Regülatorlerim Artik Hazir

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • isim konusunda net bir karar vermedim,önemli olan sağlamlığı isim ikinci plan,ama tavsiyeleriniz varsa hep beraber değerlendirelim ;grin;

• Buakşam bir video daha hazırlamayı hedefliyorum bakalım kısmet.biraz daha detaylı bi kamera gelecek ödünç olarak,aksilik çıkmazsa paylaşacağım arkadaşlar.

• bunca emek ve sonunda gelen başarı için "tebrikler" çok yetersiz bence. canı gönülden kutluyorum sizi.
    reg için isim olarak "ottoman" geliyor aklıma ilk.

• bunca emek ve sonunda gelen başarı için "tebrikler" çok yetersiz bence. canı gönülden kutluyorum sizi.
    reg için isim olarak "ottoman" geliyor aklıma ilk.

teşekkürederim,olabilir aslında ama bu ismi malesef çok klişeleştirdiler bilmiyorum

• Tebrikler bu kadar uğraşı ve sonunda gelen başarı gerçekten takdire şayan :) Peki sormak istediğim bir husus ve tahmin ediyorum bir çok kişi de merak ediyordur bu -yeni nesil- regulatorlerin maliyeti ne civarda olacak belli mi? Yada tahmini birşey soyleyebilir misiniz? Örneğin tufek size gönderilse ayarlanıp geri dönmesi ne kadara mal olur? Ve son olarak tüfekten tüfeğe maliyet değişir mi?

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• teşekkürederim,olabilir aslında ama bu ismi malesef çok klişeleştirdiler bilmiyorum

elinize sağlık cok basarılı isim olarak mekiz olabilir isminizin bas harfi ve soyadınız veya emus olabilir

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• İsim olarak Son Hava Bükücü'de olabilir bir bakıma hava bükmüyor mu? ;$.,

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Elinize sağlık, çok güzel ve faydalı bir çalışma olmuş. Merakla bekliyoruz ikinci videoyu

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Elinize gönlünüze sağlık..Sektörde yerli üretimler görmek çok güzel..

İsim olarak soyadınızı kullanabilirsiniz zira diğer gereçleride üretmek istediğinizi belirtmişsiniz Ekiz Teknik örneğinde olduğu gibi bir platform isim ve onun altında Ekiz Regülatör gibi sıralayabilirsiniz ürünlerinizi..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Eline saglik Mustafa. Sen daha neler neler yaparsin.

• Başarı için biraz obsesif olmak iyidir. :) Kafaya taktığımı yapma huyu bende de olduğu için biliyorum. Ama tabi sadece kafaya takmak yetmez. Sizde olduğu gibi bunu yetenekle buluşturmak önemli.

• Sayın Arkadaşım,
    Vermiş olduğunuz emek, harcamış olduğunuz zaman,ortaya koyduğunuz azim ve sabırlı çalışmalarınızı tebrik ederim. Sonuç ne olursa olsun fevkalade bir ürün ortaya çıkartmak adına ülkemizde pekte önemsenmeyen AR-GE konusunu hakkıyla devreye koyduğunuz görülüyor. Sizi kutlarım. Eminim ki; bu ürünü ortaya çıkartmanın verdiği o seçkin ve karşı konulmaz motivasyon ile çok kısa sürede daha değişik başarılara da imza atacaksınızdır. Saygı ve takdirlerimle... ;grin;

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Elinize sağlık daha fazla üretmek istiyorsanız patentini alıp bazı firmalarla seri üretime geçmek için anlaşabilirsiniz. Allah'ım Emeklerinizi zayi etmesin.

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• Tebrikler Başarılarınızın,devamını diliyorum.

-Armsan A612 Carbon Combo-hawke red dot
    -Hatsan mod 90-optima 3-9x44

-Air Arms S510 Xtra Fac.

^Ya Susmak,Yada Suskunluktan daha Değerli Bir Söz Söylemek Gerekir^

• eline sağlık abi tek sorum eleştiri gibi anlamayında piyasada 300 400 arası regületör imal ederken en fazla ne maliyet oldu ve ciden 300 400 tl gereklimi

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• mustafa uzun zamandır busürecin buşekilde bitmesi için çalıştın dogru regületör olsundiye onlarca denemeler ve ugraşlardan sonra başardın bundan sonra herşey gönlünce olsun konuyu açmana sevindim demekki regületör tamolarak oturdu hayırlısı

STERY LG 110FT.177
    AA 510 /5.5
    Nikko-Stirling Diamond 10-50x60
    hawke 6+24x56 sr pro
    scuba ikiadet

• sevgili arkadaşlar abilerim,hepinize içten teşekkür ediyorum.bukadar iyi yorumlar,bukadar ilgi alaka beklemiyordum çok saolun.yorumlarınız herne yönde olursa olsun beni daha çok teşvik ediyor.öğleden beridir çevrim içiyim ama çalışıyordum içeride o yüzden cevaplarınızı veremedim.regülatörlerin fiyatlandırmasını şu şekilde yaptım;tüfeği kullanıcısı bana gönderecek benden hangi güçte hangi pelleti nekadar hızda atmasını istediğini belirtecek,bende bu doğrultuda hem regülatörün en sağlıklı şekilde montajını,hemde tüfeğin ayarlarını bu isteklere yapıp sahibine bu şekilde teslim edeceğim.bu birinci yöntem,ve benim tavsiye ettiğim yöntem.çünkü takarken tüpe açılacak deliğin ölçüsü dişlere uzaklığı gibi uğraştıracak ve tek seferde yapılacak işlemlerin tarafımdan yapılması daha sağlıklı olu diye düşünüyorum.bu şekilde fiyat 250 tl artı kargo olacaktır.fiyatı vereceğim hizmetde dahil olarak uygun tuttuğumu düşünüyorum.çünkü bu ayarlar 5dakkalık basit işler değil.ve hobiye yeni başlayan arkadaşlarımız için daha riskli ve karmaşık olacaktır.ama tabiki karar sizlerin.isteyene gönderebilirim.

• buarada regülatör ismi konusunda fikir yürüten abilerime arkadaşlarıma ilgileri için teşekkür ederim. ;grin;