İnanması Güç,MOD 99 100 m 1 TL

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben envanteri satıp mod 99 dusunecegim galiba .. tebrikler ellerinize saglık .. :thumbup:

• mete neden binlerce liraya criket aldı bu millet :) hesabını sen ver :D

Zenginlik kanka :) pcp komforlu alet

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Bende boşuna destekli en stabil, isbatli ne alabilirim diye yırtınıp pcp almışım boşuna o kadar para vermisim keşke daha önce bu konuyu okusaydım görseydim :(

Sizlere çok teşekkür ediyorum bu konu için bunlarda yabancı devletlerin laf cambazligi yapıp güzel şekil verip milletimizi soyma çabası...

Arkadaş 200 metreden kara şişeyi kafadan isabet etmiş ben nerdeeee mod 99 kadar hafif ve ergonomik bir silahım olsa kim bilir neler yapardım :(

Paylaşımların devamını bekliyorum :thumbup:

Daystate Air Wolf MCT 22. Nikko Sterling 8-32x60
    Gamo Dynamax 22. 3-9x56 BSA
    Gamo ViperSkeet Gamo Reddot
    Gamo PT85 socom Barska Electro Sight

• paylaşımınızı çok beğendim. emeğinize saygı gösteriyorum ancak, 100 mt den aynı yere gez ve arpacıkla nişan almak imkansız denebilir :) yani grupman olayı biraz abes kaçıyor. 100 mt den atılan atışların belli bir yerde toplanması çok hoş olmuş fakat aynı noktaya odaklı bir isabet mi ? :)

:thumbup: her atista destekten kaldirip, kirip tekrar koyulan tufekle bu grupman banada utopik geldi..kimse dememis ama ben diyim video olsa daha bi iyi olurdu sanki..nitekim acik gozle siseyi bile zor gorurken, pelletlerin toplanma acisini bu derece darlamak pek olucak sey degil gibi..

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• hemde bir yaylı ile.ve yerli bir yaylı ile.
    Arkadaşın emeğini hakir görmüyorum ama söylenilen şey imkansız. Bu şekilde yazılanlar bir çok kişinin yanlış yönlendirilmesine neden olabilir.

bu başlık efsane olur demedi demeyin. :)

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• :D

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]

• 100 değilse bile 70 80 dir tahminidir. Bence belki 100mde çok zor ama dediğim gibi neden olmasın. Hatsanın arpacığı kalın o mesafede hedefe odaklanmak gerçekten zor ama bence yapılabilir. Yetenek meselesi. Yeteneğin üzerine birazda titizlik ve idman girince bence olabilir zaten atışın birini kaçırdığını söylemiş. Metehanda 50mden 25kuruş yapıyor kadir abi 200mde aynı silahla şişe devirmişti videoları mevcut efsanedir kendisi. Yani belki deiğiniz gibi 100m çok zor ama bu tarz yorumlarla kişiyi soğutursunuz ben böyle düşünüyorum en azından pm yoluyla söylense böyle şeyler daha yapıcı olur. Metehanın hangi konusuydu hatırlamıyorum ordada bunun gibi olmaz bence imkansız vs bi yorum vardı hoş bulmuyorum böyle şeyleri eleştirmek ve ego tatmin etmek ayrı şeyler. Tebrik edenler teşvik amaçlı etti bende dahil bunu anlamak zor değil.. Mod 99 hatsanın en iyi yaylısı bence ve yabancı rakipleriyle güzel kapışır doğru mühimmatla. Saygısızlık ettiysem affola keyfli forumlar..

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• bana kalırsa mod 99 hatsanın yaylı pcp dahil en iyi silahıdır

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• ben şişeye sağa sola yapılan atışlara gurupman demem arkaşın diğer paylaşımındada fikrimi belirtmiştim görüşüm bu yönde kusura bakmayın

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen asil ().

• Benzer bir konuyu bende açmıştım zamanında gerçi ben at-44 lw wx ile yapmıştım 100mt 3 atış tek deliğe yakındı. Allah'tan şahitlerim vardı da dalga konusu olmadık fazla. Fazla diyorum çünkü yine bazı ukalalık yapmak isteyenler yine biz onu satalım bunu satalım demeye başlamıştı. Aynı tüfekle bir daha tekrarladım mı bu atışı açıkçası hayır. Ama aynı tüfekle 197 metreden bol bol şişe kırdım. (bununda şahitleri var) Diyeceğim şudur ki kimseyi hor görmeyin hevesini kırmayın.

• Benzer bir konuyu bende açmıştım zamanında gerçi ben at-44 lw wx ile yapmıştım 100mt 3 atış tek deliğe yakındı. Allah'tan şahitlerim vardı da dalga konusu olmadık fazla. Fazla diyorum çünkü yine bazı ukalalık yapmak isteyenler yine biz onu satalım bunu satalım demeye başlamıştı. Aynı tüfekle bir daha tekrarladım mı bu atışı açıkçası hayır. Ama aynı tüfekle 197 metreden bol bol şişe kırdım. (bununda şahitleri var) Diyeceğim şudur ki kimseyi hor görmeyin hevesini kırmayın.

hocam dedikleriniz çok doğru ama bu işe yıllarını vermiş kişiler var bu forumda neyin ne olduğunu bilen, başlığı okumadan gülenler oluyordur! yorum yapmayanlarda cabası.Bırakın dileyen istediğini söylesin.Aşağılayıcı,küçük düşürücü söz eden bir yazı göremedim.Umarım biz haksız çıkarız bir atış tekniği daha öğreniriz ne dersiniz....

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]

• bundan iki hafta önce tahtadaki çivi deliğine nişan alarak oturarak ve desteksiz atışlar yapıyordum 1.atış 1karış aşağı 2. 3santim yukarı 3. veya 4. tam deliğe geldi aslında elim sallanıyodu ve tam üstüne nişan alamamıştım ama denk geldi 30metre mesafe tabi yanımdakiler yanlışlıkla vurduğumu hiçbir zaman öğrenemicekler :)

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

İyide sen dürbünle yapmıştın :) Hem at44 de yapma imkanın var en azından tepme yok, tekrar kurma derdi yok. Burada gez gözle yapılmasından bahsediliyor. Tek bir vuruş değil üstelik grupman yapılmış.

Eğer şans atışlarını baz alırsak bende 24 sene önce 12 kattan daisy marka tüplü tabancayla 100 metre civarındaki pet şişeyi vurmuştum 3. denemede :) Ama kuş bakışı bir atıştı. Direk 100 metrede o grupman üstelik gez gözle imkansıza yakın görünüyor çünkü bu şans atışına girmiyor artık. Grupman olmuş bu.

• Başlıkta da belirttiğin gibi inanması gerçekten güç . Türk'üz işte zoru başarırız fakat imkansız biraz zaman alır .

Bkz: mod 99- 200 metre tek delik :)

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love:

• Konuyu olurdu olmazdıya getirmeye gerek yok bence, eline sağlık atan arkadaşın.
    Kullanılan pellet neydi bu arada?

A-TAKIMI

• Jsb 13.43 grain levent abi

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Emre kardesim atisini yumusacik yastik uzerinde guzelce destek ile yapmis...
    Paylasimi elestirmek , yerin bin kat dibine gondermek cok basit ... Defalarca bende dahil cogu kisiye yapildi bu forumda...

Ben emre kardesimden ozur diliyorum.ona her yaptigini paylas demekle yanlis yapmisim.affedder umarim beni....

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

Paylasimi elestirmek , yerin bin kat dibine gondermek cok basit ... Defalarca bende dahil cogu kisiye yapildi bu forumda...

Ben emre kardesimden ozur diliyorum.ona her yaptigini paylas demekle yanlis yapmisim.affedder umarim beni....

+1 .

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

Senin yetenekli biri olduğunu ben gibi bir çok kişi biliyor güzel kardeşim,açıkcası beni hatsana karşı iyice ısıtan da sensin bir ürün almak istediğimde de sana danışıcam daha öncede yaptığım gibi, yalnız burası bir forum olduğu için paylaşım yaparken gelecek yorumları ve soruları da yadırgamamak lazım,100 metrede atılan hedef açık gözle bakıldığında arpacıktan daha küçük olduğu için bu eleştiriler normaldir.

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr