yeni tüfeğim :) stoeger X20

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ferhat abi hayırlı olsun güle güle kullan abi :thumbup:

HATSAN MOD 125 SNİPER + YATAGUN DAMPA :love: + NİKULA 6*24-50 :thumbup: GAMO TS 22 - ROCKET - RAPTOR - MAGNUM - HUNTER - PLATINUM + TRİPOT AYAK ;)m;s,Sagt

• hayırlı ugurlu olsun abi güle güle kulanman dilegimle..

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• teşekkürler arkadaşlar

güzel günlerde keyifli atışlar dilerim, hayırlı olsun hocam..

hocam sağolun.. sizden nasip olmadı almak :) bi 99 alacaktık oysa o zamanlar gönlümüzden o geçiyordu, nasip değilmiş.

• Ferhat abi bunların ahşap kundakları yok mu :) Bir yerde var sanırım ama çok az bulunuyor heralde fiyat farkı çoktu hatta aralarında

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• arkadaşlar çok teşekkür ederim, hep beraber en güzel günlerde inşaalah. :)

Ferhat abi bunların ahşap kundakları yok mu :) Bir yerde var sanırım ama çok az bulunuyor heralde fiyat farkı çoktu hatta aralarında

var, ahşap modelleride var, ancak ben 2.el aldım ;)

• Hayirli olsun tufeginiz. Elimi aldigimda birakmak istemedigim tufek daha 1 kutu pellet atmis olmasamda duvarda durmasi yetiyor

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• teşekkür ederim hocam
    :) ne güzel, demek beğenenleri çok bu tüfeğin, yoksa bana mı böyle güzel geldi diye düşünüyordum elimdeki ihtiyardan sonra bunu alınca :)..

• Valibey hayırlı uğurlu olsun iyigünlerde kullanın insallah. Selamlar.

• hayırlı olsun. hangi siteden aldınız acaba bende aynısını almayı düşünüyorumda