gamo teknik servis

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba abilerim ve kardeşlerim. sizlere gamo teknik servis hakkında bilgi vermek için bu konuyu actım . biliyorsunuz gamonun tüfekleri gercekten iyi denilebilecek tüfekler ancak gamo firması distribütörlüğünü heralde türkiyedeki en dandik firmaya vermiş gibi görünüyor. gamo türkiye teknik servisi olan "ideal av " gercekten işini iyi yapamayan bi firma. sebebine gelirsek mart ayında 2. el olarak aldığım gamo shadow dx tüfeğin namlusu sallandığı için teknik servise gönderdim ve bana bunun normal olduğunu söyleyip geri gönderdiler. şimdi gelelim 2. sebebe gecenlerde tüfeğin yayının kırılması sonucunda tekrar bu işini berbat yapan servise göndermek zorunda kaldım bu sefer bana dedikleri şey yay kullanıcı hatası sonucu kırıldığı için garanti kapsamına girmiyor. aynen bu şekilde denildi ve yay ücreti istendi. sonuca gelirsek gamo tüfekleri gayet iyi tüfekler, teknolojisi olsun atışları olsun ancak servisi olan ideal av berbat . gamo almayı düşünenler servis işini bence bidaha düşünmesi gerek, hatsan yaylılarını hiç sevmememe rağmen sırf servisi işini gayet iyi yaptığı için hatsan almayı düşünüyorum. herkese iyi günler.

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• geçmiş olsun dilerim bende aynı düşünceyle hep hatsan alırım

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• yay kırılabilir sonuçta hareketli bi parca ama servisi bence berbat .
    gamoya laf yok ama servisi işe yaramaz.

• Evet aynı dert bendede var, Gamo tüfeğin hiçbir parçasını servisten temin edemiyorum. İkinci Gamo tüfeği almak için sekiz kere düşündüm sonunda vazgeçtim.

• Evet aynı dert bendede var, Gamo tüfeğin hiçbir parçasını servisten temin edemiyorum. İkinci Gamo tüfeği almak için sekiz kere düşündüm sonunda vazgeçtim.

bir tufek alacagımda 8-10 kere dusunen bır ben degılmışım demekkı rahatladım :)

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Bazı arkadaşlar tüfek sağlam olsun servis pek önemli değil diyorlardı. Bence servis cok önemli çünki daha 5 günlükken at44 ümü servise göndermem gerekti. Gerek üretim hatası gerek kullanımdan dolayı olan bozulmalarda her daim ürününe sahip cıkan bir firmadan alışveriş yapmak ilerde karşımıza cıkacak sıkıntıları bertaraf etmede en büyük yardımcımız olacaktır.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

acaba gamo nun internet sitesinden bu servisi sikayet etsek değiştirmezler mi çünkü çoğu insan servis dolayısıyla vazgeciyor .

• Bilgilendirme için teşekkürler.

rica ederim

• Bazı arkadaşlar tüfek sağlam olsun servis pek önemli değil diyorlardı. Bence servis cok önemli çünki daha 5 günlükken at44 ümü servise göndermem gerekti. Gerek üretim hatası gerek kullanımdan dolayı olan bozulmalarda her daim ürününe sahip cıkan bir firmadan alışveriş yapmak ilerde karşımıza cıkacak sıkıntıları bertaraf etmede en büyük yardımcımız olacaktır.

cok doğru , her tüfekte sorunlar cıkabilir önemli olan arkasında durabilecek bi servis olması.

• Gamo almaktan 2-3 kere vazgeçtim ben de bu servis olayı yüzünden. Stoegeri tercih ettim.

çok doğru bir tercih yapmışsınız bence

• gamo merkeze çokca şikayet yazılırsa belki dikkatlerini çeker

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık