Sizce iyi yapmış mıyım?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Az önce Ankara Av Market'ten ASG CZ 75 P07 Duty model tabancayı aldım. 6 adet tüp ve 1500 adet pellet ile 300 TL. Sizce fiyat nasıl? Aynı fiyata HK'nın da tabancası vardı. Her ikisini de denedim. HK daha güçlüydü, hedef tahtasını devirdi ve daha ağırdı, profesyonel görünüyordu. Ama tepme ve ses yoktu. Bunun tepmesi ve sesi hoşuma gitti, o yüzden aldım. Sizce iyi yapmış mıyım? Teşekkurler şimdiden cevaplarınız için.

• Hayırlı olsun co2 tabancalar calisma mantiklari gereği birbirine yakin enerji uretirler. Bu değer genel olarak 2.5-3j civarındadır. Soda şişesini kiramayacak gibi görünüyor en azindan biraz zorlar ancak hedef atisi iiçin uygun. Atislar arasi biraz beklemeniz co2 dengesi için iyi olacağından stabilitenizi dolayisiyla isabetinizi olumlu etkiler.
    Av marketi ve satis sistemini özellikle havali reyonu hikayelerini bilen biri olarak çok takilmayin derim :) guzel silah almissiniz güle güle kullanin

• hayırlısı olsun yorumlaı beklıyoruz...

[Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/10cuemq.gif
    HATSAN BT65-SB W LW .22 HAWKE ECLIPSE 30 SF 6-24x50
    SCOTT 6 L 300 Bar
    Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem;
    Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
    Biri ecdadıma saldırdımı,hatta boğarım!...
    Boğamazsın ki!
    Hiç olmazsa yanımdan kovarım.
    MEHMED AKİF ERSOY

• E iyi
    ilerde yetmez olacaktır bir zaman sonra
    ya elden çıkartıp başkasına bakacaksınızdır. yada modifiye edip atraksiyon bir tabanca yapma gayretine gireceksinizdir.
    E hayırlı olsun bunlar shooter 54 dostumun dediği gibi geneli birbirine yakın değerler verirler .
    Kullanın bol bol atış yapın sıkılıp modifiye yapmak istediğinizde haber verin bilgilerimizi paylaşalım

Güle güle kullanın kazasız belasız atışlar dilerim

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• hayırlı olsun aynısından bendede var.Blowback li olması cok hosuma gıtmıstı halende kullanıyorum.Bu makınanın ılk şarjörü cana deger. :) seciminiz gayet ıyı nacızane

Gönül İSTANBUL gibidir, fethi zor FATİH i tektir!

• Teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için. Ben de oldukça memnunum. Blowback olması çok iyi, yoksa diğerleri oyuncak gibi geliyor. Sesi de gayet güzel. Bugün öğlen ormanada gideceğiz bizim işyerinin yanındaki. Hedefleri dizip iyice test edeceğim. Tekrar yazarım gçrüşlerimizi size :)

• Hayırlısı olsun, keyifle ve kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Çantası var mıdır bilmiyorum ama yoksa eğer buna bakmanızı tavsiye ederim. Ben başka bir yerden sadece çantayı 50 TL'ye almıştım sonra bu ilanı gördüm.

http://www.gercekav.com/urun/g…ntasi_1326.aspx?CatId=300

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Çok teşekkür ederim sinanali. Çantası yok, ama açıkçası şuı anlık poşet bile yetiyor. Bana gereksiz gibi geldi :) Yine de ihtiyaç duyarsam alırım tabii.

• Aslında benim Gamo V3'de kutusunda gizliyodum ama kaşıntı yaptı çanta da aldım işte. Şimdi daha zor kutuyu ayrı çantayı ayrı saklamaya çalışıyorum, bahçeye mi gömsem ne yapsam diye düşünmüyor değilim :)

Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s

• Öyle bir durumda çanta şart tabii. Aslında dışı metal, içi silaha göre sünger olan çantalar var. Onlar çok hoşuma gidiyor, ama bir silah parası da ona vermek olmaz şimdi :)

• Hahah aynen, dediğiniz gibi çok güzel ama silah parası ya da bazen daha üzerinde.

Hatsan Bipod ;keyfs;

• Öyle bir durumda çanta şart tabii. Aslında dışı metal, içi silaha göre sünger olan çantalar var. Onlar çok hoşuma gidiyor, ama bir silah parası da ona vermek olmaz şimdi :)

Çok teşekkür ederim sinanali. Çantası yok, ama açıkçası şuı anlık poşet bile yetiyor. Bana gereksiz gibi geldi :) Yine de ihtiyaç duyarsam alırım tabii.

Çok teşekkür ederim sinanali. Çantası yok, ama açıkçası şuı anlık poşet bile yetiyor. Bana gereksiz gibi geldi :) Yine de ihtiyaç duyarsam alırım tabii.

Öncelikle yeni silahınız hayırlı olsun,keyifli atışlar dilerim.Acizane bir çanta önerim olacak,resimdeki gibi bir çantayı herhangibir yapı markette-koçtaş-20 tl ye bulabilirsiniz,içini süngerleyip maket bıçağıyla oyabilirsiniz,ben öyle yaptım,kilitli ve taşıması kolay...[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/BXyv2G.jpg]

Hatsan Eskort Aimguard pompalı :thumbup:
    Diana Panther mod 31 ;tacli#
    Star Huğlu G505 y.ot. :thumbup:
    Crosman C TT :thumbup: :thumbup:

• Gerçekten çok güzel olmuş. Hayran kaldım doğrusu :) Ben de en kısa zamanda gidip böyle bir şey alacağım. Ellerinize sağlık. Çok beğendim gerçekten :)

Bu arada, bir not: Ben CZ 75'i verip Umarex H&K USP aldım. Açıkçası ikisinin de kendilerine göre artıları var, ama H&K'nın daha ağır olması ve daha fazla tahribata sahip olması hoşuma gitti. Bilmiyorum iyi mi yaptım kötü mü...

• Gerçekten çok güzel olmuş. Hayran kaldım doğrusu :) Ben de en kısa zamanda gidip böyle bir şey alacağım. Ellerinize sağlık. Çok beğendim gerçekten :)

Bu arada, bir not: Ben CZ 75'i verip Umarex H&K USP aldım. Açıkçası ikisinin de kendilerine göre artıları var, ama H&K'nın daha ağır olması ve daha fazla tahribata sahip olması hoşuma gitti. Bilmiyorum iyi mi yaptım kötü mü...

Her ikiside ayrı özellikleri olan güzel silahlar,isabet,tahribat ve gerçekçilik özelliklerini tek bir silahta bulmak zor,USP bildiğim kadarıyla etkili bir güce sahip,senin beklentilerini oldukça karşılar sanırım.Çanta olayına gelince,sende kolaylıkla ve zevkle yapabilirsin (kapakta biraz daha sert ve sıkı sünger kullan) sana kolay gelsin...

Hatsan Eskort Aimguard pompalı :thumbup:
    Diana Panther mod 31 ;tacli#
    Star Huğlu G505 y.ot. :thumbup:
    Crosman C TT :thumbup: :thumbup: