patrıot piston keçesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • silahı alır almaz söktüm ve yeşil gresle yağladım. yaklaşık 1000 pellet attım güçte normal olarak azalma oldu. ilk zamanlar tok ses verirken şimdi şaklıyordu. söktüm ve keçenin ortasının döküldüğünü ve kemikleştiğini gördüm. yayda biraz flambaj var ama henüz değiştirmek istemiyorum.benim derdim düşük şorlu poliuretan keçe. veli beyin sitede yok. hatsan'a göndersem nasıl olur? kaliteli keçe nasıl bulurum alan kullanan arkadaşlardan yardım lütfen. ayrıca keçe yanmasını hatalı yağlamama bağlıyorum. söktüğümde gördüm piston önü yağ doluydu. dizel yanma keçeyi yemiş gibi geldi. unutmadan ilave etmek istiyorum; yaylı kullanan arkadaşlar bir fırsatını bulup patrıotla atış yapın diyorum. farkı göreceksiniz.

marmarateam.png

• Official Post

Patriot keçesi Maccari de vardı ama şuan ellerinde kalmamış,Linki altta veriyorum,

Ayrıca silahı Hatsana göndermenize gerek yok,Arayın ve Patriot keçesi isteyin,belki ellerinde var ise gönderirler.

http://www.airguns.citymax.com…g/item/251485/5315822.htm

• ilginize teşekkür ederim. silahı satın aldığım yerde periyodik değişmesi gereken küçük parçaların olmasını isterdim. inanıyorum ki sizin getireceğiniz silahların parçalarını da sizden isteriz. saygılar.

marmarateam.png

• Abi sonuç ne oldu?Keçeye ulaşabildinmi?Bende patriot kullanıyorum ne olur ne olmaz deyip yay ve keçe alıp yedeğe koyacağım.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Maccari'ye bir yazayım, toptan alacağız dersek acaba bir parti üretir mi.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• tüfeği söktüm ve yatağın altına sakladım dünden beri canım sıkılıyor. hatsana telefon edip isteyeceğim inanın ''yok'' demelerinden korkuyorum çünkü silah anında satılığa çıkar.huyumu biliyorum. sitede, o-ring gibi, keçe gibi değişmesi gereken parçaları nerede nasıl bulacağını bilen arkadaşlar;lütfen yardım... eğer bulabilirseniz o-ring ve keçeden ikişer tane ben alırım. bir sürü patrıot sahibi arkadaşlar, yeni alanlar 4 kutu pellet sonrası bu sorunu yaşayacak. yabancısite olsun farketmez toplanıp bu sık bozulan parçalardan üçer beşer alalım.starken bile bu yedekler + özelliktir. saygılar

marmarateam.png

• o zaman ben den duy abi,hatsanı aradım bu gün yedek parça vermiyoruz dedi :wacko: güngör av a sorun diyor.daha önce bir kere aradım tam yetkili kişi yok denildi,sonra bir daha aradım adam olması lazım dedi biz sizi arayalım bildiririz dedi ne arayan var ne soran.benimde canım sıkıldı yine mucitlik yaptırtacaklar bana :him:s

• Ustalarım hatsanı aramak yada parçayı bulmak çözüm değil ki...Ellerinde bizim aradığımız polüüretan(yanlış yazmış olabilirim)keçe varmı bakalım.Yoksa bile onlar var bu olur gibisinden şeyler söyleyeceklerdir eminim.Güngör av bir hafta içinde gelir sipariş verirsek fabrikaya demişti bana.Daha önce hiç patriot keçesi alan yokmu arkadaşlar aramızda!!!! lütfen bir el atın bu işe!!! tabi yayda lazım onu unutmayalım ve pellet yuvasının etrafındaki conta.Saygılarımla.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• Ustalarım hatsanı aramak yada parçayı bulmak çözüm değil ki...Ellerinde bizim aradığımız polüüretan(yanlış yazmış olabilirim)keçe varmı bakalım.Yoksa bile onlar var bu olur gibisinden şeyler söyleyeceklerdir eminim.Güngör av bir hafta içinde gelir sipariş verirsek fabrikaya demişti bana.Daha önce hiç patriot keçesi alan yokmu arkadaşlar aramızda!!!! lütfen bir el atın bu işe!!! tabi yayda lazım onu unutmayalım ve pellet yuvasının etrafındaki conta.Saygılarımla.

keçe yay ve contadan bende istiyorum temin edilebilirse

webley patriot 5.5

• güngör av tam olarak izmir in neresinde arkadaşlar? kolay tarifli anlatım olursa iyi olur :)

• Maccari'ye mesajı attım, eğer bizim için yaparsanız toptan yay ve piston contası siparişi verebiliriz dedim, bakalım ne cevap verecek.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Official Post

Maccari'ye mesajı attım, eğer bizim için yaparsanız toptan yay ve piston contası siparişi verebiliriz dedim, bakalım ne cevap verecek.

Maccarinin yay'ı bizim Patriotlar a olmaz ;confused; Yay tutucu ve uç ağırlığında değişiklik gerektirir.

• Maccari amcadan cevap geldi, diyor ki elimdeki yay orjinal plastik yay tutucuya uymaz, conta konusuna gelince arada sırada üretiyoruz, türk patriotu görmedik o yüzden piston contası boyutunda bir değişiklik var mı yokmu bilmiyorum diyor. Eğer bir değişiklik yok ise yaparım niye yapmayayım diyor. Burada bilir kişilere sormak lazım yani Mustafa abi'ye, ölçü aynı mı? Aynı ise eğer, burada conta ihtiyacı olan arkadaşlar kaç conta istiyorlar yazsınlar toplanıp alalım. Toplu alım için indirim falan da isteyebilirim. Conta ölçüsü değişmediyse cevap vericem üreticek. Ayrıca orjinal boyutunda yay yapar mı conta siparişi ile sorarım.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TheNightHawk® ().

• ben 1 adet yay, 3 adet keçe alırım. patrıotu olan arkadaşlar haydi. thenıghthawke kardeşim, ilgine emeğine teşekkür ederim.

marmarateam.png

• Eline emeğine sağlık abi ;d; Ben bir adet yay bir adet keçe hatta 2 adet keçe istiyorum.Fiyatı abartılı olmaz umarım u½%;

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

emrahkazici@hotmail.com

• fiyat çok ucuz değil fakat malzemelerin kalitesi hakkında en ufak şüpheniz olmasın, yay denince ilk akla gelenlerdendir maccari. Piston contalarını da cnc tezgahta üretiyor herhalde çok muntazam.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Official Post

Arkadaşlar ben daha önce 1.Nesil Longbow için maccari den keçe getirttim ve bizim yerli ile birebir uyum gösterdi,Patriot un keçesini bilemiyorum,ama tahminim aynıdır,bunu bilmenin tek yolu bir arkadaşımız elindeki keçeyi ölçeklendirsin,yada Maccari 1 tane numune keçe göndersin,kontrol edelim,yada biz Maccari ye bir tane numune gönderelim,Mesela Murat kendi tüfeğinin keçesini göndersin,nasılsa yedek tüfeği var.

• Mustafa abi, ben tüfeği sökmedim ve sökmeyi bir problem olmadıkça düşünmüyorum. Malum sök-tak işi pek işime gelmiyor, ben ileride mutlaka ihtiyacım olacağından alacağım yedekte elimin altında duracak, bir gün eninde sonunda açacağım nasıl olsa. Elinde tüfeği sökük vaziyette bir arkadaşımız var ise mümkünse piston keçesini ölçsün, ben de ona göre maccari'ye cevap yazayım, şimdi 1 tane üret numune desem yapmayabilir. En kötü ihtimal biri bana keçeyi ve yayı yollar, maccari'ye yollarız ama gerek yok ölçeriz burda.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• arkadaşlar siteye yeni üye olan Quardiyan nickli arkadaş dan bu konuda yardım talebinde bulun dum.malum güngör av telefon da pek önemsemiyor olayı.karşılık lı konuşmada fayda olacağı kanatin deyim.gelişmeleri bu arkadaşımız bildirecek bize,hepimiz için hayırlı sonuç çıkar umarım

• arkadaşlar siteye yeni üye olan Quardiyan nickli arkadaş dan bu konuda yardım talebinde bulun dum.malum güngör av telefon da pek önemsemiyor olayı.karşılık lı konuşmada fayda olacağı kanatin deyim.gelişmeleri bu arkadaşımız bildirecek bize,hepimiz için hayırlı sonuç çıkar umarım

estafurullah inşallah yardımcı olabilirim sizlere , güngör ticaretin oralara haftada 3 kez ğidiyorum inşallah sizede yardımcı olurum :D bu siteye üye olmamı saglayan arkadas ( nesetkar )

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE