Air Arms Pro-Sport

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Şayet Türkiyeye ithal edilmiş olsa,olası satış fiyatı 1.500 YTL (Ceviz kundak olanı) kaç kişi alır ?

• Şayet Türkiyeye ithal edilmiş olsa,olası satış fiyatı 1.500 YTL (Ceviz kundak olanı) kaç kişi alır ?

Mustafa bey
    Yaylı silahları seven biri olarak ben alırım...ama genel olarak ticari anlamda düşünülünce haklısınız.istisnalarda kaideyi bozmaz. ;tese;kkur

A Takımı Üyesi

• Şayet Türkiyeye ithal edilmiş olsa,olası satış fiyatı 1.500 YTL (Ceviz kundak olanı) kaç kişi alır ?

şartlarımı bende zorlardım ama, tx200'e de razıyım ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Aynı AirArms ın S200 PCP silahının olası Türkiye satış fiyatı 1250 YTL,yaylımı ? PCP mi ?

• Aynı AirArms ın S200 PCP silahının olası Türkiye satış fiyatı 1250 YTL,yaylımı ? PCP mi ?

airgunturk.com/attachment/2467/

airgunturk.com/attachment/2468/

TX200 ve TX200HC

Ben şahsen PCP lerin yerine yaylıları tercih ediyorum.PCP lerde Cok güzel ve zevk veren silahlar ama Tüp Pompa vs.ile uğraşmak uzun iş.....Benim şahsi düşüncem,sadece silahı eline aldınmı kurup kullanacaksın.

A Takımı Üyesi

• benim şahsi düşüncemde:
    800-900 hw97k'ya veriliyorsa, 1250 YTL tx200 vs.ye verilir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Osman bey bir zamanlar bende bu handikapın içinde çok bocaladım ve çoook uzun süre PCP almadım,aynen sizin gerekçelerinizden dolayı,daha sonra PCP aldım, :!: PCP . . . ap ayrı bir olay,yaylı ile alakası yok,A M A A A A . . . aynen dediğiniz gibi 15 civarı Havalı tüfek duvarda asılı duruyor ve aniden havada uçan bir siyah şişe görünce (evim orman da) o an yaptığım şey Yaylılardan birini alıp 15 saniye içinde şişeyi yere indirmek oluyor. ;şrofls;.

Uzun lafın kısasi,bu hobiyi yapıyorsanız her iki silah ta olmalı AMA bu hobiyi yaşayıpta PCP silahı olmadan bu dünyadan giderseniz de çok büyük bir kayıpla gitmiş olursunuz. #hims

• benim şahsi düşüncemde:
    800-900 hw97k'ya veriliyorsa, 1250 YTL tx200 vs.ye verilir.

Erdem bey Fikrinize katılıyorum.

Mustafa beye duyurulur...Katresu (Air-Arms Pro-Sport ) getirebilirse ilk alıcısı benim.

A Takımı Üyesi

• Official Post

Erdem bey Fikrinize katılıyorum.

Mustafa beye duyurulur...Katresu (Air-Arms Pro-Sport ) getirebilirse ilk alıcısı benim.

Osman bey,eski arkadaşlar bilir,bende bir zamanlar AA ProSport fotoğraflarını çok yayınladım,çok seyrettim,uzaktan çok inceledim,ve bugüne kadar gördüğüm,Dünyadaki en yakışıklı Pistonlu silah budur,zaten aldığı tasarım ödülleri cabası.

• Osman bey bir zamanlar bende bu handikapın içinde çok bocaladım ve çoook uzun süre PCP almadım,aynen sizin gerekçelerinizden dolayı,daha sonra PCP aldım, :!: PCP . . . ap ayrı bir olay,yaylı ile alakası yok,A M A A A A . . . aynen dediğiniz gibi 15 civarı Havalı tüfek duvarda asılı duruyor ve aniden havada uçan bir siyah şişe görünce (evim orman da) o an yaptığım şey Yaylılardan birini alıp 15 saniye içinde şişeyi yere indirmek oluyor. ;şrofls;.

Uzun lafın kısasi,bu hobiyi yapıyorsanız her iki silah ta olmalı AMA bu hobiyi yaşayıpta PCP silahı olmadan bu dünyadan giderseniz de çok büyük bir kayıpla gitmiş olursunuz. #hims

Mustafa bey PCP almam demiyorum Ama onları şarjı bitmiş cep telefonları gibi düşünüyorum.şarjı bitince kimseyle konuşulmadığı gibi. ;kihhik,
    Potföyde bulunsun .Geniş zamanda teşkilatı ile toplanıp zevki sefa yapayım diye alabilirim.ama sık kullanacaklarım yine yaylı olur.bagaja atıyorum müsait her ortamda kılıftan cıkarıp kullanıyorum.PCP de bunu yapmak zor.

A Takımı Üyesi

• Osman bey bir zamanlar bende bu handikapın içinde çok bocaladım ve çoook uzun süre PCP almadım,aynen sizin gerekçelerinizden dolayı,daha sonra PCP aldım, :!: PCP . . . ap ayrı bir olay,yaylı ile alakası yok,A M A A A A . . . aynen dediğiniz gibi 15 civarı Havalı tüfek duvarda asılı duruyor ve aniden havada uçan bir siyah şişe görünce (evim orman da) o an yaptığım şey Yaylılardan birini alıp 15 saniye içinde şişeyi yere indirmek oluyor. ;şrofls;.

abü, şişe dedinmi aklım hep başka yerlere gidiyor ;( .. airarms yaylısı en üstteki nasıl kurluyor kolu nerde bunun.eminim süper bir silah.ilk müşterisi benim bir kere.
    şişe olayını masaya yatırsak diyorum. yeşil başlı olanlar,kara olanlar, kahvrengi olup temmuz aylarında hızla uçuşan şişeler vs.. g;$i

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

Alttan kundak içinde gizli bir kol var,ön taraftan mandalından çekince kol açığa çıkıyor ve geriye çekerek kuruyorsun,

airgunturk.com/attachment/2469/

Yeşil başlılar genelde şarap şişesi oluyor. ;şrofls;.

• abü, şişe dedinmi aklım hep başka yerlere gidiyor ;( .. airarms yaylısı en üstteki nasıl kurluyor kolu nerde bunun.eminim süper bir silah.ilk müşterisi benim bir kere.
    şişe olayını masaya yatırsak diyorum. yeşil başlı olanlar,kara olanlar, kahvrengi olup temmuz aylarında hızla uçuşan şişeler vs.. g;$i

Sayın Tuka Kardeş sıramı kimseye vermem ilk talibi benim üstte yazdımmmm ½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• abi bu uçan şişeleride hiç anlamıyorum ben hayatımda uçan şişe görmedim sadece şişeyi vurunca patlıo okadar.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• bir nevi trap sporu ;lol; arkadaşın şişeyi havaya sallıyor, sende havada vuruyorsun ;rofl.;
    mesela bira şişesi siyah şişe, yada göçmen rakı şişeleride var onlarda beyaz oluyor #hims

• Arkadaşlar ama 1500ytl ye bu silahın çıkış hızları biraz düşük değilmi..sanırım bu yarışma tüfeği, güç isteyenler için iyi bir tercih olmayabilir..Gerçi modifiye ile değişebilir.

• bir nevi trap sporu ;lol; arkadaşın şişeyi havaya sallıyor, sende havada vuruyorsun ;rofl.;
    mesela bira şişesi siyah şişe, yada göçmen rakı şişeleride var onlarda beyaz oluyor #hims

aslında anlıyorumda anlamıyomuş gibi yapıyorum ama uçan şişe için dürbünsüz atmak daha iyibence dürbünle zor takip ediliyor.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• +1 ya reddot yada gez ,dürbünle çok zor iş ,iki göz açık olmalı :thumbup: