Türkiye yi temsil eden FT Takımı Estonya yolcusu....

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yolunuz açık olsun başarılar dilerim

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• yarışmaya katılan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.gönlümüz hepsinin derecelerle dönmesi hayırlı yolculuklar.

bursateam.png

• hepsine ayrı ayrı başarılar diliyorum gerçekten güzel bir olay inşallah iyi sonuçlar alınır.

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Estonya ekibinden dünün fotografları geldi ama bir iki saatlik uğraş sonucunda hiçbir yoldan burada gösteremedim. Konuya doğrudan yüklemede hata verdi, galeriye yüklemede hata verdi, resim upload sitesine yüklediğim resimleri doğrudan da göstermiyor, linklerini de.

• Official Post

Cevapla - seçenekler - Ek dosyalar'dan yüklenebilir, maksimum 5 er adet, "yükle" işlemi yapın, 20 - 30 resim sorun değil, sonra "gönder" tıklayın.

• Bende benzer şekilde resim yüklemek için Ek Dosyalar kısmını kullandım ve 1 resim yüklemek istedim,fakat resim yüklendikten sonra mesajla beraber gönder dediğinizde ekrana gelen ikaz bu konunun Forumdan Kaldırılmış olduğu şeklinde oluyor. Geriye döndüğümüzde de resim yüklemesi olmamış şekilde sayfaya yazdıklarımız taslak olarak görünüyor. Sekmelerden gidip ana sayfadan baktığımızda ise yorum ve resim eklemesi yapmaya çalıştığımız ilgili konunun kaldırılmış olmadığını görüyoruz.

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Bende benzer şekilde resim yüklemek için Ek Dosyalar kısmını kullandım ve 1 resim yüklemek istedim,fakat resim yüklendikten sonra mesajla beraber gönder dediğinizde ekrana gelen ikaz bu konunun Forumdan Kaldırılmış olduğu şeklinde oluyor. Geriye döndüğümüzde de resim yüklemesi olmamış şekilde sayfaya yazdıklarımız taslak olarak görünüyor. Sekmelerden gidip ana sayfadan baktığımızda ise yorum ve resim eklemesi yapmaya çalıştığımız ilgili konunun kaldırılmış olmadığını görüyoruz.

Evet aynı hata mesajını alıyorum bende. Resim boyutları küçük olmasına rağmen tek resmi bile yüklemedi.

• Official Post

Evet aynı hata mesajını alıyorum bende. Resim boyutları küçük olmasına rağmen tek resmi bile yüklemedi.

Bu konunun yakında çözümüne ulaşacağımızı umuyorum.

• Bu konunun yakında çözümüne ulaşacağımızı umuyorum.

Teşekkürler

Estonya ekibinden dün ve bugün ulaşan fotolardan bazıları:

• kardeşim sağol ellerine sağlık.

BEn fırsat bulamıyorum diye üzülüyordum.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen togay yurtsever ().

• Offf ! Çok fena özendim yahu! Müsabık olarak gidemesem bile moral-destek-lojistik timi üyesi (yancı) olarak gidebilmeyi çok isterdim. Takımımıza can-ı gönülden başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun, başarılar! İftihar ediyoruz sizlerle...

- HW 100 T (5/6); 5.5 mm [4x16 Nikko Stirling Gameking] --> BTtal boy tüp taktık :)
    - Hatsan Dominator 200W; 5.5 mm [Diopter Gez - Arpacık]
    - Hatsan Galatian II; 5.5 mm
    - ASG (Steyr M9-A1); 4.5 mm BB, CO2

• Arkadaşlara başarılar dilerim ama biraz şeytanın avukatlığını yapmak lazım:)
    madem başlık milli takım olarak atılmış, milli sporcu Erdinç bey neden yok?
    ve milli sporcular hangi eleme yarışmalarıyla seçildi?
    bu daha çok FT alanında kişisel çabaları çok olan ve bu çabaları taktir edilmesi gereken kişilerin takımıdır.
    Yanlış anlaşılmasın arkadaşlarımı taktir ediyorum ve çabaları karşısında saygıyla eğiliyorum. Ama milli takım kavramı farklı ve daha özeldir diye düşünüyorum. Başlığı, yurtdışı bir yarışmada ft alanında bizi temsil edecek hobidaşlarımız diye değiştirmeniz daha doğru olur. Yoksa milli takım ibaresi biraz fazla iddialıdır...

sağlam bir envanter ;)

• Arkadaşlarımız tamamen kendi imkanarı ile Estonya ya gittiler doğrudur.Resmi olmadığını bizde biliyoruz ama ülkemizi temsil ettikleri için böyle adlandırılması da çok da anormal bir durum değildiye düşündüğüm için böyle yazdım.
    Fakat benim anlamadığım Hit Takımı olarak neden böyle şeyler hep sizden çıkıyor?
    Aranızda çok sevdiğim,saygı duyduğum arakadaşlarım,abilerim de var kimseyi de itham etmiyorum lütfen yanlış anlamayın ama merak ettiğim için soruyorum.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• sayın hamatum bu işte bari şeytanın avukatı kimse olmasın. Şu güzel olaya gölge düşmesin, kendi imkanları ile de olsa ilk defa yurt dışına çıkmış bir takımımız var. Bu durumu da şahsım ve takımım olarak gönülden destekliyoruz. Tecrübeleri bizim için çok önemli...

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• milli takım olarak gidilmiş olsa tebrik ediyorsam şimdi minnetle hayranlıkla tebrik ederim...çünkü ortada bir fedakarlık var...kendi imkanları ile maddi manevi bir fedakarlık yaparak oradalar sonuçta...

8)

• Ben tamamen kişisel görüşümü yazdım. Bu arkadaşların hiçbirini tanımıyorum, şimdiye kadar hiç birini görmedim bile, dolayısı ile kişisel bir husumetfalan olamaz. Hit takımı ile de yazdıklarımın hiçbir bağlantısı yok.
    Milli sporcumuz olduğunu bildiğim Erdinç bey de olsaydı iyi olmaz mıydı? Bu soru kötü niyetle sorulmuş bir soru değil. Yaş ve konum olarak ta ortalığı karıştırayım da bulansın diyecek biri de değilim zaten sayın Yurtsever. Bu sorunun cevabını takımlar bazına indirgeyeceğinize kişisel nedenlerle veya şundan katılmıyor diyebilirsiniz. Bu kadar başarılı bir sporcumuzun da milli bir takımda olması gerekmez mi?
    Sayın admin bu konu yine gereksiz bir yöne kayıyor, benim mesajlrımı silebilirseniz sevinirim. Anlaşılan bundan sonra tebrik ve +1 gibi tuşları kullanmam lazım sadece...

sağlam bir envanter ;)