webley patriot için yardm!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eğer bekleyemeyeceksen www.opticswarehouse.com dan bu ürünü alabilirsin. Ancak 100 ytl nin biraz üstüne gelir. İngiltere' den 4 gün içinde geliyor. PTT kargo ile teslim ediliyor. http://www.opticswarehouse.co.uk/proddetail.asp?prod=SPMDM direk ürüne ait linktir. Gümrükte takılma konusu söz konusu değil. Ben aldım, geliyor. £45.30 (sterlin) e gelir. Hesaplarsın kur üzerinden.

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• abiler, katresuya başka silahlar da gelecekmi yoksa pcp ağırlıklımı olacak? yani hatsan falan olacakmı?

mesela BAM ın yaylılarından getirmeyi düşünüyor musun Mustafa abi?

• Official Post

Gündemimizde var ama biraz zaman alacak.

• Eğer bekleyemeyeceksen www.opticswarehouse.com dan bu ürünü alabilirsin. Ancak 100 ytl nin biraz üstüne gelir. İngiltere' den 4 gün içinde geliyor. PTT kargo ile teslim ediliyor. http://www.opticswarehouse.co.uk/proddetail.asp?prod=SPMDM direk ürüne ait linktir. Gümrükte takılma konusu söz konusu değil. Ben aldım, geliyor. £45.30 (sterlin) e gelir. Hesaplarsın kur üzerinden.

Öncelikle ilgin için teşşekkür ederm.Ya açıkçası dampaya bu kadar para vermek istemezdim ama mecburm galiba patriot gibi bir silahta :( ayrıca şu aldığım dürbünüde sanırım yarın değiştircem daha doğrusu geri vericem farklı daha değisik birşey almak istiyorum remington 4-16x50ao dürbünü alıcam sanırım tabi geri alırsa satan arkadaş :rolleyes: bakalım galıba daha bi 10-15 gün daha sabredicem sonraki kısım eglence kısmı :P ;) :thumbup:

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• patriot gibi güçlü tüfeğin üzerinde o beğendiğin dürbüne yazık olur.riske girmeye gerek yok