bu videoyu izleyen hiç pişman olmucak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • adamlar çatılarda atış ediyor hedefler hareket ediyor.adam yarışmalda şow yapıyorlar

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• hayatımda seyrettiğim en güzel yivli tüfekle alakalı videoyo

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• slm....video acılmıyor

Yönetici Not'u : AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• açılıyor arkadasım biraz bekle biraz

• Video ülke kapsaminda engelli

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• ben nasıl seyrediyorum o zamn

• 2012 GAP Grind yazın youtuba izleyin

• ne demek .bundan 2 sene önce rusların keskin nişancı ve amerikan ların keskin nişancı okulunun videosunu bulmuştum.yarın onları bulup yayınlıcam.ama videoyu izlemeyenler muhakkak izlesin

• super abi teşekkürler

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• nedemek kafa avcısı.iyi seyirler.bütün hobidaşların izlemsi gereken bir video.ben 3 defa peş peşe izledim.her gün izlerim ben bu videoyu

• buda yeni videoyum hemde türkçe

• Harika video. Paylaşım için teşekkürler.
    Videonun 11.dk sında 6 hedefe ait yard bilgilerini söylüyor ve sadece bir kez daha tekrarlıyor.Üstüne basarak söylemiş bir kez daha söylemeyeceğini. Öyle bir ortamda onları hafizaya almak bile mesele (382, 431, 473, 656, 713, 802). Kaldı ki hedefler çok küçük yardaların küsüratı bile etkiler sanırım atışı.

Air Arms S510 Xtra Fac .22"
    Hawke 8,5-25*42
    Gamo CFX Royal .17"
    Hawke 3-9*40
    Yıldız SPZ-ME
    Dräger 6 Lt 300bar

• yoğun istek üzerine bu videoyu tekrar hatırlatayım hobidaşlara

• en baştaki video