Modifiyeli Zoraki Tüfanca

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • lazer taktıgımdada aynı sorun oluyordu, pekı moderator varkenmı tam açılmıyor yoksa moderatorsuz kendı namlusuda temas edıyormu? eğer edıyorsa almaktan vazgecıcem pek kullanıslı olucagını snmıyorum.

Hatsan Torpedo 100x .22 cal + Gamo 3-9x40 RGB (Satılık)
    Zoraki Hp-01 Ultra .177cal + Leapers 3-9x44AO

Zirve T5 Y.Otomatik 12 Cal.
    Kral A12 Pompalı 12 Cal. + Hawke Red Dot
    Huğlu Çifte 16 Cal. ;avci;

Ekol Fırat Magnum 9mm. £tabanxalı$

• bu biraz daha oval namlunun gelecegi yer oyuk duruyor, olmadı bitane alıp denicez. bilgilendirme için teşekkürler.

Hatsan Torpedo 100x .22 cal + Gamo 3-9x40 RGB (Satılık)
    Zoraki Hp-01 Ultra .177cal + Leapers 3-9x44AO

Zirve T5 Y.Otomatik 12 Cal.
    Kral A12 Pompalı 12 Cal. + Hawke Red Dot
    Huğlu Çifte 16 Cal. ;avci;

Ekol Fırat Magnum 9mm. £tabanxalı$

• Zoraki ye stoeger red dot veya dürbün takınca silahı nasıl kuruyorsunuz? Mecburen dürbüne ve dürbün ayaklarına güç uygulamak ister istemez ayar bozulmasına yol açmıyor mu?

• Eliniz çok ufak değilse kavrayabiliyorsanız paroblem yok. Tabi ayakların sağlam monte edilmesi lazım. Ben zamanında arka ayak için bir oyuk daha açmıştım. Gayette şık olmuştu.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Cevabınız için teşekkürler. Şu anda elimde uygun ayak olmadığı için deneyemedim. Ellerim küçük değil ama yine de özellikle 3. 4. pompalarda uygulanacak kuvvet bana biraz riskli geliyor.

• hocam bu "Z" ayak nerden bulabilirim uygun fiyata. Bende stoeger 4x32 durbun alip takmayi dusunuyorum. Yada ayak onerisi olan varsa sevinirim.

• hocam bu "Z" ayak nerden bulabilirim uygun fiyata. Bende stoeger 4x32 durbun alip takmayi dusunuyorum. Yada ayak onerisi olan varsa sevinirim.

Z ayak bulmazsan,normal 22mm ayak al, ön ayak oturuyor zaten arka ayagi ise alt baglanti demirini törpilettir tornaciya 10 numara oluyor. Ben sahsen oyle yaptim sorun yasamiyorum.

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Kardesim resim ekteki gibi,silah aracta durbun takilmis halinide cekerim

Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

• Dürbun bende de steoger 4x32 var dıpcıgı de yaparsam tıpkı senınkının aynısı olucak 8). peşindeyim hocam...

• arkadaşlar zorakim olmasa da formda takip edebildiğim kadar zorakinin moderatör için adaptör sadece bu modeli var piyasada setiskur ile sabitleneni http://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3180 bunu buradaki gibi yapsalardı dahada iyi olurdu diye düşünüyorum

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    tamamen orjinaline uygun.

• Biraz modifiye şart dedik :)

Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

• arkadaşlar zorakim olmasa da formda takip edebildiğim kadar zorakinin moderatör için adaptör sadece bu modeli var piyasada setiskur ile sabitleneni http://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3180 bunu buradaki gibi yapsalardı dahada iyi olurdu diye düşünüyorum

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    tamamen orjinaline uygun.

fabrika cikisli olursa tadindan yenmez.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)