbup:

teşekkür ederim paintte okadar oldu ^^ ^^

HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba

• Elinize sağlık. Dürbün kayıtlarını da bekliyoruz :)

• sağolun :) en kısa sürede onlarıda çekeceğim :thumbup: :thumbup:

• çok daha uzun mesafelerde grupman yapman dilekleriyle

uygun bir atış yeri bulduğumda oda olucak inş. teşkkürler

• eline sağlık :) eğlence budur

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Mesafe kisa ama ts 22 gore grupmanlar oldukca iyi olmus elinize saglik. Gecen yil yuklu miktarda ts 22 sacma almistim ilk etapta isabetlerinden cok memnun kalmıştım. Sonra grupman calismasi yaparken sasirdim kaldim acaba tufegin ayarlarimi bozuldu dedim. Jsb 18.13 gr ile grupman yapinca herseyin yolunda oldugunu anladim. Elimde fazla miktarda oldugu icin kıyaslama inceleme firsatim oldu bu ts 22 lerde 2 farkli kalip olduğunu gordum birisinin etegin alti cok dolu digerinin etek alti bombos etekler oldokca inceydi. Etek alti dolu olanlarin isabetlerinden daha memnun kalmstim birde bunlarin renkleri koyu ve daha matti. Yanlız isabetli dedigim sacmalari orani 12 kutuda sadece 2 kutuydu.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• eline sağlık :) eğlence budur

sağolasın metehan kardeşim can sıkıldığında direk tüfeğe gidiyo el :)

bu arada senin yaylıyla yaptığını bakalım biz pc ile yapabilcezmi :)

• Mesafe kisa ama ts 22 gore grupmanlar oldukca iyi olmus elinize saglik. Gecen yil yuklu miktarda ts 22 sacma almistim ilk etapta isabetlerinden cok memnun kalmıştım. Sonra grupman calismasi yaparken sasirdim kaldim acaba tufegin ayarlarimi bozuldu dedim. Jsb 18.13 gr ile grupman yapinca herseyin yolunda oldugunu anladim. Elimde fazla miktarda oldugu icin kıyaslama inceleme firsatim oldu bu ts 22 lerde 2 farkli kalip olduğunu gordum birisinin etegin alti cok dolu digerinin etek alti bombos etekler oldokca inceydi. Etek alti dolu olanlarin isabetlerinden daha memnun kalmstim birde bunlarin renkleri koyu ve daha matti. Yanlız isabetli dedigim sacmalari orani 12 kutuda sadece 2 kutuydu.

evet mesafe biraz kısa oldu ama güzel atışlar oldu. Ben sürekli ts22 kullanıyorum dedğiniz gbi bu kullandıklarımdan önce iki kutu attım ve onların isabeti bukadar iyi değildi. Şuan elimde iki kutu kadar var onları eritmeye çaışıyorum biritip birdaha almıcam zaten.

Eline saglik guzel atislar olmus.
    Hedef kagidi lazimsa formumuzda mevcut
    birde su linkde de var

http://www.lyndenhuggins.com/h…/info/targets/targets.htm

teşekkür ederim bende de vardı bi kaç tane ama resmen yazıcı düşmanı birde bunlara bakayım :thumbup: :thumbup:

• O konuda haklisin bak murekkebi somurur g;$i

GALATİAN ıv 5.5 lw
    Bsa 8 32 44
    Wrangler moderator
    Sumatra 500 25mm
    AT 44 LONG LW 5.5
    AT 44 10 S 5.5

• Güzel guruplar, daha yüksek mesafelere inşallah

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• bu soğuklarda güzel gurupman, ben tüfeğe dokunmaya korkuyorum soğuktan, daha uzak mesaferide görürüz uamarım

Hatsan at44 tactical 5,5
    Hatsan Dominatör 200s 5,5 (van'a gitti)
    Walter cp88 competition 4,5 (özlemedim desem yalan olur)
    Zoraki hp1 ultra 4,5

• Güzel guruplar, daha yüksek mesafelere inşallah

teşekkürler. oda olcak inş

bu soğuklarda güzel gurupman, ben tüfeğe dokunmaya korkuyorum soğuktan, daha uzak mesaferide görürüz uamarım

güneşi gördüüm gibi aldım tüfeği elime :) . zaten fazla uzunda sürmedi.. ^^

• Mesafe önemli değil. Sonuçta güzel bir grupman çıkmış ve alıştırma yapmışsınız. Emeğinize sağlık.
    Bu arada bence en önemlisi dürüstlüğünüz .Sonuçta aynı grupmanı 50 metrede yaptım dememeniz .
    Kendinize saygınız ve özgüveniniz bile alkışı hak ediyor.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Çok iyi grupman elinize sağlık. Ts 22 bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. benim tüfeğimde çok kötü grupman yapıyor tüfeğim ts 22 yi hiç sevmemişti , sizin tüfek çok sevmiş belli.

• Mesafe önemli değil. Sonuçta güzel bir grupman çıkmış ve alıştırma yapmışsınız. Emeğinize sağlık.
    Bu arada bence en önemlisi dürüstlüğünüz .Sonuçta aynı grupmanı 50 metrede yaptım dememeniz .
    Kendinize saygınız ve özgüveniniz bile alkışı hak ediyor.

çok teşekkür ederimbu güzel cümleleleriniz beni mutlu etti.. Kendi çapımda bulabildiğim atış alanımda bişeyler yapmaya çalıştım . tekrar teşekkürler g;$i g;$i

Çok iyi grupman elinize sağlık. Ts 22 bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. benim tüfeğimde çok kötü grupman yapıyor tüfeğim ts 22 yi hiç sevmemişti , sizin tüfek çok sevmiş belli.

Teşekkürler.... :thumbup: :thumbup: .Evet baya iyi iş çıkartıyor ts22 ile daha öncede bir iki kutu attım ama pek iyi değilde bukez aldıklarımgüzel çıktı...

• videoyu keyifle izledim bence amacına ulaştı izledikten sonra atış yapmak istedim :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk