yeni tüfeğim envanterime girdi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, isabetli ve keyıifli atışlar dilerim.

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Yaylıda HW' yi tek geçerim... Mevlam sağlık ve keyifle kullanmayı nasip etsin.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Hw97k bambaşka bir tüfek.Ozan abim Güle güle kullan.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• alman güzeliniz hayırlı olsun :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.Osman abi sanada ayrıca teşekkür ederim zira dürbünü üstüne oturtuğum dampa senin hediyen.İyi ki varsıız hobidaşlarım bu hobi sizlerle daha güzel.tüfeği açar açmaz da ilk hediye serhad abiden geldi kendi emeğiyle yapmış olduğu hamster.

Sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Ozan ,Yaylının en güzelini aldın..atıcılığınada diyecek yok...artık 50 metrede en fazla 1 kuruşluk gurupman fotoları bekliyoruz..tek delik yaparsan tadından yenmez..Ben hw 97 de,, kapalı mekanlarda 4.5 mm Final Match ve açık alanlarda Air arms diabolo Field heavy 0.670 grams. kullanıyorum isabette sorun cıkmıyor. Kazasız keyifle kullanmanı diliyorum..Ankaraya yolun düştüğünde bekleriz.görüşmek dileğiyle.

A Takımı Üyesi

• abi hayırlı uğurlu olsun bayağı geç oldu ama kusura bakma çoktandır iş güç foruma pek giremedim. en kısa zamanda tekrar bi buluşmada görüşmek ve atışmak üzere inşallah.

• Ozan ,Yaylının en güzelini aldın..atıcılığınada diyecek yok...artık 50 metrede en fazla 1 kuruşluk gurupman fotoları bekliyoruz..tek delik yaparsan tadından yenmez..Ben hw 97 de,, kapalı mekanlarda 4.5 mm Final Match ve açık alanlarda Air arms diabolo Field heavy 0.670 grams. kullanıyorum isabette sorun cıkmıyor. Kazasız keyifle kullanmanı diliyorum..Ankaraya yolun düştüğünde bekleriz.görüşmek dileğiyle.

Merhaba Osman Abi,

Diana Mod 46'da hangi peletleri kullanıyordunuz? MOD 46 ile HW97 yi kıyaslarsan hangisi daha stabil atış yapıyor.

• Güle güle kulanın hayırlı olsun

hatsan galatian 3
    Emektar hatsan mod 60
    Opinel no 12

• Hayirli ugurlu olsun abi, kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanman dilegiyle..

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• Hayirli ugurlu olsun, kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanmanız dilegiyle...havalıda yaylıda pcp de herikiside olmalı, ikiside birbirinin yerini tutmuyor,ikisinin tadıda ayrı

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf